Skocz do zawartości

Czy jak sie gada...


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

nie, to oni przestają być noobami. przed wczoraj i przed przed wczoaj grałem z ziomkiem w scrabble, rozje*awszy go z 50 razy z rzędu z palcem w tyłku. dzisiaj każdy mecz to była walka o przetrwanie. jutro myśle że mnie chociaż raz rozwali. pojutrze będzie wyrównana walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easeful apeluje do ciebie nie zmieniaj się, czy każdy musi udawać kogoś kim nie jest??

Jak ktoś jest idiotą to niech nim będzie, a nie na siłę musi udawać że nim nie jest, przez co jeszcze bardziej podkreśla fakt, że właśnie nim jest. Po prostu rzekłbym debilizm w stu procentowym wydaniu, ale tak nie powiem bo bym dostał warna albo jakiegoś innego syfa. Jak możesz wyrzekać się samego siebie??

Jeżeli ty rozmawiasz żeby twój iloraz inteligencji wzrósł to gratuluję i współczuję, oczywiście współczuje osobie z którą gadasz...

Zrozum człowieku(choć wiem że nie zrozumiesz) nie ma takiego czegoś jak IQ, to chory wymysł czyjeś wyobraźni, bo ktoś chciał mieć kasę.

Jest człowiek, jesteś ty i nie ma żadnego IQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IQ jest, en_6280. Sa tez inne miary inteligencji, ktos wymyslil 'typy inteligencji'. Mozna w to wierzyc, mozna i nie. Ale musisz przyznac, ze te miary sa, w duzym przyblizeniu, trafne.

Mowie o renomowanych testach IQ.

Easeful, takie pytania dowodza, ze twoje IQ nie wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już mnie wkurzyliście i od teraz będę najzupełniej poważny.

 

czarymary paf

 

Omg co to za chory temat zamykam go

 

edit:

 

Albo otwieram, żebyście mogli pochwalić mnie za podjęcie mądrej decyzji.

twoją najmądrzejszą decyzją jaką podjąłeś w życiu było zarejestrowanie się tutaj, ale reszta co po tym nastąpiło to same porażki... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra-nie będę się upierać- IQ nie istnieje, jest to nieudolna próba zmierzenia jakąś skalą inteligencji

E: czy ktoś wie czemu jak piszę, podkreśla mi każdy wyraz jako źle napisany?(mam opere)

może nie masz słownika polskiego tylko np. angielski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...