Skocz do zawartości

Gramy w Tibie !


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie w Tibi są boty ,nawet za free!!!

Po co się męczyć z skillowaniem lub expieniem jak można 3 dni zostawisz w kazz w ostatniej kopalni i masz 27lvl jeśli to druid lub sorc tak wbijałęm nb na pk uchy lub monki... wtedy poxi nie jesteś nonlife i masz jakiś lvl przynajmiej do pk ,może zrobie tam chara i wbije 30 to sobie popeczymy tylko to lubiałem w Tibi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w Tibi są boty ,nawet za free!!!

Po co się męczyć z skillowaniem lub expieniem jak można 3 dni zostawisz w kazz w ostatniej kopalni i masz 27lvl jeśli to druid lub sorc tak wbijałęm nb na pk uchy lub monki... wtedy poxi nie jesteś nonlife i masz jakiś lvl przynajmiej do pk ,może zrobie tam chara i wbije 30 to sobie popeczymy tylko to lubiałem w Tibi.

W twoim genialnie przemyślanym planie jest luka. To jest serwer optional-pvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skillowania to najlepiej kupujesz k ser w helmet i d shield i idziesz na slimy... [OCENZUROWANO] się tam do 75/75 i 20 lvl i jesteś gotowy do expienia jakiegoś.

Najlepszy moim zdaniem pall są czary def atak obrona, chętnie się go bierze do pk czy na trapy i potem się nim fajnie expi jak wbijesz jakiś exp idziesz na tikłandie (nie chce mi się szukać jak się to pisze) w worku masz 500 spirów pełno tam drzew ,chowasz worek i idziesz na małpy i wszystko atakujesz co się rusza (jeżeli masz dobry skill) dalej nie chce mi się opisywać czemu warto nim grać ,ponieważ każda postać ma tam swoje plusy i minusy ,ale najlepiej moim zdaniem grać pallem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym co miesiac 3-5 tysiecy kont jest banowane/usuwane za boty, wiec powodzenia :P

gówno prawda, ich system tak działa, że nie działa. Banują dopiero co powstałe konta, które użytkownicy próbują wbić. Znam kolesia, co od POCZĄTKU istnienia tego systemu wbijał levele na bocie. od 1 do 90 na bocie i 0 bana ani nawet ostrzeżenia. Czyli krótko mówiąc, ten system NIE DZIAŁA jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuje zabawę???????? Nudneeeeeeeeeeeeeee skillowanie na slimach gapienie się jak co 15 minut jeden % wejdzie jest zabawą? Expienie na dragach może i jest ciekawe i gra jest ciekawa ,ale jak się skończy się kasa trzeba iść na słabsze potwory zdobyć hajs i wtedy można włączyć bota ,tak jak do skillowania ,albo też jak już pisałem nie masz kasy jesteś sorcem i potrzebujesz sd to co robisz ? siedzisz i wciskasz hotkeys i stracisz 3 godziny gry czy może się ukrywasz zostawiasz na noc i możesz to sprzedać i mieć hajs lub iść expić na dragi. Podsumowując bez bota moim zdaniem się nie da grać na wyższych lvl z braku czasu lub pieniędzy ,chyba ,że inwestujesz kasę z rl...albo też ,że jesteś non life ,nie chodzisz do szkoły ,pracy i masz czas na pie**ole*** się z tym...

 

Blokada konta na 7 dni.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcalian, nie będę cię wyzywał, ale jak to jest dla ciebie nudne TO NIE GRAJ. Używając bota nie masz żadnej przyjemności z gry i psujesz zabawę innym. Jeżeli skillowanie i expienie jest dla ciebie nudne, monotonne i uważasz, że tracisz na tym czas to, jak już wspomniałem, NIE GRAJ. Po co grać w coś co jest nudne?

PS. Ja gram na fiderze na bardzo niskim lvlu, i przez takich jak Arcalian odechciewa mi się odpalać Tibię, jak i każdego innego MMORPGa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcalian, nie będę cię wyzywał, ale jak to jest dla ciebie nudne TO NIE GRAJ. Używając bota nie masz żadnej przyjemności z gry i psujesz zabawę innym. Jeżeli skillowanie i expienie jest dla ciebie nudne, monotonne i uważasz, że tracisz na tym czas to, jak już wspomniałem, NIE GRAJ. Po co grać w coś co jest nudne?

PS. Ja gram na fiderze na bardzo niskim lvlu, i przez takich jak Arcalian odechciewa mi się odpalać Tibię, jak i każdego innego MMORPGa...

Dokładnie to chciałem powiedzieć. Kolega Arc~ widać zakosztował już zakazanego owocu jakim są boty, poza dużym prawdopodobieństwem hacka (darmowe boty przeważnie takie są, ale i te płatne też) to niszczysz sobie grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Tak, tibia to syf. Od dwóch dni pocinam w wowa na prywacie sunwellu. Zapraszam do grania.
Twoje posty są tak monotematyczne i przewidywalne, że głowa mała. Nie przewidziałem tylko, że napiszesz coś o prywacie na sunwellu czy co to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia! Ha-ha!

Aż tak wam się nudzi? :P

Grałem w tibię. Na informatyce.

Po kilku minutach nie mogłem już wytrzymać.

Takie to powalone...

Więc nie, dzięki :)

Ja odpadam.

super, dzięki za dzielenie się, ale kogo to obchodzi, nie chcesz grać to się nie wypowiadaj, bo nie masz nic do przekazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...