Skocz do zawartości

Mit o stworzeniu Gmclanu


GMTraker

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno, dawno temu, gdy na gmclanie widniała pustka, Ranmus, pierwotny bóg, postanowił stwożyć trzech swoich synów, Tymona, Gnyska oraz Borka. Niestety pierwszy z jego synów odszedł od ojca i umarł z nędzy i głodu, Gnysek bardzo się tym przejął i miał 'humorki' przez długi czas. Ucieczka nie była jednak bezpodstawna, wszystko było winą Borka, bo przestał robić Almorę...

Borek ze zdenerwowania stworzył własnego syna Propaganję, zwanego Propa. Gnysek potrzebował pomocy w utrzymaniu harmidru który powstał z tej wielkiej kłótni i postanowił, że będzie mieć dwóch synów: Psychixa oraz Platynę, ten drugi siędząc na kibelku wydalał platynowe monety, za które jego ojciec mógł kupić nowy, mocniejszy serwer, na którym postawi gmclan, Psychix za to napisał specjalny generator dzięki któremu otrzymał kolejne pokolenie - wnuków Gnyska - Marka S. i Dawiddsa...

Niestety psychix też nie okazał się dobrym synem, wyparł się ojca zmieniając imię na ΨΧΞ

Potem ΨΧΞ w swej wielkiej zachłanności i żądzy władzy w swej mądrości stworzył kolejny generator do detronizowania wyższych rangą i manipulacji społecznością. Stał się bowiem jedynym bogiem, którego czczono z wielkim uwielbieniem i wybrał on dwóch synów kuzyna - apostołów - Poxipola i Japanstache - i nakazał on im głosić słowo jego na 2 kierunki świata (olał bieguny, bo Eskimosów i niedźwiedzi nawet kijem nie nawróci), a słowa te zostały spisane i czekają na dzień apokalipsy, gdy przyjdzie on ponownie wśród niewiernych ludzi by z rąk własnych zgotować im piekło na gmclanie

A słowo jego trwało i trwać będzie na wieki i jak wróg przyjdzie będzie trwało na wieki i jak zniszczy wszystko będzie trwało na wieki i nawet po śmierci jego będzie trwało na wieki...

d_ewo.png

rys.1-Drzewo genealogiczne rodziny GMclanu

 

PS. ten temat nie ma na celu obrażenia żadnego z użytkowników, jest tylko wymysłem mojej chorej wyobraźni :P, prosiłbym także o kontynuację tej historii, oraz dodawanie pomysłów do drzewa(tylko pomysły, ja dam obrazek, żeby wyglądało tak samo)

pozdrówka i wesołego jajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

potem YXE w swej wielkiej zachłanności i żądzy władzy w swej mądrości stworzył kolejny generator do detronizowania wyższych rangą i manipulacji społecznością, stał się jedynym bogiem którego czczono z wielkim uwielbieniem i wybrał on swych dwóch synów-apostołów - poxipola i japanstacha - i nakazał on im głosić słowo jego na 2 kierunki świata (olał bieguny, bo eskimosów i niedźwiedzi nawet kijem nie nawróci), a słowa te zostały spisane i czekają na dzień apokalipsy, gdy przyjdzie on ponownie wśród niewiernych ludzi by z rąk własnych zgotować im piekło na ziemi :D

 

Więcej grzechów nie pamiętam, amen.

 

BTW. Cale zycie myslalem ze to Tymcio mnie zrobil a tu prawda wyszla na jaw :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przecież to są jakieś kpiny... A czemuście nie wspomnieli o Siłach Ciemności? Globi, murdalow, a także armia pomniejszych Dzieci Neo - knują dzień i noc, by kusić Giemklanistów, wichrować im psychę i przejąć władzę nad światem.

 

Prędzej czy później nastąpi RaGMarok, ostateczna bitwa, podczas której wszystko się wyjaśni. Nie będzie wówczas ludzi neutralnych ani obojętnych gapiów. Będzie to walka w stylu "free-for-all", wszyscy vs. wszyscy inni. Prorok Lolik mówi: "Przyjdzie dzień, że wszyscy przez nas zniszczeni i poniżeni powstaną i zniszczą nas, tak jak my zniszczyliśmy ich..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to Tymon jest moim ojcem, a nie gnysek. A Dawidds jest moim synem, a nie PsichiXa : (

Kradną mi rodzinę.

 

Chociaż, nie. Wróć! Przecież ja jestem dziewczyną YXE. Jesteśmy w kazirodczym związku, bo jesteśmy kuzynostwem i mamy syna Dawiddsa.

 

EDIT: Woock jest przodkiem Ranmusa.

A Maximal jest zbiorową halucynacją i tak naprawdę nigdy nie istniał.

 

A no i Marek S. jest moim przybranym bratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A potem na świecie zapanowały ciemności gdy pojawił się Kargul...

bo przyslonil slonce swoja pala.

dzisiejszy dzien rzuca mi sie na mozg, serio :|

 

Poza tym to Tymon jest moim ojcem, a nie gnysek. A Dawidds jest moim synem, a nie PsichiXa : (

Kradną mi rodzinę.

 

Chociaż, nie. Wróć! Przecież ja jestem dziewczyną YXE. Jesteśmy w kazirodczym związku, bo jesteśmy kuzynostwem i mamy syna Dawiddsa.

 

EDIT: Woock jest przodkiem Ranmusa.

A Maximal jest zbiorową halucynacją i tak naprawdę nigdy nie istniał.

no i juz rozumiem caly sens Mody na sukces!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interpretacje pozostawiam Wam Żuczki Wy moje :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty PoxiPol jesteś klejem, który trzyma to wszystko jeszcze w kupie. ; )

I to było jakże piękne podsumowanie Naszego ponad rocznego związku z Martynką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...