Skocz do zawartości

Zablokowane Strona www na zamówienie


GMTraker

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz do flashowych stron?

To, że flash jest nadużywany. Nie dość, że obecnie ta wtyczka jest tak wolna, że niedługo dla głupich casualowych gierek flashowych trzeba będzie mieć dwurdzeniowe procesory, to większość stron/elementów flashowych może być bezproblemowo zastąpiona rozwiązaniami z zakresu AJAX czy JavaScript. Nawet można tak zastąpić chociażby odtwarzacze filmów we Flashu (już na Wikipedii widziałem takie rozwiązanie).

 

Co do ostatniej strony wrzuconej przez GMTrakera:

CO NA TEJ STRONIE JEST TAKIEGO, ŻE WYMAGA ONA FLASHA?! O rozmiarze 7MB dla czegoś takiego to już nawet nie wspomnę. Jak już na siłę chcesz robić strony we flashu, to rób strony bardziej interaktywne, bo o wiele lepiej taką stronę jak zrobiłeś można by zrobić w HTMLu, srsly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że flash jest nadużywany. Nie dość, że obecnie ta wtyczka jest tak wolna, że niedługo dla głupich casualowych gierek flashowych trzeba będzie mieć dwurdzeniowe procesory, to większość stron/elementów flashowych może być bezproblemowo zastąpiona rozwiązaniami z zakresu AJAX czy JavaScript. Nawet można tak zastąpić chociażby odtwarzacze filmów we Flashu (już na Wikipedii widziałem takie rozwiązanie).

 

Co do ostatniej strony wrzuconej przez GMTrakera:

CO NA TEJ STRONIE JEST TAKIEGO, ŻE WYMAGA ONA FLASHA?! O rozmiarze 7MB dla czegoś takiego to już nawet nie wspomnę. Jak już na siłę chcesz robić strony we flashu, to rób strony bardziej interaktywne, bo o wiele lepiej taką stronę jak zrobiłeś można by zrobić w HTMLu, srsly.

html5 marmot, <video></video> <3

 

1. flash jest NIE WYDAJNY W HOOY.

2. nadużywany

3. zastąpiony

4. dziurawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakować całe piosenki w MP3 tylko po to, żeby odsłuchać je przy najechaniu na napis kursorem, suuuuuuupcio. Jak już chce się takie bajery, to 15 sekundowe previewy by były wystarczające. Jak składasz oferty tworzenia stron Flashowych, to miej coś do zaoferowania, a nie takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla twojej informacji, to był szybki przykład, nie miałem takich sampli, dlatego wpakowałem całe piosenki, a nie za bardzo miałem ochotę akurat wtedy szukać oprogramowania do obróbki dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...