Skocz do zawartości

Kurs gestykulacji


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
1.Czy istnieje takie coś jak kurs gestykulacji, czy to tylko wymysł scenarzystów Rancza?
Tak są takowe. Tak z 10 lat temu jak chodziłem do szkoły średniej, to na przedsiębiorczości oglądaliśmy jakieś profesjonalne kursy z kasety vhs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak w coś głęboko wierzysz i to czujesz to jesteś w stanie całym sobą to coś wyrażać, co ważniejsze podświadomie, moim zdaniem robienie czegoś sztucznie nie ma sensu to musi po prostu samo z ciebie wychodzić. Niezwykle intensywnie smuci moją osobę fakt iż ludzie tak nisko upadają, że dla głupiej oceny są w stanie zaprzeczać samemu sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś trzeba mieć wbudowane albo się tego nauczyć. Ja nie pomogę z tym drugim, ale mogę powiedzieć jak to pierwsze odczuwam ja, jako posiadacz takiej umiejętności. Nie macham jak debil, kiedy opowiadam o jakimś fakcie ręce mi się jakby "rozkładają" w czasie rozmowy(nie wiem jak to ująć) z jakimś mocniejszym szarpnięciem w ważniejszej sytuacji czy jakimś zwrocie czy coś. Kiedy chodzi o jakąś podniosłość, przemowę czy coś(w wierszu lepiej nie używaj) ważne jest zaciśnięcie pięści w krytycznym momencie. Przepraszam, że tak niedokładnie opisuję, ale naprawdę to się czuje i już.

 

a tak "wgle" http://niewerbalnie.info/rece_i_ramiona

 

E: Fail, spóźnienie. Ale umiejętność dobra na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...