Skocz do zawartości

Problem z Sercem.


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Eloł.

Może któryś z was się zna, warto zapytać - nic do stracenia.

Mam tak od pewnego czasu...

Co jakiś czas następuje choćby taka pauza w biciu serca ( 1-2sec ) I nagle takie fest mocne uderzenie serca!

I dalej pracuje normalnie, ostatnio mam tak coraz częściej, ktoś wie co to może być za choroba?

Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gmclan to nie jest miejsce na wasze problemy życiowe, miłosne, zdrowotne ! Zrozumcie to w końcu a w szczególności ty Cora Wind :| Jak tak dalej pójdzie to zaczną robić tematy typu "jak poderwać dziewczynę?", "Czy ona mnie zdradza?", "Mam depresję, chcę umrzeć, cześć" albo nawet "Czy mój penis jest wystarczająco długi jak na mój wiek?" Rozumiem że traktujecie gmclan osobiście bo wchodzicie na niego codziennie (większość osób bardziej aktywnych) ale od takich tematów są wyspecjalizowane fora. Odmaszerować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloł.

Może któryś z was się zna, warto zapytać - nic do stracenia.

Mam tak od pewnego czasu...

Co jakiś czas następuje choćby taka pauza w biciu serca ( 1-2sec ) I nagle takie fest mocne uderzenie serca!

I dalej pracuje normalnie, ostatnio mam tak coraz częściej, ktoś wie co to może być za choroba?

Liczę na waszą pomoc.

to riddikulus smallus brainus... odznacza się pomniejszającym się mózgiem, nadmiarem oglądania dr house oraz młodym wiekiem... Jutro umrzesz...

 

a tak serio to: lekażem nie jestem, ale jest nim moja mama i z tego co wiem, masz nerwice. Im bardziej o tym myślisz, tym bardziej się boisz i może wystąpić coś a'la efekt placebo, że będziesz sobie nieistniejących rzeczy wmawiał (myślał, że coś się dzieje choć tak może nie być). Boisz się? idź do lekarza! Od tego jest ubezpieczenie zdrowotne i oni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytałem się lekarza i oto co powiedział:

-5 tabletek acodinu rano, popołudniu i wieczorem

-od czasu do czasu skręciki

-nie zapominaj także dać sobie co najmniej 2 razy w żyłę

-tudzież możesz coś wciągnąć noskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wygląda na palpitację serca, o ile mocne bicie utrzymuje się z minutę, i robi się ciepło/zimno naraz/naprzemian. Ale że nie jestem studentem medycyny (oraz nie ma takiego raczej na forum) to proponuje jak reszta wybrać się do pana lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ludzie gmclan to nie jest miejsce na wasze problemy życiowe, miłosne, zdrowotne ! Zrozumcie to w końcu a w szczególności ty Cora Wind :| Jak tak dalej pójdzie to zaczną robić tematy typu "jak poderwać dziewczynę?", "Czy ona mnie zdradza?", "Mam depresję, chcę umrzeć, cześć" albo nawet "Czy mój penis jest wystarczająco długi jak na mój wiek?" Rozumiem że traktujecie gmclan osobiście bo wchodzicie na niego codziennie (większość osób bardziej aktywnych) ale od takich tematów są wyspecjalizowane fora. Odmaszerować!

W valhalli można zakładać dowolne tematy o ile są sensowne, przynajmniej jest się z czego potem pośmiać. Po to zostały wprowadzone strzałki na stronie głównej (do przełączania widoku ostatnich tematów), aby tacy jak Ty nie musieli tutaj zaglądać jak nie chcą. Poza tym nie ma czegoś takiego jak wyspecjalizowane fora np. lekarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cię ranmus... Czy tematy takie jak ten cię śmieszą? tongue2.gif

Jeżeli chodzi o mnie to tak, bo zamiast ruszyć dupę do lekarza, to koleś siedzi przed kompem, piszę post o swoim zdrowiu i teraz będzie czekał ileś dni na sensowny post w tej sprawie, zamiast pójść po prostu do lekarza i wiedzieć o co chodzi. Nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...