Skocz do zawartości

Kupno GM8 Pro a Ukash


pk100

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało się kupić GM8 Pro wybierając opcję zapłaty Ukash?

Zachęcony tą formą płacenia bez ujawniania danych i numerów kart kupiłem kupon Ukash na kwotę 90zł

więc ok. 10zł zapasu patrząc na kurs euro. Odpalam GM8 Lite, wybieram purchase online, Ukash jako

formę zapłaty, wypełniam wszystkie pola, potwierdzenie i... :

Technical Error.

Softwrap have been sent full details of this error, and would like to apologise for any inconvenience caused. Please try again later.

 

Próbowałem już z kilkanaście razy od piątku, ciągle to samo, wysłałem dwa razy zapytania na support softwrap - zero odpowiedzi.

Ciekaw jestem czy im w ogóle nawalił serwis i wszystkie opcje płatności nie działają czy tylko ten nieszczęsny ukash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, trzeba było paypalem - wtopiłem kasę i mam nauczkę bo zamienić tego się raczej nie da na paypal a teoretyczna procedura zwrotu pieniędzy za ukash po prostu mnie rozwala - formularz refundacji, dwa dowody tożsamości, wszystkie

swoje dane i wysyłka tego do UK. Jak rozpatrzą pozytywnie ( a nie muszą ) to przeleją sumę pomniejszoną o ileś tam funtów za przelew na konto.

Ale wiecie co mnie w tym najbardziej boli? Traktowanie klienta - jeśli widnieje taka opcja to znaczy, że działa tak samo jak karta czy paypal, jeśli coś jest nie tak, nie powinno tego być. I jeszcze jedno - wysłałem 2 emaile na support Softwrap

i jeden na helpdesk yoyogames w tej sprawie, nawet nikt nie raczył odpisać czy cokolwiek doradzić a minęło już dużo więcej niż 24 czy 48 godzin o których piszą, że odpowiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 12 dniach próbowania bezlitosna maszyna zadziałała, Ukash wydał mi nawet resztę i GM magicznie zmienił się w Pro :)

W supporcie nie wiedzieli kompletnie o co chodzi i co mi poradzić, ja też nie wiem co było przyczyną. Grunt, że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...