Skocz do zawartości

McGentor - Mission Tropic


Riva

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka składa się z 3 części:

-Mission Tropic

-Volcano Brothers

-Atlantic Horror (nie do wygrania..... dla amata)

 

NIEDŁUGO zamieszczę pierwszą część (nie będę tłumaczył jak sie gra, HELP włącz)

 

powiem jedno: radar służy do odkrywania wrogów w krzakach

 

PS. Hunterzy (goście w brązowym) widzą przez krzaki

 

Kasmilus tutaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ludzi i czołgu taka sztywna (wszystko jest proste), drzewa i gracz zlewają się z podłożem i wkurzający jest dźwięk krzyku bo taki sam jest u gracza i u przeciwników. Nie zrobiłeś menu. Apteczki i pociski sa zaduże, a chmurki wkużają bo zasłaniają, mogły by być półprzezroczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika ludzi i czołgu taka sztywna (wszystko jest proste), drzewa i gracz zlewają się z podłożem

 

JAK TY MI ŚMIESZ GADAĆ COŚ TAKIEGO?! SPÓJRZ NA SWOJĄ. CO TO MA BYĆ? WOGULE NIE WIADOMO CO CZYM JEST! U MNIE PRZYNAJMNIEJ MOŻNA BYŁO ROZRÓŻNIĆ BOHATERA OD KAPCIA. U CIEBIE TO WYGLĄDA JAK BY TO BYŁO JEDNO I TO SAMO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam rzucać się w grupę wrogów i zostwiać im w środku prezent. Co prawda mnie zabiają, ale oni chwilę później też giną. Ich zbiorowy ryk bólu to poezja dla moich uszu. Allah Akbar!

 

PS. Dodaj godmode, zlikwiduj strzelanie, zmień żołnierzy na cywili, a czołgi na autobusy z dziećmi, wreszcie zmień tytuł na "U nas w Izraelu", ewentualnie "Camp Babilon 2006". Murowany sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć dając grę do oceny, że każdy będzie oceniał ją wg. własnego gustu. Poza tym, ty odrazu mówisz, żeby dał screena z jego gry, albo najeżdżasz na jego grę. Przecież, żeby krytykować, to nie trzeba samemu też robić idealnie. Czy np. recenzenci gier z CDA robią powiedzmy grę pokroju Far Cry, że mogą oceniać to jak chcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia... bohater się zlewa z podłożem, muzyka nie na ten typ gry grafika otoczenia jeszcze ujdzie, czołgi, żołnierze, player, pociski i eksplozje po prostu denne... AI wrogów to siąść i płakać, czołgi ? po co one tam w ogóle są ? Nic one nie robią tylko sobie jeżdżą. Ogólnie podoba mi się koncepcja usadzenia akcji w tropikalnej dżungli.

 

OCENKA:

Grafika: 4/10

Dźwięki: 2/10

Muzyka: 1/10

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...