Skocz do zawartości

The powder toy


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co to za zapalniczka, że żeby zapalić trzeba mieć ogień

 

Ehh..tam gdzie strzałka pokazuje gdzie uruchomić to ja się tam da ogień,wytwarza prąd,który wędruje przez kabel do pojemnika z ogniem,który pod wpływem prądu otwiera się,ogień podpala acid,który świetnie się pali,i............wow,jest ogień

 

Edit:założyłem że ten pojemnik z ogniem to jakiś cuś który wywołuje iskrę która zapala acid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub wiesz że pisanie posta tylko w celu poprawienia czyjegoś błędu ortograficznego na wielu forach jest uważane za spam? :)

a ten, na który odpowiedziałem, to za off-topic? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, jest tam dużo materiałów, ale nie wiem do czego służą. wyjaśni ktoś? nie chodzi mi o fire, c4 clone water tylko te urany phot nscn....

 

Niewygodny ten interfejs

 

 

Nareszcie!!!!!! zrobiłem neutrony, bez neutronów! Próbowałem plutonowi cisnienie zrobic gazem, troche neutronow ale wybuchalo! zalałem nitrem i pusciłem sparka! COOL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to dawno wiem,i mnie to wkurza bo pluton to dobre paliwo do jednego z moich tajnych urządzeń,dlaczego mnie to wkurza??

 

BO NAGLE ZACZYNA WYTWARZAĆ NEUTRONY KTÓRE WSZYSTKO PSUJĄ!!!

Dlatego używa się uranu i daje dobry system chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem początkujący, od niedawna się tym bawię. Zrobiłem procesorw starym powder toyu, który może wykonywać nieograniczoną ilość komend w jednym momencie, lub może po kolei np. 2 polecenia na raz - po wykonaniu 7 poleceń itp. Procesor ma 10 tzw momentów. (w drugim procesorze będzie więcej :P)

 

Chce zrobić wnętrze komputera. Czy w ogóle możliwe jest zrobienie np. stacji dyskietek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj jesteście natomiast parodiami człowieka i plagiatami debili do zamkniecia w klatce.

 

Czy każdego musisz wyzywać od debili i używać innych słów do obrażania publicznie kogoś? No sory ale tak się nie robi.

 

I wybaczcie za offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...