Skocz do zawartości

Zablokowane Co można wziasc na firme, zeby odliczyc vat?


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Wiem jak się pisze, ale jego słowo wymową bardziej przypomina wsiąść niż wziąć. Widać nie załapaliście żartu, albo moje poczucie humoru osiągnęło już krytycznie niski poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wiem jak się pisze, ale jego słowo wymową bardziej przypomina wsiąść niż wziąć. Widać nie załapaliście żartu, albo moje poczucie humoru osiągnęło już krytycznie niski poziom.

Raczej to drugie, o ile nie próbujesz się po prostu wymigać, bo jak napisze rzycie, to powiesz, że bardziej to przypominało rzycierz (nie ma takiego słowa), niż życie?

 

 

pablo nie podlizuj się, bo i tak nie zostaniesz moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim myśleniem w sieci pełno różnych trolli, spamerów i innego tałatajstwa, które najlepiej rozdeptywać.

dokładnie takim myśleniem wykazał się mikan98, któremu nie chciało się zajrzeć do słownika

czepiasz się nie tej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to drugie, o ile nie próbujesz się po prostu wymigać, bo jak napisze rzycie, to powiesz, że bardziej to przypominało rzycierz (nie ma takiego słowa), niż życie?

 

 

pablo nie podlizuj się, bo i tak nie zostaniesz moderatorem.

Ehh sądzisz , że z takim prostackim tekścikiem trafisz do GMClanowych cytatów ? Jesteś w błędzie .

PS Co do Twojej sygnaturki , chyba nie jest ona zgodna z prawdą .

 

EDIT Zapomniałbym chodziło mi we wcześniejszym poście o głupi i niesmaczny obrazek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ehh sądzisz , że z takim prostackim tekścikiem trafisz do GMClanowych cytatów ? Jesteś w błędzie .

PS Co do Twojej sygnaturki , chyba nie jest ona zgodna z prawdą .

 

EDIT Zapomniałbym chodziło mi we wcześniejszym poście o głupi i niesmaczny obrazek .

 

Lol, nie jest to moją ambicją, w przeciwieństwie jak widzę do niektórych (każdy mierzy innych swoją miarką ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh sądzisz , że z takim prostackim tekścikiem trafisz do GMClanowych cytatów ? Jesteś w błędzie .

 

Trafić może i to bardzo szybko.

 

PS Co do Twojej sygnaturki , chyba nie jest ona zgodna z prawdą .

 

Ojj, mylisz się, jest zgodna. Mozna powiedzieć, że zmienił się w tym samym czasie co ja ;) Widąc jego posty, mogę powiedzieć, że jestem dumny z niego - dziwnie to zabrzmiało aczkolwiek ja go tak oceniam. ;)

 

Albo i się nie zmienił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykam bo widze same pierdolety nie na temat :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Raczej to drugie, o ile nie próbujesz się po prostu wymigać, bo jak napisze rzycie, to powiesz, że bardziej to przypominało rzycierz (nie ma takiego słowa), niż życie?

 

 

pablo nie podlizuj się, bo i tak nie zostaniesz moderatorem.

 

Rzyć to przecież dupa. Zatem rzycie to dwie dupy. Dokładnie tak bym pomyślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...