Skocz do zawartości

Zablokowane Spolszczenie Game Makera 8


Kazik1

Rekomendowane odpowiedzi

Więc już wiadmo dlaczego nie można wcześniej było zrobić spolszczenia :P nie wiem jak wam to wyjaśnić więc tak.Gdy przeszukiwałem folder game makera wszedłem do folderu "lib" i znalazłem tam pliki w nich było launage czyli język znalazłem w pliku "02_main1" różne znaczki i słowa np. "<no effect>" nie można było wipisać "<brak efektu>" bo wyskakiwał błąd więc wpisałem "<0-efektu> dobrze :D ale nie zrobiłem tego w żadnym notatniku nie wiem czy działa możecie spróbować do tego użyłem pewnego tajemniczego prgramu ;]

 

Efekty:

beztytuuho.png

 

Jak dla mnie to narazie badziew ale można kreski zamienić na kropki...

 

Żadnego Fotomontażu!!!

 

Przyda się dla początkujących którzy nie znają angielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zapsze po jakiejkolwiek zmianiie przy uruchamianiu wyswietla errora "Stream read error" i nie widać klocków, i drzewa na poczatku

Też to miałem jak zmieniałem w notatniku :/ nop dobra spróbujcie programem Free Hex Editor Neo :] powinno działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby pogrzebać, to i funkcje wbudowane w gm-a by się znalazło.

ale po co? zeby potem pisać cos takiego?

 

idz_na_wprost_punktu

 

lub zamiast if to "jeżeli"?

 

moze tym poczatkujacym by sie na poczatku przydalo ale poźniej tylko im to zaszkodzi jak bedą chcieli przenieść się na inny jezyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jeszcze nie myślałem żeby spolszczać kod. Tylko np.Pomoc i menu czyli plik>>otwórz a w pomocy wiecie, wszystko jest po angielsku a jak przetłumaczyć po polsku to początkujący nie będą się musieli trudzić z tłumaczeniem tekstu tam zawartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jeszcze nie myślałem żeby spolszczać kod. Tylko np.Pomoc i menu czyli plik>>otwórz a w pomocy wiecie, wszystko jest po angielsku a jak przetłumaczyć po polsku to początkujący nie będą się musieli trudzić z tłumaczeniem tekstu tam zawartego.

 

po to mają angielski w szkole żeby takowe podstawy znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...