Skocz do zawartości

Motywacja do pracy


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie robie tą moją grę, mam pełno pomysłów, ale nie wiem jak się zmotywować :( . Po prostu nie chce mi się tej gry robić, nie wiem od czego zacząć. Jak wracam ze szkoły to se tak myśle że wrócę usiądę przed kompem odpale GMa i będę cały dzień robił. Wracam odpalam kompa i pupa - nic mi się nie chce. Ale jak już uruchomię GMa i zacznę robić to nie sposób mnie oderwać od pracy :) . Problem w tym że mi po prostu nie chce się zacząć. Wy macie jakieś sposoby na motywację do tworzenia swoich projektów? Jak tak to jakie, bo stworzenie tej gry jest moim celem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem leniwy (nawet bardzo) więc nie chce mi się tak poważniej myśleć (a myślenie do programowania jednak jest potrzebne), ale jak się wezmę za robienie to po prostu nie mogę przestać tak więc to nie jest jakiś przymus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem leniwy (nawet bardzo) więc nie chce mi się tak poważniej myśleć (a myślenie do programowania jednak jest potrzebne)

 

Nic Ci nie pomoże niestety ,nie jesteś stworzony do programowania:(

Porąbało Cię jesteś leniwy ,więc nie chce Ci się tak poważniej myśleć?

Nie rozumiem Cię za nic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie robie tą moją grę, mam pełno pomysłów, ale nie wiem jak się zmotywować :( . Po prostu nie chce mi się tej gry robić, nie wiem od czego zacząć. Jak wracam ze szkoły to se tak myśle że wrócę usiądę przed kompem odpale GMa i będę cały dzień robił. Wracam odpalam kompa i pupa - nic mi się nie chce. Ale jak już uruchomię GMa i zacznę robić to nie sposób mnie oderwać od pracy :) . Problem w tym że mi po prostu nie chce się zacząć. Wy macie jakieś sposoby na motywację do tworzenia swoich projektów? Jak tak to jakie, bo stworzenie tej gry jest moim celem :)

najlepszą motywacja jest wtedy, gdy ktoś na to oczekuje, np parę osób w sieci, które ciągle się o to upominają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam żadnego sposobu

3 tygodnie temu dałem gameplay mojej gry z podpisem, że niedługo już demko

szkoda, że gówno przez te 3 tygodnie zrobiłem :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po prostu jak już coś się zacznie, to najwcześniej następnego dnia patrzysz na to i mówisz: k**wa, chyba zaczną coś nowego, bo to jest nieuporządkowane, brzydkie, a pomysł już mi się znudził. Tak mają zarówno artyści (Jak Japanstache), jak i zwykli twórcy. Mnie też jak to raz powiedziałem "nowa, czysta kartka napełnia ekstazą." Najlepiej rób jednodniowe projekty, lub rób je z kimś, wtedy będziesz bardziej zmotywowany. ("Nie mogę zawieść kumpli").

 

Ale właśnie dlatego na gmclanie od dłuższego czasu (bodaj od dema lizaka) nie wychodzi żadna gra. (nie liczę kolejnych platformówek z 2 poziomami i grafiką zrobioną przez małpę z niedowładem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nikomu się nie chce, bo nie widzisz żadnych korzyści w tym. Najlepiej robić krótkie i nieskomplikowane projekciki.

Mam ten sam problem, nic mi sie nie chce robić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszą motywacja jest wtedy, gdy ktoś na to oczekuje, np parę osób w sieci, które ciągle się o to upominają :)

 

Tylko że raczej nikt nie czeka, może dlatego że żadnych materiałów tak na prawdę nie dałem. Trailera zrobić nie mogę, chyba że możecie go oglądać w 10fps bo więcej na moim kompie nie da rady wycisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...