Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

A won, bez kopania tuneli ta gra to nie to samo :0

Kontrolujcie sobie jak chcecie, ale nie blokując nam możliwości.

 

Swoją drogą, jak chcesz zablokować kopanie tuneli nie blokując niszczenia reszty bloczków?

Od razu pod trawą będzie koniec mapy?

1. Wasza w tym wina, że z nudów griefujecie, nie wiem kto, ale to robicie.

2. Zrównać teren z lawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i jeszcze Fallord, noż kurde bez przesady, jako pierwsi razem z Pieterem graliśmy w tą gre, jako pierwsi budowaliśmy na serwerze Psichixa a tu takie coś. brawo!

phi! jako pierwszy ją tu przedstawiłem! i jako pierwsi robiliśmy to co mówisz...

 

kofel, bardzo śmieszne, w tym momencie skłamałeś, oficjalnie to ja jestem najwcześniejszym graczym Minecrafta na gmclanie :P

i hooy, nie raczyłeś tej gry przedstawić, w grze chciałeś wejść w słowne zaczepki ze mną, a kiedy chciałem Cie ustawić w realu, to zamknąłeś w końcu ryjec. Nie kozacz z kimś kto może zrobić Ci krzywdę.

 

synek, koniec imprezy, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, nie ma mnie przy serwie, w ogole kompie teraz wiec nie moge odbanowac, potem jak skoncze remote control to dam opom mozliwosc dodawania do zaufanych, tyle ode mnie, lece i wroce za kilka godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, po prostu nie wiem o co chodzi. Grałem sobie normalnie wczoraj, dzisiaj już zmęczony po całym dniu przychodzę pobawić się w minecrafcie, a tu napis you've banned.

 

W dodatku ktoś wspomniał o niezaufanych użytkownikach - czy ja do owych należę ?

 

Jak się okazuje to i Pieter i Kofel są zbanowani. Za co ? Dalej się nie dowiedziałem.

 

Nie to Psichix, że jakoś szczególnie mnie to poruszyło, ale jestem zdziwiony tym nazwaniem mnie i ich "niezaufanymi userami"... hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallord , Pieter , Kofel : nauczcie się czytać : psichix założył listę osób , które nie mają bana widocznie kilku osób na tej liście nie ma (np.was ,mnie itp.)

Lista ta zabezpieczała serwer przed grieferami z zewnątrz ale i tak ktoś się dostał (z gmclanu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania:

wiele razy pisałem że jakieś osoby mogę pominąć przy tworzeniu listy, ludzka rzecz.

 

nie staraj sie dawidds podburzac innych wobec mnie.

 

Dobra dla jasnosci: kto w koncu napsul i co konkretnie? Musze wiedziec kogo banowac a kogo dodac do listy zaufanych. no chyba ze chcecie czekac jeszcze zanim sam do tego dojde czytajac tych pare stron tematu i logow z serwa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ 10 innych miejsc, przekopywanie się przez bibliotekę i spychanie nas z półek gdy kopaliśmy. A penisa sam chciałeś i się cieszyłeś jak flak go zrobił.

 

flak_rip.png

Ten, kto wybudował drewnianą kładkę nad napisem sprowadził na siebie mój gniew.

 

Kładka jest moja :)). A o co dokładniej chodzi ?:) O to że nie ma trawki ?? bardzo mi przykro, ale nic nie poradzę na to. co prawda mógłbym zmienić elementy drewniane na szkło ale będzie wyglądać bynajmniej nie ładnie, i część będzie odstawać od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania:

wiele razy pisałem że jakieś osoby mogę pominąć przy tworzeniu listy, ludzka rzecz.

 

nie staraj sie dawidds podburzac innych wobec mnie.

 

Dobra dla jasnosci: kto w koncu napsul i co konkretnie? Musze wiedziec kogo banowac a kogo dodac do listy zaufanych. no chyba ze chcecie czekac jeszcze zanim sam do tego dojde czytajac tych pare stron tematu i logow z serwa ;P

Sprostowanie: Albo się przyznacie, albo nie pogracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was prostaki. Przyznać się. Wiem że jedna osoba(która mało była na serwerze) to Matizam czy jak mu tam. Wszystkim TNT wpieprzał na posiadłość i chichrał się gdy tunelem przejechał przez mój dom i go zalał.

Mapa poziomu 1 to też głupi pomysł. Ja przykładowo odczuwam większą przyjemność chodujac grzyby w sztucznie stworzonej grocie niż budując seksszopa.

 

Jeszcze nie miałem okazji wejść na serwer ze "ścisłą listą", ale mam nadzieję że jestem na tyle zaufany, choćby tym, że uspokoiłem się, że jestem na tej liście :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zabronic wszystkim tez nie mozemy, po prostu zaufalem nieodpowiednim osobom, nie zainteresowalem sie glebiej ich poczynaniami, myslac ze nie nabroja, tutaj moj blad, ale jak sie dorwe do moddingu serwera to znalezienie sprawcy bedzie kwestia minuty a nie godziny na szukaniu w logach.

 

A o matizamie sam sie dowiedzialem wczesniej. wiadomosci z PW:

chyba znowu mnie nie ma smile2.gif

nick: Matizam127

w odpowiedzi napisalem cos jak: "i nie bedzie" i spytalem o gabki i tunele pod innych terenem.

Maxpayn miał znak nazistów i musiałem mu zalać chate a tunele to nie chcacy akurat przez dom iamvadera

Ja sie spytalem czemu: "musiałem mu zalać chate"? nie odpisal (lub cudem skasowala sie wiadomosc O.o).

i ja sie pytalem o gabki w podziemiach i mase dziur

to nie ja. o ktorej miales zgloszenie? bo ja przed 12.00 juz sie wylogowalem mniej wiecej

wczoraj, jak Cie sledzilem.

kiedy mnie sledziles nawet cie nie zauwazylem blink.gif no plis juz nie bede, dzisiaj chcialem zbudowac statue

 

BTW. Serwer aktualnie OFFLINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cp_4b508006d8ec1.png

(to wzniesienie znalazlem na innym polskim serwerze)

 

No i macie ten swój serwer :}. Może po prostu dać se siana i opublicznić go dla wszystkich? Dziw bierze, że takie restrykcje urządzasz, a i takich delikwentów nie brakuje. Na innych publicznych serwerach jest mniej grieferów niż tu i budynki się jakoś trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam ochote oddac komus admina, znaczy sie ja moge hostowac, ale trzeba bedzie powolac nowego admina glownego, dam mu remote control do serwa i bedzie mogl zarzadzac wszystkim. Ja nie mam zbytnio czasu na pilnowanie sytuacji bo mam mnostwo pracy, a bede wpadal tylko czasem dla odprezenia. No a jak sie wkurze to oddam tez i serwer :>

 

No i macie ten swój serwer :}. Może po prostu dać se siana i opublicznić go dla wszystkich? Dziw bierze, że takie restrykcje urządzasz, a i takich delikwentów nie brakuje.

to postaw sobie wlasny serwer, wolnosc tomku w swoim domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...