Skocz do zawartości

Chłopi 2 pełna wersja


Tofik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Nie pamiętam na nazwy gry, którą się inspirowałeś (a ta z kolei była na podstawie settlers'ów) , ale parę sugestii:

1) Za dużo startowych zasobów. Wystarczy wybudować studnię i przesłać złoto aby ukończyć grę.

2) Przydałyby się jakieś animacje, np. ścinania drewna, bo na początku gry nie widać , że budowa domku przynosi jakieś efekty.

3) Budynki już wybudowane powinny być zablokowane w menu kupowania, bo ciężko potem się szuka tego czego jeszcze nie mamy.

3) Gdy zakupimy jakiś budynek, a pod menu, na planszy, był już jakiś postawiony, to otwiera się jego okienko szczegółów.

5) Bezsensowne AI wroga. ;)

6) Jak się naciśnie na menu, to nie ma powrotu do gry i jeśli nie zapisaliśmy aktualnego stanu rozgrywki, to musimy zacząć wszystko od nowa.

7) Przydała by się muzyka (tylko nie midi czy jakiś przebój z radia, żeby nuta była dopasowana klimatem do gry).

 

To chyba by było na tyle. Oceny nie wystawiam, bo za dużo niedociągnięć psuje tą grę, a są one do wyeliminowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet niezła gra ale znalazłem jeszcze jeden błąd właściwie taki malutki ale zawsze błąd otóz gdy podejde tym ludkiem do studni to on zaczyna sie trząść i niemoże sie ruszyć i trzeba by go wycofać i znów włączyć do walki aby można sie nim było ruszać.

 

EDIT

No( o kurcze wszystkie wypowiedzi zaczynam od "no") i teraz już nie błąd ale właściwie dodatek przez który lepiej by się grało i właściwie wszystkie gry tego typu mają to że można samemu wybrać miejsce gdzie budynek ma stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No( o kurcze wszystkie wypowiedzi zaczynam od "no") i teraz już nie błąd ale właściwie dodatek przez który lepiej by się grało i właściwie wszystkie gry tego typu mają to że można samemu wybrać miejsce gdzie budynek ma stać.
A kojarzysz serię Heroes? :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycof znaczy wycof jednostke z pola walki powinieneś tofik opisać to w informaji o grze gdyby wszystkie te błędy poprawić dodać rundki i jakąś lepszą fabułe no i lepsze AI wroga to mógłbyś to zacząć sprzedawać ale narazie to nikt nie kupi gry z tyloma błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drogi Tofiku,

 

Przyznam, że piszę, bo się zdenerwowałem. Znalazłem kilka irytujących bugów.

a) Kupiłem sobie więcej chłopów, miałem ich 200. A potem kliknięcie na "uzdrowienie" w kościele z powrotem mi ich liczbę ustawiło do 200

b) jak się kliknie na kupowanie w zbrojowni i jest się w trybie walki, to się kupuje za dużo

c) po co w kościele jest "odnów manę"? Mana ma w ogóle jakieś zastosowanie?

d) można drugi raz kupić to, co się już kupiło, a efektów nie widzę dodatkowych tego powtórnego zakupu

 

Nie bugi, ale rzeczy, które zmniejszyły grywalność:

a) niemożliwe jest wygranie czegokolwiek w arenie, poza tym mnie ciągle atakują jak jestem w trakcie zestrzeliwania tarcz

b) nie lubie ciągle klikać - nie można przytrzymać, żeby sam strzelał? Sprzedawanie większej ilości zasobów to mordęga

c) domagam się, żeby wieża magów robiła, to co nazwa sugeruje - żądam zaklęć! (^_~)

 

Podoba mi się, że gra łaczy elementy "strategiczne" i zręcznościowe, ale moim zdaniem należałoby poprawić kilka rzeczy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nie dokończona i nie wiem czy ją będe dokańczał bo to troche roboty jest... a jak już to bym zrobił chłopów 3d...

 

Ta gra jest nie dokończona i nie wiem czy ją będe dokańczał bo to troche roboty jest... a jak już to bym zrobił chłopów 3d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...