Skocz do zawartości

jak zrobić obiekt i dodać


Rekomendowane odpowiedzi

strzątki ?

to żart tak? nie istnieje coś takiego jak strzątki(chyba że coś strząsasz)

 

Brawo! Chciałem mu pokazać jak rażące błędy ortograficzne robi, ale spokojnie - nie tylko

robienia gier go nauczymy :)

 

No widzę, że tzw. hottopic się zrobił, co się z tym Gmclanem dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Ej ja sie nigdy nie poddaje, i nie gdójcie mnie, ogarnijcie sie, ja chce nauczyć sie robienia gier, wiem że jestem w tym zielony ale coś jusz mam

np: zrobiłęm budynki, czołga i wszystko 3D i generuje to jako bmp.ale barkuje mi dużo żeczy. przed demną dużo pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Ja programuje w gm od roku i nadal umiem tylko kostkę zrobić

Hehe...

 

Ej ja sie nigdy nie poddaje, i nie gdójcie mnie, ogarnijcie sie, ja chce nauczyć sie robienia gier, wiem że jestem w tym zielony ale coś jusz mam

np: zrobiłęm budynki, czołga i wszystko 3D i generuje to jako bmp.ale barkuje mi dużo żeczy. przed demną dużo pracy.

Z tą ortografią to cienko coś u Ciebie ;O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się, co wy chcecie od demnie i co ma znaczyć,, czy mam 17 lat" oczywiście że mam tyle, ale nikomu nie mówi czy ma tyle. Człowiek się pyta i chce uzyskać informacje, a tu zaraz sugestie i zamierzone obelgi w moją osobe.

wy jeszcze mnie nie znacie a już coś wam sie nie podoba, że sie pytam, a co nie moge??

jak chcecie mi pojeźdzać to zastanócie sie 2 razy a potem udzielajcie wasze opinie, ale sęsowne anie takie absurdy jakie rzucacie w moją strone. więc proszę dawajcie takich opini.. Jak już to pomóście i nakierujcie na dobrą droge.. a nie tworzycie dyskusje o to żeczy mi sie uda lub nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedstaw nam dokument że jesteś chory, albo nie masz 17 lat, albo do tej pory żyłeś odcięty od świata i nie uczyłeś się pisac bo to co pokazujesz w każdym poście powoduje że nikt nie traktuje Cie poważnie.

 

Po 2 nie wierze że coś "zrobiłeś" co najwyżej przekopiowaleś od kogoś gotowe kody.

 

Po 3 wszyscy się tak wobec Ciebie zachowują bo jesteś typowym przykładem człowieka który myśli że programowanie to po prostu odpali program i gra to mu sie sama zrobi.

Jeśli chcesz naprawdę czegoś się nauczyc i potem zrobic wymarzoną grę to najpierw musisz sie nauczyc podstaw, których nie masz.

Weź się więc za robienie prostych gierek i powoli rób coraz bardziej skomplikowane rzeczy.

Inaczej ucząc się samemu nie ma szans nic zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedstaw nam dokument że jesteś chory, albo nie masz 17 lat, albo do tej pory żyłeś odcięty od świata i nie uczyłeś się pisac bo to co pokazujesz w każdym poście powoduje że nikt nie traktuje Cie poważnie.

 

Po 2 nie wierze że coś "zrobiłeś" co najwyżej przekopiowaleś od kogoś gotowe kody.

 

Po 3 wszyscy się tak wobec Ciebie zachowują bo jesteś typowym przykładem człowieka który myśli że programowanie to po prostu odpali program i gra to mu sie sama zrobi.

Jeśli chcesz naprawdę czegoś się nauczyc i potem zrobic wymarzoną grę to najpierw musisz sie nauczyc podstaw, których nie masz.

Weź się więc za robienie prostych gierek i powoli rób coraz bardziej skomplikowane rzeczy.

Inaczej ucząc się samemu nie ma szans nic zrobic.

