Skocz do zawartości

r.p.


dymus_55

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, ostatnio coraz więcej widzę tu taki rodzaj shita. tak dymus_55 będę szczery tak jak zawsze na tym forum, ta gra jest beznadziejna po co ją tu dajesz ?! Nie, ja nie mam siły... ocena -1. Ja nie rozumiem niektórych z was, jak można coś takiego robić ?! Nad każdym z tych spritów posiedziałeś chyba tylko z parę sekund, wszystko jest niedopasowane ja nie wiem czy ty masz problem zdrowotny z oczami nie wnikam w to. Ale np. jak kula może być większa od gościa albo ten "czołg" co to w ogóle jest ? Otoczenie do dupy (za przeproszeniem) kwadratowe krzaczki ! Zlituj się boże bo mnie trafi ! Nie umiesz rysować ? OK ! na Internecie jest multum darmowych spritów ! Czekają byś ty je zdarł i wykorzystał w tej swojej grze ! Koniecznie chcesz mięć swoja grafe ? OK ! Nie umrzesz jeżeli posiedzisz jakieś 10 minut nad jednym spritem a efekt byłby na 100% lepszy od tego co jest w tym "czymś". Spieszysz się gdzieś ?? Pewnie robisz ta grę jak najszybciej po to by się pochwalić nam ją tutaj !! !! A to nie o to chodzi w tym całym "programowaniu" w GM od siedmiu boleści (no tak, nie nazywał bym się programistą pracując tylko w Game Maker)!! O_o"

 

Pozdrawiam !! *wali ze złości w swoją głupią mini klawierke !!!!!! i pada ze zmęczenia na podłoge* ><""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah! twoja krytyka jest kompletnie niekonstruktywna!!!!11@@2onetwo

 

a tak serio.. gra naprawdę jest czerstwa. Moho ma rację, nie napracowałeś się.. zassaj gimpa, albio triala photoshopa i tam rób grafę, a nie strzelaj badziewnymi sprite'ami z gmowego edytora(jakbyś chociaż coś napixlował, to mogłoby być najs, ale TO coś to massacre w formie czystej). pozdro, przyłush się bardziej do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...