Skocz do zawartości

ps2 eyetoy


kamil95

Rekomendowane odpowiedzi

nie opłaca się kupować eyetoya, za to opłaca sięsprzeda ps2 dozbierać pieniędzy i kupić x360 z kinectem

xkloc z kinectem kosztuje prawie tyle, co xkloc podczas launchu. dla mnie zwykłe ruchanie klientów (edit: zapomniałem jednak wspomnieć o tym, że nie widziałem tego ustrojstwa w akcji). lepiej zainwestować w PS3 i PS move. najtańszą opcją z tych wszystkich ruchowych zabawek nowej generacji jest Wii, ale przeciętny polski nastolatek będzie miał więcej zabawy ze szczania na ten sprzęt niż gry na nim

 

ale jeśli chodzi o granie z kamerką na konsoli nowej generacji, kinect to jedyne sensowne wyjście.

 

edit eks: jeśli jednak chcesz wyłącznie ćwiczyć zręczność, odłóż gry i trenuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to... Za leży ile masz lat... Ja kupiłem to hmm... 3 lata temu więc jeszcze dało się pograć z kumplami...Ale jak wszystko szybko się nudzi.

Jak masz z kim zagraj możesz sprawdzić. Na pewno nie pograsz w to samemu :)

I pamiętaj czy masz w domu dosyć spore pomieszczenie ,dobrze oświetlone ,i możesz tam okna zasłonić. Bez tego się ciężko gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm rezygnuje z kupna gdyz mam maly pokuj poszedl bym do pokoju mojich rodzicow ale szybko mi się znudzi i strace 70 zl wole sobie kupic worek na silke a do was co pisza abym odszedl od kompa uwazacie ze kazdy jest takim noobkiem z brylami ktory nigdy nie bendzie mial dziewczyny?? W przeciwiestwie do was chodze na silke gram w Górniku zabrze mlodziezowym a nie no Life na kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do was co pisza abym odszedl od kompa uwazacie ze kazdy jest takim noobkiem z brylami ktory nigdy nie bendzie mial dziewczyny?? W przeciwiestwie do was chodze na silke gram w Górniku zabrze mlodziezowym a nie no Life na kompie

słuchaj, to ty nas pytasz, czy gra pomoże ci wyćwiczyć zręczność. według mnie to są pierdoły. a to, że jeszcze tylko mi urągasz, świadczy o tobie bardzo negatywnie (można to nazwać dowartościowywaniem się przez internet), tym bardziej, że nikt nie sugerował ci, że nie masz życia.

 

a, i plus dla autora posta wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja tam dużo nie gram, ale komp kształci refleks. Dzięki temu dobrze gra się w pingla( szczególnie dobrze się gra jak nie mieszka się w wiosce bez rówieśników i nie gra się w niego raz na dwa tyg. w szkole:))

ping pong to sport dla anonków : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz zdanie z przecinkami ,kropkami i ze znaki interpunkcyjnymi. Bo nie rozumiem pytania.

Jeśli chodzi Ci w jakiej odległości trzeba być od kamerki ,żeby być na ekranie i żeby Cie kamerka czuła ,to jeden metr.

Ty zaś naucz się dobrze używać przecinków, bo boli mnie jak patrzę na taką głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4tk i farkraj - ban na 3 dni za spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz zdanie z przecinkami ,kropkami i ze znaki interpunkcyjnymi. Bo nie rozumiem pytania.

Jeśli chodzi Ci w jakiej odległości trzeba być od kamerki ,żeby być na ekranie i żeby Cie kamerka czuła ,to jeden metr.

 

lol, fajne przecinki

 

-----

 

w kineckie się fajnie gra w bijayki, robisz kopniak z pół obrotu i koleś leży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autsajder i nickolas, blokada za spamowanie, nickolas za nie pisanie pełnym zdaniem zapytania (powinieneś znać to z regulaminu: "zakaz pisania za krótkich, kilkuwyrazowych postów").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...