Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie, ponieważ na serwer powoli wkrada się nuda, postanowiłem urozmaicić nieco grę i pomyślałem że może zrobimy rundkę w jakąś wieloosobową grę, chociażby chowanego czy coś w ten deseń, nawet możemy wymyśleć jakieś inne :D bo na chwilę obecną każdy zajmuje się swoją posiadłością, czasem współpracujecie, ale taka wspólna zabawa byłą by świetnym chwilowym oderwaniem od budowy ;) co Wy na to? Jakieś propozycje gier? :)

btw. na miejscu respawnu dobudowałem wieżę widokową, aby każdy nowy mógł wejść na sam szczyt i z góry zobaczyć nasze budowle oraz miejsca niezasiedlone dotąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak ja to zrobie :P na razie nie chce ingerowac w kod serwera, nie mam zbytnio czasu na to niestety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia moze jak juz labirynty to piramide z labiryntami albo lepiej wielkie drzewo i na nim domy :D moge zrobic do tego osobna mapke jak beda chetni :P odpalam serwer, ale jak kogos autoban dopadnie to PW mi przeslac prosze :) a teraz zwijam sie, bede pozniej ;)

http://www.minecraft.net/play.jsp?server=6...abea345ea023e44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na lepszy pomysł. Kiedy gąbkowałem atlantyde a potem ją "odgąbkowywałem". Możnaby zrobić podwodną trasę w której są tak porozstawiane gąbki że możesz wypaść z wody i zlecieć na doł. Jak zlecisz na doł musisz wrócić na start by popłynąć spowrotem i przejść scieżkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, a to serio dobry pomysl i taki podniebny wyscig :D kurde loffam ten pomysl :D bede potem to przygotuje mape ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze zredukowalem liste zaufanych do osob ktore faktycznie znam i nie mam do nich podejzen, wiec jak autoban to PM do mnie. Swoja droga sprawdze w logach i w historii mapy co i kto zrobil i kiedy.

 

Lol, przez pomylke kopie byly robione co 3 minuty wiec bede dokladnie wiedzial kiedy sie zaczelo i gdzie winowajce szukac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mial zniszczenia niech napisze w ktorych godzinach zobaczyl zniszczenia i o ktorej wczesniej opuscil gre.

Sprawdzanie map potrwa z jakes 30 minut najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, po IP tez sprawdze :>

a osoby ktore maja straty z dzisiaj prosze o opisanie ich bo musze znalezc kopie ktora zaczela sie faktycznie przed atakiem. a z tego co widac na pierwszy rzut oka to sam atak zacza sie ok 15:20, osoba szla w kierunku mojego zamku, przez wejscie po lewej stronie, wspiela sie po murze, weszla na gore zobaczyc widoki i przeszla do niszczenia napisu, stamtad miala blisko na druga wyspe, gdzie byla kostka z sercem, dalej nie patrzylem bo nie sprawdzalem kopii z tego czasu ;p

 

A na serwerze ciągle Knaren i ten drugi siedział.

Japan, kto jest tym drugim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...