 

Słuchaj chłoposzku, może robie błędy, one są spowodowane szybkim pisaniem, a jesli chodzi o moje lata to zobacz na naszej klasie. Jak jesteśtaki ciekawski mojej osoby.. A o prace to wogóle nie masz pojęcia co ja robie i czym sie zajmuje. A kod to masz racje kopjuje, ale nie z kogoś projektów tylko sam łącze pojedyńcze kody lub mam kogoś do pomocy. Grafike to ja robie sam w 3D do RTS'a w 2D. już sporo sie nauczyłem i dowiedziałem, może nie zrobie na dzień dzisejszy jakieś super gry. a podstawy, zależy czym są do ciebie te podstawy. Niemasz pojęcia co ja robie za gre.

fabułe sam napisałem. Jeśli chcesz coś więcej o grze.. to chcętnie sie podziele.. ale nie wmawiaj mi że nie potrafie lub nie zrobie. może nie zrobie albo zrobie kto wie. ale napewno będę tak długo to robił ile ja chce. nie spieszy mi sie nigdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj chłoposzku, może robie błędy, one są spowodowane szybkim pisaniem, a jesli chodzi o moje lata to zobacz na naszej klasie. Jak jesteśtaki ciekawski mojej osoby.. A o prace to wogóle nie masz pojęcia co ja robie i czym sie zajmuje. A kod to masz racje kopjuje, ale nie z kogoś projektów tylko sam łącze pojedyńcze kody lub mam kogoś do pomocy. Grafike to ja robie sam w 3D do RTS'a w 2D. już sporo sie nauczyłem i dowiedziałem, może nie zrobie na dzień dzisejszy jakieś super gry. a podstawy, zależy czym są do ciebie te podstawy. Niemasz pojęcia co ja robie za gre.

fabułe sam napisałem. Jeśli chcesz coś więcej o grze.. to chcętnie sie podziele.. ale nie wmawiaj mi że nie potrafie lub nie zrobie. może nie zrobie albo zrobie kto wie. ale napewno będę tak długo to robił ile ja chce. nie spieszy mi sie nigdzie...

Powodzenia i krzyżyk na drogę :)

 

krzyz_palac_prezydencki_pap_7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh...Mister Dzarek:

1.W imieniu całego forum proszę: ściągnij ty kurwa Firefox'a albo naucz się pisać

2.Leje jaką ty robisz gre,czy robisz grafike sam czy co...gówno mnie to interesuje :)

3.Jak jeszcze trochę popyskujesz to na 300% wszyscy ci tu pomożemy...

 

na razie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałęm uważnie pierwszye posty i wyłapałem to:

 

tak bardzo mam pomysł na gre i chce zrobić

 

Człowieku, każdy jest zainspirowany dobrymi grami, i prawie każdy ma 1234632658673 pomysłów na minutę.

 

 

E: Up, na jakiej podstawie mówisz za wszystkich?

 

E: Poprawiłem błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam nie pyskować jak tu mnie ludzie tak po mnie jeźdzą, Ja sie czuje obrażony zamiast pisać tak żeby nie obrażać to tu na odwrót, zniechcęcają i każdy błąd wytykają i obrzucają mięsem.. to nie jest na miejscu. Ja nie lubie jak ktoś tak zachowuje sie wobec poczotkójących lub mało doswiadczonych.. zaś ludzie tracą zapał po takich postach..

chcą pomóc , myślą że pomagają a tu nieźle cie jadą i śmieją z ciebie..

stary...to ty sie zastanów czego chcesz...zepnij poślady, posłuchaj dobrych rad(zacznij od prostych mini gierek) i nie pyskuj bo to nie za dobry sposób proszenia o pomoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam nie pyskować jak tu mnie ludzie tak po mnie jeźdzą, Ja sie czuje obrażony zamiast pisać tak żeby nie obrażać to tu na odwrót, zniechcęcają i każdy błąd wytykają i obrzucają mięsem.. to nie jest na miejscu. Ja nie lubie jak ktoś tak zachowuje sie wobec poczotkójących lub mało doswiadczonych.. zaś ludzie tracą zapał po takich postach..

chcą pomóc , myślą że pomagają a tu nieźle cie jadą i śmieją z ciebie..

 

A więc tak:

 

1.Jadą cię bo jesteś takim noobem że nawet pisać nie umiesz:

-jeźdzą

-zniechcęcają

-poczotkójących

-doswiadczonych

 

2.Nie umiesz stworzyć objektu a chcesz zrobić grę 3d gdzie potrzeba napisać jakiś system czytania modeli,światła,fizyka,wyświetlanie itp?

 

3.yyy...no starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...