Skocz do zawartości

Almora Online do chu*a cygana ?


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem w tym 4+ razy 70+ lvl, serwer hostowałem z Hunterem, postawiłbym jakbym miał lepszy komputer bo nie ma takiej opcji, żebym mógł grać i hostować naraz czyli eventy, które miałem na starym serwerze byłyby ograniczone do minimum + rozłączenie neta przy telefonie. Może ewentualnie jak to zwykle bywa mógłbym iść znowu z kimś na współpracę i robić u niego na serwerze eventy (bardzo podobał mi się pomysł z profesjami, miałem coś w tym stylu u siebie ale u mnie nie było Re-runa tylko dodawanie statów na bierząco)

 

Anyway, nikomu się nie chce hostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już my to znamy. Po 2 tygodniach stawiania serwera ubyło by graczy i wspaniałomyślnie pozwoliłbyś na czity, które totalnie by już "zagrzebały" serwer.

 

:P

Ubyło graczy, bo gra się znudziła. A co innego czity w minecrafcie a co innego w almorze. Nie, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej - postaw jak przejdę Fallouta 2, bo tak to mi się nie będzie chciało grać w nic innego : D. I btw, almora znudzi się prędzej niż ci się wydaje - tak jest zawsze. Na początku za szybki exp [ze względu na postawionego szkieleta i Death Plant tam, gdzie blokuje się i nie może nas zabić chociaż ma nas na hita co pozwala na ubicie go na odległość i 2lvl za jeden zabity] a już 60+ to jest monotonia bo tylko Death Spider albo Infinite i czekanie/błaganie o exp x3 czy tam ile można. Bez eventów i jakichś bonusów (patrz Klasy ze zwiększonymi niektórymi statami, dodawanie Luck do dropu i crit chance za kasę, rzeczy) pogra się tydzień, półtora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No nie wiem czy cały gmclan. Umiesz w ogóle czytać cora? To obczaj cały ten temat, może zrozumiesz, że ta gra się już znudziła, bo nie oferuje nic po dłuższym czasie grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...