Skocz do zawartości

Problem z Firefoxem


bluks

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Nie wiedziałem gdzie to wrzucić więc piszę tutaj.

 

Mianowicie nie chodzi o GM, a o jedną z najwspanialszej stronie o tym programie. Tak właśnie chodzi o forum GMClan. Pytanie jest proste:

Co zrobić aby na naszym forum było można normalnie pisać posty w najnowszej wersji Firefoxa.

Albo kiedy to naprawicie.

To nie jest problem mojego komputera. Bo w explorer wszystko ładnie(i tu piszę) ale w firefox(dokładnie 3.6) Cokolwiek wpiszę nie mogę usunąć nie widać tej pionowej krech i nie ma kilku innych opcji. Sprawdzałem na innych komputerach i jest to samo. Pytanie jest kierowane szczególnie do Administracji, Ramusa i osób które zajmują się tą stroną.

 

Edit: Zapomniałem że jest problem przy tworzeniu tematów lub pełnej odpowiedzi(lub edycji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Game Makerem i natknąłeś się na jakiś problem, to zajrzyj tutaj.

Zanim zapytasz sprawdź regulamin, przeczytaj FAQ i skorzystaj z wyszukiwarki.

do innego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie miałem to wsadzić do pytania zaawansowanych, Informacje do ekipy GMClan....

Dlatego napisałem:

Siema. Nie wiedziałem gdzie to wrzucić więc piszę tutaj.

Ekipa przeniesie to potem gdzie trzeba. Choć i tak ten temat zostanie potem pewnie usunięty bo nie daje żadnej treści która przyda się na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Opera bije FF na prawie każdym polu: wygody, szybkości, responsywności, zgodności ze standardami, jednakże niestety ustępuje na polu rozszerzeń przez co lisek jest bardziej funkcjonalny w zadaniach niestandardowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...