Skocz do zawartości

Zablokowane projekt_zagłada


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

fabuła :

 

rok 2101 ... w świecie trwa wojna , dzięki temu zły geniusz mógł realizować swój projekt bez przeszkód jego projekt mianowicie polegał na opanowaniu całej ludzkości zarazą ... ,

 

przez swój radioaktywny gaz chcę zmutować ludzi w straszne kreatury , a to dla czego , a to dla tego że , sam się ukrywa ze wstydu swojej urody (podczas eksperymentów została spalona jego twarz i jego komórki się zmutowały , nosi maskę aby ludzie nie widzieli jego okropnej gęby nasz profesorek ma niezłego bzika na swoim punkcie więc , chcę zmutować ludzkość w potwory aby, się czuł piękniejszy od nich ale no cóż zawszę się ma wrogów .

 

Tajna organizacja śledzi jego plany i postanawia dać jednemu odważnemu chłopakowi szansę , że profesorek już zmutował część ludzi rząd światowy postanawia ukryć resztę ludzi

na ogromnej wyspie do której , prawię nikt nie sięga nawet profesorek ... , I zostaje tylko jeden nasz dzielny wojak ... aby obronić ludzkość przed zagładą zapomniałem dodać , ma na to nie wiele czasu a dokładnie dobę potem komórki ludzkie umierają .Profesorkowi to nie wystarczyło aby ludzie byli brzydcy chcę ich zniszczyć ale chcę patrzeć aby się męczyli jak on ... z swoją chorobą ....

 

i nasz wojak właśnie idzie , brzydko mówiąc złoić dupę łotrowi i znaleźć antidotum na górnym piętrzę tam gdzie ukrywa się profesorek ale , oczywiście po drodze nie będzie miał łatwo :D zostanie sam na sam z kreaturami broniącymi wrota prowadzące do coraz to nowszych pięter :D

...

 

 

 

No to chyba na tyle ...

 

 

 

Teraz coś o tak :

 

4 rodzaje broni

 

 

5 rodzai potworów

 

 

6 pięter

 

 

gwarantuję super zabawę :D , już niedługo demo :)

 

 

 

programowanie : ja

grafika : ja

muzyczka : gdzieś na kompie się znalazło :D

 

 

 

screan :http://img401.imageshack.us/img401/1797/maciehmclan.png

 

Teraz zauważyłem w twoim warnlogu, że już ci obiecywałem warna za każdy następny taki post i słowa dotrzymam. Tak więc leci kolejny warn za brak jakiegokolwiek poszanowania dla zasad interpunkcji.

Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis z emotką :D w 5 miejscach (plus jedna w opisie tematu), bez ładu i składu, fabuła o profesorku z kompleksami (nie powiem, trochę oryginalne, ale cholernie dziwne i bez wyjaśnień, jak do tej sytuacji doszło), a autor do wciskania enter chyba zaprosił osobę z niedowładem rąk.

screen (lub jak to autor napisał - screan): bardzo monotonne tło, żadnych elementów planszy (nawet ścian), pociski z dziwnymi smugami i mutanty tworzące formację "czołg". napis życie zamiast paska.

prezentacja do poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła o profesorku mnie się wydaje zupełnie nie oryginalna. To jest już taki oklepany standard: szalony naukowiec chce zawładnąć światem i tym podobne fabuły. Brakuje tylko uwięzionej księżniczki do kompletu. Już gdzieś nawet obił mi się dokładnie taki motyw z tą szpetną gębą profesorka.

 

Ach, no i poznaj moich przyjaciół. Nazywają się kropka (.) i przecinek (,). Polecam się z nimi zaprzyjaźnić. To nie boli, a znacznie poprawia przejrzystość i ułatwia czytanie.

Nalegam byś poprawił ten post.

 

przez swój radioaktywny gaz chcę zmutować ludzi w straszne kreatury a to dla czego a to dla tego że sam się ukrywa ze wstydu swojej urody
To "zdanie" jest po prostu epickie :D

 

aby ludzie nie widzieli jego okropnej gęby nasz profesorek ma niezłego bzika
Kolejny kwiatek :D

 

postanawia dać jednemu odważnemu chłopakowi szansę , że profesorek już zmutował część ludzi
A to mu szanse dali! O i nawet przecinek jeden się znalazł. Pewno przypadkiem zamiast Alt się nacisnął.

