Skocz do zawartości

Jak to jest z przejsciem z GM7 na GM8? Sa tez 3 limity aktywacji?


TO_mek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam kupiona licencje na GM7 (grudzien 2007). Ze wzgledu na to ze uzywam 2 kompow jeden z vista drugi z xp do dzis nie uruchamialem pelnej siodemki tylko uzywalem gm6.1 (na viscie na virtualboxie z xpkiem). Zreszta kupilem oryginalna siodemke bo balem sie ze jak Mark odstapil GM serwisowi yoyo to cena znacznie podskoczy :) a w planach mialem kilka ambitnych pomyslow ktore niestety wciaz sa tylko w sferze planow . Mam kilka pytan:

 

1. Moze mi ktos wyjasnic jak to jest z ta 3 krotna aktywacja? Czy przy reinstalacji systemu zawsze trace 1 aktywacje? Czy mozna "odzyskac" aktywacje czyli jakby zachowac licencje przed reinstalacja systemu a po ponownej instalce "wgrac" to ponownie? Jest szansa na zrobienie kopii aktywacji (to jakis zapis w rejestrze czy jakis plik) na wypadek padu systemu (co wcale sie tak rzadko nie zdarza)?

2. Czy majac siodemke mam prawo do pelnej osemki? Czy przy osemce wciaz jest ten dziwny limit 3 instalacji?

3. Jak juz wykorzystam 3 aktywacje to musze kupic ponownie licencje. Jesli nie to jak ponownie aktywowac GMa?

 

Slabo znam angielski wiec prosze o lopatologiczne wyjasnienie bez odsylania do opisow na yoyo czy w dokumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 3-krotna aktywacja, jak nazwa wskazuje możesz zarejestrować grę 3 razy. Po formacie musisz zarejestrować program ponownie więc -1, rejestracja jest przez internet.

2. Aby zamienić gm 7.0 do gm 8.0 musiałbyś kupić wersję 7.0 w 2009, więc nie możesz zmienić wersji bez ponownego kupna. Wersja 8 ma limit 5 aktywacji

3. Możesz napisać do tych od DRM (Softwrap ?) o zresetowanie licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...