Skocz do zawartości

Zablokowane Rower


Pepsi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jeździć na rowerze?

Na ulicy czy na chodniku ,jak nie ma trasy dla rowerów (a w moim mieście (nowy sącz) to nigdzie nie ma...)

Jak jade ulicą przy chodniku to auta się wlęką nie raz bo nie mogę wyprzedzić ,a na chodniu to ludzie się na mnie gapią ,bo ich mijam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jeździć na rowerze?

Na ulicy czy na chodniku ,jak nie ma trasy dla rowerów (a w moim mieście (nowy sącz) to nigdzie nie ma...)

Jak jade ulicą przy chodniku to auta się wlęką nie raz bo nie mogę wyprzedzić ,a na chodniu to ludzie się na mnie gapią ,bo ich mijam :/

jedź po środku ulicy, obydwa problemy zostaną załatwione (razem ze wszystkimi innymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak masz znak na chodniku to możesz po nim jeździc, jak nie to po ulicy, ja zapieprzam all the time po chodnikach chyba, że boczna uliczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, to jest teoretyczne, zresztą, nawet gdy nie ma ścieżki, nie powinno się jeździć drogą gdzie jest większy ruch.

Wiadomo, ale generalnie jazda chodnikiem też do końca dozwolona nie jest, chociaż poza pouczeniem to nic by nie zrobili więcej, jeżeli się jechało z rozumem tym chodnikiem. I tak raczej ewentualny policjant przymknąłby oko na jazdę chodnikiem, gdy nie ma ścieżki dla rowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale generalnie jazda chodnikiem też do końca dozwolona nie jest, chociaż poza pouczeniem to nic by nie zrobili więcej, jeżeli się jechało z rozumem tym chodnikiem. I tak raczej ewentualny policjant przymknąłby oko na jazdę chodnikiem, gdy nie ma ścieżki dla rowerów.

Do mnie żaden misiak jeszcze się nie spruł za jazdę po chodniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GML
Ingen, uważaj na Pepsi, on może być trollopedofilem!

jebło ? Z nikim się nie umawiam tylko jestem ciekaw czy znam go...

 

GML
jedź ulicą, za jazdę chodnikiem dostaniesz mandat. auta mogą się wlec, masz do tego prawo. byle przy krawężniku.

Mam nadzieje ,że to nie jest żart i prawdziwa odpowiedź ,więc zamykam... Jak będzie chciał to pisz Ingen na p/w..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...