Skocz do zawartości

Laptop


Dawka83

Rekomendowane odpowiedzi

Hapeki są spoko, mój cicho i szybko chodzi, tylko że ciągle siedzę na zasilaczu bo się bateria rozwaliła :\

Protip: Uważaj jak ci się skończy gwarancja, bo się wtedy coś specjalnie psuje. Ja naprawiłem, nie wiem jak będzie z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot: możesz uzasadnić?

Beznadziejna pomoc techniczna i sprzęt o podobnych parametrach innych firm można często znaleźć o ok. 1000zł taniej. Ten co ja posiadam dodatkowo się niemiłosiernie grzeje (chociaż nie przegrzał się jeszcze ani razu, ale sądzę, że to kwestia czasu) a dodatkowo mam zerową możliwość konfiguracji obrazu na matrycy dzięki czemu czasami podziwiam obcięty po bokach obraz (ale nie wiem, czy w ogóle jakiekolwiek laptopy mają konfigurację obrazu na matrycy). Wbrew temu co wyżej było napisane, ten mój chodzi dość cicho (chociaż przy grach jak się czasami dodatkowa wentylacja włączy, to głośniej od odkurzacza pracuje) i bateria dość długo trzyma (co prawda, nie tak jak w MacBookach, ale czasami do 3 godzin potrafi wytrzymać przy odpowiednich ustawieniach oszczędzania energii).

I od razu obudził się we mnie instynkt pirata, jak zobaczyłem, że ma wbudowaną vistę <666>

Pewnie zmieniłeś na XP? Jak tak, to nazwę to krótko - idiotyzm. Mój też miał Vistę na starcie i w ogóle nie odczuwam potrzeby przejścia na XP. Przynajmniej mogę się cieszyć obsługą DX10 w grach i ładnym wyglądem sponsorowanym przez Aero, a do tego wszystkiego satysfakcję z posiadania legalnego oprogramowania :-) . Jak przechodzić to na Seven lub nowszy jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wszystkim laptopy Toshiby z serii Satellite(i nie tylko :thumbsup: ).

Prawie wszyscy z mojej najbliższej rodziny mają laptopy Toshiby i są zadowoleni.

Poszukaj może coś cię zainteresuje. Ja mam A300-1EH i jestem bardzo zadowolony. Kosztował 2500 zł, ale napewno są też tańsze.

http://ce.computers.toshiba-europe.com/inn.../b2c_satellite/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie (moja opinia). Szukaj laptopów o wartości gdzieś 2.2k-2.5k i odejmij Windowsa. Jak będziesz używał Windowsa - doinstalujesz sobie sam (kupisz oddzielnie). Dzięki temu będziesz miał lepszą maszynkę. Osobiście mam laptopa za 2.5k [z dostawą], z Windowsem wyniosłoby mnie to drożej, na szczęście używam Linuxa, więc Windows mi był zbędny. Kupiłem go w Electro World

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki sprawdzę :)

edit:

zakochałem się w tym: http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/...html#content_3c co o nim sadzicie?

 

Ja bym wziął gdyby miał Bluetooth.

Myślałbym też o Blu-Ray i porcie USB 3.0, ale za taką cenę myślę że jest git. :thumbsup:

No i dobra jest też ta gwarancja Toshiba zero problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak zostałem linuksowcem"

cz. 1

 

Taaa, nie moja wina, że go wciskają gdzie popadnie, nie chciałem windowsa, ale musiałem zapłacić, innego laptopa nie mogłem wziąść bo był akurat najlepszy do tej ceny :3

 

btw. unixowcem też ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus EEE, kupuj wersje z flashowym dysiem, może i ma mało pojemności, ale jak ci upadnie to sie nie spierdzieli. Cena to z 1200zł więc dokupisz sobie za te 800zł jakiegoś dysia i cdroma (bo nie jest wbudowany) lub cuś innego. Pamietaj, nie kupuj z talerzowym bo to zuo. Lapek jest mały, można zabrać go wszędzie, hardware'a też nie ma wcale złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wszędzie wciskają Windowsa to inna bajka; niemniej jednak możesz odmówić zakupu Windowsa - dostając komputer bez niego ...

A co producentów to obchodzi czy Ty chcesz Windowsa czy nie. To, że Ty nie kupisz to błąd statystyczny (fanatycy Srinuxa - ja kcem lapka bez łindowsa). Leć do Jobsa i się jeb, że chcesz Maka bez OS X.

 

btw. unixowcem też ;3

Mogę Cię dotknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sklepy z tzw."składakami" , ja tam kupiłem swój komp i mówiłem: ten procesor, dysk tamten obudowa tamta a system jeszcze inny i wogule wybór jak ta lala. Polecam sieć Pe-Cet. Jak chcesz Windowsa to kupuj od razu, bo z nowym komputerem taniej, XP z kompem to chyba 200zł, a bez 350zł jakieś, więc lepiej decydować się od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sklepy z tzw."składakami" , ja tam kupiłem swój komp i mówiłem: ten procesor, dysk tamten obudowa tamta a system jeszcze inny i wogule wybór jak ta lala. Polecam sieć Pe-Cet. Jak chcesz Windowsa to kupuj od razu, bo z nowym komputerem taniej, XP z kompem to chyba 200zł, a bez 350zł jakieś, więc lepiej decydować się od razu.

Laptopy też tam składają? :sleep1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...