Skocz do zawartości

Zablokowane Poszukuję ludzi do projektu gry rpg


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

to puki co ty robisz te gre nie ja wiec...

zamiast oodpisywać mi, mogłbyś ruszyć 4 literki i wykodzić cokolwiek, jesli umiesz.

 

Do Ciebie nikt nie dorósł, więc nie sądze żeby wina była w nas. Nikt nie chce z toba wspolpracowac taka jest prawda, pomysl czemu tak jest i poszukaj winy w sobie nie w innych. ja bym mogł z tobą pracować ale widze po rozmowie że nie ma to sensu i nie dziwie sie innm że też nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Weź popatrz w lustro.

 

Tutaj nie ma ludzi na takim poziomie żeby cokolwiek zrobić. Banda narzekających fajtłap.

 

Wcześniej paru było w mojej ekipie. Jakieś dzieci, bez komentarza. Pisze do niego, że jest głąb bo nic nie robi. A ten się cieszy.

 

Gra się sama nie zrobi.

 

Jakbym znalazł drugiego takiego jak ja, już dawno bym to skończył. A tak muszę słuchać tego jęczenia. Lać to mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ze sobą problem - nie potraficie przyjąć krytyki.

 

Dlatego, że macie po 15 lat.

 

Pewnie nic nie potraficie i boicie się, że was za to ostro zjadę.

 

I pewnie się należy!

 

A może inaczej - ja tu jestem od myślenia. Wy od robienia i wykonywania poleceń.

Jeśli będziecie robić co mówię, ta gra powstanie.

 

Nie mogę za was decydować. Jeśli odpowiada - GG: 4533113!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie. Chcesz robic gre. Chcesz na niej zarobic. Szukasz pracownikow. ALE DLACZEGO BABRZESZ SIE NA FORACH, NA KTORYCH SREDNIA WIEKU TO 14-15 LAT? Zastanawiasz sie, dlaczego z toba nie wspolpracujemy, ale gdybys byl choc troche bardziej inteligentny, to bys sie domyslil.

 

Skoro masz z nami problemy, to znajdz sobie inne forum do ich rozwiazywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś kto przerobi grafiki, ponieważ mój grafik okazał się być nieodpowiedzialnym gówniarzem. Przyda się osoba od gml - wprowadzimy parę nowości i poprawimy światła, bo są słabo zrobione. Wspólnie opracujemy fabułę, bo koleś sobie to olał bez podania powodu.

 

Wierzę, że na tym forum jest pare osób, które będą w stanie mi pomóc i chcą zarobić. Widziałem parę gier, które zrobiły na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ mój grafik okazał się być nieodpowiedzialnym gówniarzem

wyjdź, tutaj dużo "brudnych polaczków", Najczystszy Pakusie, na złą drogę zszedłeś.

 

btw. jeśli chodzi o freeware'ówki, nie ma czegoś takiego jak "odpowiedzialność", to on traci swój wolny czas. a, i ktoś, kto w avatarze ma model postaci z gębą zrobioną chyba z czterech polygonów nie wygląda na najlepszego pracodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka, krytyką nikogo nie namówisz do współpracy (tak to jest współpraca), a zarządzać to chyba umiesz tylko krowami na pastwisku (choć i tego nie jestem pewny), nie zachowuj się jak byś miał coś do zaoferowania i to że ty nam robisz przysługę, pomyliło ci się coś kolego, bo do zaoferowania nie masz nic poza screenem z rzekomo konta matki XD, ty nie szukasz współpracowników, tylko niewolników, więc przykro mi mamy 21 wiek. Wolał bym cały dzień gapić się w ścianę niż pracować z takim człowiekiem jak ty, twoje ego mnie rozwala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...