Skocz do zawartości

Japan Escape


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Japan Escape

 

Gatunek: Pff, nie wiem

 

Opis: Japan costam costam i musi uciekac! Jednak uwazaj na meteoryty i zbieraj moenty, bo costam costam. Jest to gra z serii Kropki Minigames, czyli wyjdzie tych gierek 8, po 1 dla kazdego gostka.

Good luck ; )

 

Download: https://gmclan.org/up2845_4_Japan_Escape.html

Rozmiar pliku: 4194304 B

 

 

Autorzy:

Programowanie:
PoxKox

Fabuła:
Poxi

Grafika:
Syn mojej mamy, ale nie moj brat

Muzyka:
Pause

Screeny:

s4c3s4.png

jshjrn.png

28r30ok.png

 

Nacisnijcie f4 dla lepszego efektu, bo zapomnialem dodac : <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem 33 pkt :P muza po pewnym czasie milknie na bardzo długo, po czym pod koniec znowu się włącza. daje to nieprzyjemny efekt (jak dla mnie) ogólnie to gra świetna no może jeszcze wadą jest, że ten "statek" może uciec poza widok i daleko odlecieć, wtedy długo wraca, pomijając te 2 rzeczy gra wymiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Gra jest wyj***** w kosmos (dosłownie i w przenośni) :thumbsup: Ale niestety jest na jeden raz... Osobiście gra mi się znudziła od czasu kiedy muzyka przestała grać (z powodu monotonii i obrzydliwych pixeli planety do której się leci). Mimo wszystko gra ma fajny efekt pseudo 3d. Mógłbyś poprawić graficzke statku i dać planetę w większych rozmiarach, bo od czasu kiedy muza już nie gra planeta razi w oczy.

 

Moja ocena:

 

Muzyka 4/5 (trafiona, ale przestaje grać w 1/3 gry)

Grafika 3/5 (wszystko pasuje do stylu szaty graficznej poza statkiem- za duże pixele i planetą- od stopu muzyki wygląd razi w oczy)

Programowanie 4/5 (mało urozmaicony tryb gry, monotnny, mimo wszystko duży plus za efekt pseudo 3D)

Gameplay 1/5 (brak poziomu trudności, mało urozmaicone, gra na jeden raz, od stopu muzyki nudna, ogółem gra jest NUDNA, NUDNA i jeszcze raz NUDNA)

 

Czyli wychodzi 3. Jakbyś tamto na co zwróciłem uwagę poprawił to bym ci dał 5/5 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 pkt, full hp ;)

Kto mnie przebije? xP

Gra fajna, dużo lepiej się gra na fulscreenie. Trochę (mocno) muzyka wnerwia ale gra sama w sobie dobra :D

 

Muzyka 3/5

Grafika 4/5 (Lubie ten styl)

Wykonanie 4/5

Gameplay 1/5

 

Kolejne 3 xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...