 

aby obronić ludzkość przed zagładą zapomniałem dodać
Cieszę się, że twoja słaba pamięć uchroniła nas przed zagładą.

 

potem komórki ludzkie umierają profesorkowi
A te roślinne i zwierzęce mu nie umierają. Dobrze rozumuję?

 

chcę ich zniszczyć ale chcę patrzeć aby się męczyli
O kurde. Psychopatę i sadystę w jednym mamy na forum. :D Zaraz, zaraz. To, że ty patrzysz sprawia, że ludzie się męczą? : )

 

i nasz wojak właśnie idzie brzydko
To mu ładniejszą animację zrób jak ci brzydko idzie.

 

gwarantuję super zabawę biggrin.gif
I obietnicy dotrzymałeś. Ubawiłem nieźle :D

Ten post jest totalnie epicki w każdym calu. Muszę go uwiecznić w Cytatach zanim on go poprawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale masz syf na pulpicie

Aaa, nieładnie, ściąga pirackie filmy! Żeby chociaż jakiś zagraniczny, ale on polskiego producenta okrada!

 

I, jak widzę, grozi nam jeszcze jakiś "projekt cybertyka" - cóż to jest? - cybernetyczna tyczka?

 

Widzę też, że delikwent lubi skoki narciarskie i strzelanie się w warunkach II wojny światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieszczenie fabuły o szalonym typie chcącym zawładnąć światem jest typowe dla platformówek z młodszym targetem niż TDSy, więc jest oryginalnie... w porównaniu z innymi gmclanowymi tdsami... po co ja to oceniałem po półnoncy, tylu kwiatków nie wyłapałem ;/

ale wam nie pasuje mój syf na pulpicie , co wam do tego :P oceniajcie screen i fabułę a nie ... :D

oceniamy twoją umiejętność obsługi komputera.

nieznajomość alt+printscreen - notujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście potwory zrozumiały intencje zuego geniusza i są po jego stronie, na dodatek są złe bo są brzydkie - mam problem ze znalezieniem związku. Ale dobra wysłali chłopaka i powiedzieli "ogarnij tam chłopcze", co dziwne dali mu szansę zamiast go błagać, może coś kiedyś przeskrobał ? Tymczasem rząd się sfatygował i ukrył "resztę" ludzi na ogromnej wyspie, żeby przeczekali dobę aż złe potwory czekające na antidotum umrą, chyba że wojak ich przekona, żeby se łyknęli i z powrotem wrócą do dawnej formy, i nagle zrobią się dobre...

 

Lubię takie fabuły ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanart tekstowy, czyli fabuła w wersji do zrozumienia:

 

W roku 2101 trwa wojna. To pozwala złemu profesorowi spokojnie pracować nad swoim projektem. Otóż nosi się on z zamiarem przemiany ludzi radioaktywnym gazem. Dość dawno temu podczas eksperymentu twarz profesora została poparzona i zmutowana, w związku czym ukrywa się on i nosi maskę, by zasłonić prawdziwą twarz. Jako iż jest on miksem egoisty i sadysty, wpadł na pomysł przemienienia ludzkości w potwory, by nie czuć się "tym najbrzydszym". Tajne służby dowiedziały się o jego planach i wysyłają młodego agenta. Rząd światowy chroni się na ogromnej wyspie. Chłopak ma tylko dobę, aby zabić profesora i zdobyć antidotum dla ocalałych ludzi. Po tym czasie piekielny wynalazek profesora spowoduje straszną śmierć wszystkich ludzi.

Forteca profesora jest jednak broniona przez wiernych profesorowi mutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ci powiem 4tk myślisz że to powiesz to jesteś fajny i będziesz moim kolegą sądząc po twojej wypowiedzi , rozmawiasz z snikersem i jesteś dzieckiem , pragnącym przyjaźni lecz ci się to nie udaję w dodatku próbujesz nabijać sobie posty durnymi gadkami wziąłbyś się może dziecinko za naukę czy coś , wiem że są wakacje ale spędzając 24 h na gmclanie nikomu nie zaimponujesz :) pozdrawiam . przebijaczu dyzymka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wam nie pasuje mój syf na pulpicie , co wam do tego :P oceniajcie screen i fabułę a nie ... :D

 

 

Oceniają screen. Na screenie widać też twój pulpit.

 

nie mówiąc już, że nie trzeba znać alt + PrintScreen, ale wystarczy wiedzieć co to MS Paint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...