Skocz do zawartości

Prawda o mnie


Platyna

Rekomendowane odpowiedzi

Po około 5 latach obecności na GMClanie nadszedł czas by uświadomić wam wszystkim, że przez cały ten czas jesteście robieni przeze mnie w konia. Dlaczego ujawniam to akurat dzisiaj? No cóż, znudziło już mi się uważanie przy każdym poście by przypadkiem niechcący nie napisać "poszłam" zamiast "poszedłem", "Zrobiłam", zamiast "Zrobiłem". Właśnie tak! Bo tak naprawdę ja jestem dziewczyną! :*

Wszystkie do tej pory wrzucane przeze mnie zdjęcia w Foto-Galerii to w rzeczywistości były zdjęcia mojego kuzyna. : )

 

Teraz co mnie naszło na taki pomysł gdy 5 lat temu rejestrowałam się na GMClanie? To już średnio pamiętam. Po prostu taki miałam kaprys. Nie chciałam się wyróżniać z tłumu. Później gdy po bardzo długiej przerwie wróciłam na GMClan postanowiłam nie wyprowadzać was z błędu. Uznałam to za całkiem zabawne. I rzeczywiście momentami było cholernie zabawne : D

 

Pozdrawiam

Martyna :*

 

P.S. A moje zdjęcie też wylądowało na forum. Kiedyś wrzuciłam zdjęcie na którym byłam właśnie ja i mój kuzyn. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Tyś lasia czyś niet, daj Pan kontakt do tej Twojej fajnej koleżanki co dawałeś kiedyś foty w galerii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxi, nie wyrywaj mojego towarku, tylko wracaj do garów! ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo byłeś za młody do popijawy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra żarty żartami, ale mała wskazówka gdzie jest prawda: Pamiętacie moje gadanie o własnym haremie? wyjazd do Gdańska? No to spóźnione pozdrowienia Wam ślemy z Martynką ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra żarty żartami, ale mała wskazówka gdzie jest prawda: Pamiętacie moje gadanie o własnym haremie? wyjazd do Gdańska? No to spóźnione pozdrowienia Wam ślemy z Martynką ;*
Dziękujemy :*** :D

szczerze, to ten wyjazd do Gdańska na serio wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...