Skocz do zawartości

jak się nazywała ta gra?


zelman

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś grałem w taką fajną strzelankę... nie pamiętam właśnie nazwy, ale chyba było to z serii ghost of recon. Pamiętam, że 11. (chyba... a może 6...) misja była odbijaniem zakładników z więzienia. Kojarzy ktoś tę grę? Akcja działa się jakoś tak w okolicach teraźniejszości. Pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarze taka misję w tactical ops to coś jak CS ale inne misje bronie.

 

Tactical ops nie; coś innego, i jak widzę po screenach, ładniejszego :)

 

moze jakies screeny? dokladniejszy opis?

 

Ok... więc wybierało się grupkę 6 komandosów (max 3 drużyny po max 2 osoby); jak w pobliżu byli wrogownie, na celowniku pojawiała się czerwona kropka. Niewiele więcej pamiętam, bo ostatnio w nią grałem... jakieś może 4-5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... bronie istniejące w rzeczywistości. Lub bardzo przypominające takowe. Komandosi byli ubrani w "roślinki", a każdemu można było wybrać broń z kilku dostępnych. Coś mi się też kojarzy, że byli komandosi podstawowi i zaawansowani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie, widok pierwszoosobowy, chyba trzecioosobowy też był, grafika 3d, może z 2003(?) roku, grafika nawet ładna (taki cs, coś koło), drzewka to było kilka tekstur przecinających się nawzajem, czyli tak trochę oszczędnie z objektami :) Po podejściu do czegoś było brzydkie, ale z daleka całkiem ładne. Jeszcze w pamięć zapadło mi takie coś, że klawiszmi robiło się większość rzeczy (kucanie, wstawanie, leżenie, noktowizor, zoom itp.), a w misji z więzieniem można było rozwalić reflektor, strzelając w niego :)

Screenów niestety nie mam, bo gra zaginęła daawno temu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 część rainbow six

bo

Pamiętam, że 11. (chyba... a może 6...)

rainbow six

generalnie, widok pierwszoosobowy, chyba trzecioosobowy

zgadza się;

taki cs, coś koło

zgadza się;

Po podejściu do czegoś było brzydkie, ale z daleka całkiem ładne.

to też;

szcze w pamięć zapadło mi takie coś, że klawiszmi robiło się większość rzeczy (kucanie, wstawanie, leżenie, noktowizor, zoom itp.)

i to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kiedyś grałem w taką fajną strzelankę... nie pamiętam właśnie nazwy, ale chyba było to z serii ghost of recon. Pamiętam, że 11. (chyba... a może 6...) misja była odbijaniem zakładników z więzienia. Kojarzy ktoś tę grę? Akcja działa się jakoś tak w okolicach teraźniejszości. Pomóżcie :)

Ten opis odpowiada pierwszej części Conflict: Desert Storm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...