Skocz do zawartości

Mundial


Thobby

Mundial  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Urugwaj
      8
    • Holandia
      8
    • Niemcy
      16
    • Hiszpania
      18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

100% jak Marmot. Niemcy są zbyt skuteczni. Nigdy nie lubiłem tej maszyny, a jak Hiszpania miała taką przeprawę z Portugalią i Paragwajem to nie wróżę jej zwycięstwa nad niemieckim teamem. Liczę jedynie, że to się odwróci w finale z Holandią bądź Urugwajem (moja sympatia leży po stronie Urugwaju ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Urugwaj może liczyć conajwyżej na trzecie miejsce. Widać to było po meczu z Ghaną, jak przy końcu meczu już ledwo zipali, nie mówiąc beznadziejnej o skuteczności... Ogólnie wolę Holandię, ale Niemcy aktualnie zaprezentowali się lepiej, więc obstawiam miejsca następująco:

1) Niemcy

2) Holandia

3) Hiszpania

4) Urugwaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam wy się nie znacie ja gram w piłke jakieś 10 lat... Urugwaj może pokonać Niemcy i mi w to uwierzcie...

Czyli grałeś od 3 roku życia ?

Weź zamknij jadaczkę , bo po twojej wypowiedzi można stwierdzić tylko to jak zielony jesteś w kwestii piłki nożnej...

Otóż Niemcy oraz Urugwaj to są dwa oddzielne style gry , Niemcy wolą utrzymywać piłkę w środku pola bądź na skrzydłach i jednym mądrym zagraniem uruchamiają napastnika . Zupełnie inny styl gry prezentuje Urugwaj ich gra polega mniej więcej na nie pozwoleniu rozgrywania piłki w środkowej strefie . Większość ich akcji to dalekie wybicie piłki w stronę Forlana , który jak wiemy ma piekielnie dobrą technikę oraz szybkość obawiam się , że to za mało na drużynę niemiecką . Holendrzy graja równie mądrze więc jeśli spotkają się w finale z Niemcami , będzie to fascynujące spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby po co ? Może niektórych, tak jak mnie, GÓWNO TO OBCHODZI ?? Wpisz sobie w google i zobacz jakie są opinie.

Skoro cię to nie obchodzi, to nie marnuj czasu na pisanie tego bezsensownego postu.

 

Stawiam na Niemców, chociaż nie za bardzo ich lubię. Osobiście jestem za Hiszpanią, ale sądzę, że mają małe szanse w starciu z Niemcami. IMHO Szkopy to jedyna drużyna dobrze przygotowana na mundial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam wy się nie znacie ja gram w piłke jakieś 10 lat... Urugwaj może pokonać Niemcy i mi w to uwierzcie...

 

W rzeczy samej, to wszyscy kopiemy piłkę sporo lat. Nigdy w dzieciństwie nie kopaliście piłki? To że grasz w piłkę 10 lat, nie znaczy że znasz się na taktyce gry i jesteś ekspertem. Każdy potrafi kopnąć piłkę :) Niemcy jak było o tym głośno mają tą maszynę do gry Mullera 22 latka, ale nie wiem teraz jak będzie bo chyba nie zagra w półfinale za odbicie ręką piłki którą również Tevez odbił. Ale sędzia to nie maszyna, nie ma 100mld fps w oczach z możliwością powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...