Skocz do zawartości

miniRPG- Black Knights


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przedstawiam pierwszą wersje gry nad którą pracuję

link do tematu: TU

 

Gre zrobiłem po to żeby pokazać co gra zawiera jak narazie bo po samych screenshotach nie dowiecie się wszystkiego :P

BTW

nie jest to wersja ostateczna, nie zawiera wszystkiego co planuje zrobić, poprostu to co już zrobiłem poskładałem w całość.

Jeśli chodzi o scenariusz to go wymyśliłem tylko do tej wersji i nie będzie miał nic wspólnego z ostateczną wersją gry.

 

a więc enjoy:

miniRPG

 

Radze przeczytać game play, jest po angielsku i po polsku(jeśli nie znasz angola to tam znajdziesz wszystkie wiadomości odnośnie scenariusza), gra jest zrobiona po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na screenach ciekawiej wygląda. ;) Zdecydowanie powinna być opcja do zmiany tempa gry. A i jeszcze muzyka tylko raz się odtwarza. Przeszedłem parę plansz, czy ta gra cały czas jest liniowa? Swoją drogą ciekawa koncepcja jak na dzisiejsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ciekawa koncepcja? Tożto uproszczony roguelike z grafiką, a takich jest pełno.

Giera fajna, ale przeciwnicy sami nie atakują (czyt. nie idą w naszą stronę). Ludek ciężko biega tzn. za wolno przeskakuje z kratki na kratke. A tak to w sumie ciekawe.

 

E: Ranma, no chyba że tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to najbardziej nie pasuje poruszanie się, nie chodzi że nie ma animacji ruchu ( uwielbiam serie exile i avernum 4 ) tylko jakoś ciężko się steruje ( warunkiem ruchu jest if(keyboard_press(....)) ? )

 

Nie, musiałem zrobić mała zmienną i dać alarm ponieważ postać porszała się zbyt szybko i było możliwe skakanie 'na ukos' . wystarczy tylko trzymac wciśnięty klawisz i postać będzie się poruszała, nie wiem jak bardziej to uprościć >.>

 

Na screenach ciekawiej wygląda. ;) Zdecydowanie powinna być opcja do zmiany tempa gry. A i jeszcze muzyka tylko raz się odtwarza. Przeszedłem parę plansz, czy ta gra cały czas jest liniowa? Swoją drogą ciekawa koncepcja jak na dzisiejsze czasy.

 

Zmianna tempa gry? :p hehe ok. mozna pomysleć. Co do liniowości: nie chcialem zeby to bylo jakies zwykle demko gdzie mozesz sobie pochodzić i ubić pare potworków, wymyśliłem prosty scenariusz i gre można przejść do samego końca jeśli komuś się chce, zajmuje to 5-10 min. Wersja ostateczna nie będzie liniowa, będzie dużo róznych questów nie związanych z głównym watkiem.

 

Jaka ciekawa koncepcja? Tożto uproszczony roguelike z grafiką, a takich jest pełno.

Giera fajna, ale przeciwnicy sami nie atakują (czyt. nie idą w naszą stronę). Ludek ciężko biega tzn. za wolno przeskakuje z kratki na kratke. A tak to w sumie ciekawe.

 

E: Ranma, no chyba że tak :)

nie atakują bo jeszcze tego nie zrobiłem :D ale zamierzam to zrobić:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://xthost.info/

np takiego? :]

 

Edit: grałem minute żeby tak na ogól zlookac gierke, ogólnie spoko, grafa itp może byc, ale czy tu sie jakoś walczy czy on sam po prostu rozstrzyga walke? aaa, i możesz zrobic ruch normalny, tzn może byc w siatke, ale mi chodzi żeby tak nie przeskakiwał tylko było widac że sie porusza, lepiej by to wyglądało, nie musi byc animacji sprita :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...