Skocz do zawartości

Zablokowane Witam was Zaawansowani Użytkownicy


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem początkujący, ale piszę do was zaawansowanych. Jestem wielkim fanem gry Tomb Raider 1,2,3,4,5. Lubię klasykę i mam pytanko. Kto zrobiłbym by dla mnie w Gamemakerze taką grę przygodową? Oczywiście nie od razu, pomału. Taką podobną do Tomb Raidera i 3d. Bardzo dziękuję, zmobilizuje mnie to również do robienia lepszych gier. Wiem że to nie na temat, ale bardzo proszę. Ja się uczę dopiero Gamemakera i poza tym jak mógłbym grać w grę którą sam zrobiłem? Proszę zróbcie jakąś przygodówkę 3d z zagadkami i pułapkami.

Przeniosłem Temat do Valhalli, poprawiłem literówki i dodałem znaki interpunkcyjne.

Autor dostaje warna za koszmarny post. Proponuję lekturę słownika ortograficznego.

Polecam się na przyszłość, Platyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiem że to nie na temat", ale jeśli chcesz robić gry, musisz nauczyć się logicznego myślenia, bez tego ani rusz. znajdź sobie jakąś grę z tego linka, co podaj Crackkk, a później spróbuj rozbić ją na części pierwsze... i nie chodzi mi o dekompilowanie

Ja się uczę dopiero Gamemakera i poza tym jak mógłbym grać w grę którą sam zrobiłem?

myślałem, że taki jest jeden z celów hobbystycznego robienia gier - granie we własne gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...