Skocz do zawartości

Minecraft kupno


maciej-01

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupić minecraft bez mixona? Rodzice zdecydowali się na kupno minecraft dla mnie, po wielu próbach. I mam problem. Może mi napisać farkraj/dawidds/zyper/gmclicker/uzjel/ktoś kto zakupił grę, jak kupić minecraft bez pośrednictwa mixona? Może już po kilku dniach, pojawię się na moim serwie z ładnym skinem :D

 

EDIT: sorka farkraj, zapomniałem o tobie :P

EDIT2: kto mnie zraportował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tutek, to fajnie by było gdybyście zapodali tutek dla nubka :) Nie mogę nic znaleźć w guglach i minecraft forum :I

piczer - minecraft creative, i survival test jest za free. infdev,indev,smp,/game/,custom skiny, zapisywanie na serwie za kasę. masz ode mnie minus :/ minecraft to nie lipna gierka, pozory mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, a ja nawet nie wiem, co to mixon, a gugle średnio chcą powiedzieć. Chociaż gdzieś to już słyszałem, jestem pewien :P

 

Zakładasz se konto na paypalu, jak nie chcesz dodawać karty to po prostu przelewasz kase na numer konta który ci pokaże wpisując w tytule przelewu numerek który ci pokaże, czekasz ze 2 dni i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo wyjdź, gdybyś chociarz podał coś wartego kupna i w ogóle znał tego ceny. Orange boxa mozna dostac od 20-40 zł a L4d za około 40... wiec nie wiem co tu dokładać. Pozatym jak ktoś woli left 4 dead od killing floora to mu współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo wyjdź, gdybyś chociarz podał coś wartego kupna i w ogóle znał tego ceny. Orange boxa mozna dostac od 20-40 zł a L4d za około 40... wiec nie wiem co tu dokładać.

 

Noo Left 4 Dead 2 można kupić za 40 zł wersję BOX :P Aż, sam się ździwiłem, że tak staniał :P

Aczkolwiek Orange Box coś teraz drogi :/ Jak kupowałem to stały po 25 zł a teraz :o Nawet za 50 zł jest : o

 

Pozatym jak ktoś woli left 4 dead od killing floora to mu współczuję

 

Nom, dziękuję za współczucie, aczkolwiek wolę L4D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem L4D jest słaby, nawet jeśli "to coś" się widzi współgrając online. Za Killing floor też nie przepadam.(tak, grałem w obie). I tak Orange Box rządzi, na szczęście kupiłem przed tym niby-podrożeniem.

Minecraft też jest spoko. Miło się gra, można się pobawić w urządzenie pokoju, tylko że takiego kwadratowego i robionego na wzór bazy/zamka, więc jest ciekawie jak ma się ideę(co widać po pracach niektórych ludzi). To gra wymagajaca, i ucząca jednocześnie, kreatywności.

Też nie wiem co to mixon, a gdybym chciał kupić full, użyłbym paypal, albo gmclanowicza, mającego konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy lovcia valve i ich sourcowe gry. Z Valve podoba mi sie tylko portal a reszta wg mnie jest nudna... te wszystkie half lajfy itp. Orange box kupiłem tylko dla portala bo był w tej samej cenie co cały OB, MC jest dla mnie wiecej warty niż wszystie gry valve i to cud ze kosztuje tylko 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Pay By Kolega i jest oki :P Jak znasz kogoś zaufanego to kup od niego :P Ja tak kupiłem od kolegi i nic mi nie ukradł więc nie ma co się stresować, że ktoś okradnie, ludzie są uczciwi, a nawet go nie znam tego kolegi z reala :) Jednak o wiele lepiej samemu kupić przez PayPal :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, a ja nawet nie wiem, co to mixon, a gugle średnio chcą powiedzieć. Chociaż gdzieś to już słyszałem, jestem pewien :P

 

Zakładasz se konto na paypalu, jak nie chcesz dodawać karty to po prostu przelewasz kase na numer konta który ci pokaże wpisując w tytule przelewu numerek który ci pokaże, czekasz ze 2 dni i masz.

 

Mylisz się pan to tak nie działa. Nie da się bez konta bankowego zarejestrowanego na te same imie i nazwisko co w PP przesłać na niego pieniądzie. Wiem bo próbowałem tak przesłać z banku bez konta(owszem na swoje dane, ale jak dzwoniłem na infolinie PP to babka powiedziała, że tak się nie da)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o szczególe, ale na stronie paypala wyraźnie jest to napisane, a chyba wszyscy tu umieją czytać.

 

No i w sumie, jeśli ktoś potrzebuje paypala tylko po to, żeby kupić minecrafta to może założyć konto o takim imieniu/nazwisku jak konto z którego będzie wysyłał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...