Skocz do zawartości

Gramy w Tibie !


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbędne posty skasowane. Proszę o zaniechanie sprzeczek bo nie obejdzie się łagodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takie dzieci jak On zniszczyły tą grę. Kiedyś nie liczył się level tylko zabawa. Nie było botów,złodziei, chamów, noobów i nałogowych graczy. Wpadało się na 1h po szkole z kolegami zrobić questa i potem na boisko pograć w piłkę. Nikogo nie interesowało ile razy się padło, każdy miał passy kolegów i jakoś nikt nigdy nic nie stracił i nie został shackowany.

Kurde sorry, nie doczytałem "tego typu" i w ogóle inny sens zdania był, jeszcze raz sorry : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kompletnie zepsuelm postac:

1. Sorciem trzeba expic na szkieletach, i wypadaja mace. Fajnie, zbieram amce wychodze i sprzedaje. Przed lvlem 9 przestalem zabijac i zaczalem chodzic przeszukujac ciala dla kasy i maceow. Zaszedlem sie za daleko i dead. Stracilem tylko 4 mace (120 gc), vicking helmet (60 gc), carlin sworda, grzybki i z 400 gc w samym plecamku, bo sie na koncie nie miescilo : / Ale okej,odrobie

2. Will mnie sie pyta czy ide do thais, zainteresowalo mnie to i chcialem kapitana na statku spytac jak jest w thais. Zle przeczytalem zdanie i jestem w miescie z pol godziny oddalonym od tego ktorego chcialem.

3. No coz, czas zwidzac, tuptuptup TARANTULE ziuuu... tuptuptup WARWOL... dead. Bylo by okej gdyby nie to ze ten warwolf zabil mnie gdy mial 1 hp, doslownie : /

Utzymalem sie na 9 lvlu, uff.

 

E - Jeju! JA patze na mape a tu wcale nie bylem tak daleko od Ab'Dandriel : O, i tak dobrze ze dragony ominalem : p

 

 

14ak65y.png

 

 

 

E 4 -

Kiedys w tibie milo sie gralo, mozna bylo expic w party z wyzszymi lvlami, a oni z checia ci poamgali. Teraz? 400 gp w plecaku,50% do 11 lvlu, i wchodzi taki pro knight 40 lvl, pierw blokuje ciebie, aby cie potwory dopadly, ale ja uszedlem z zyciem, wiec wpakowal mi mase slimow, i zabil.

Za takie debilstwo powinno sie karac : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz gdzie... Nie wiesz jak... Gram w te grę od 2003 i system expienia jest zawsze taki sam. Różnica jest taka, że ja na 20 lvlu to wbijam na pojedynczy spawn dragona + parę Wyvern. I idzie jak po maśle. od 13 lvla powinieneś jechać na dwarfach, potem soldierach (zakładam że jesteś magiem?) i guardach. Najwięcej ich na faccu i najlepszy exp nawet dla 80+, widziałem jak kolega (głupi zresztą) bił na nich 100 lvl. Możesz tam w tydzień wbić nawet 40 lvl (bez no-life), wystarczy mieć "skilla" i nie bać się "wasteować" (kasa zawsze się zwraca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj wchodzi w droge moje takie sknerstwo, nie wiem jak to nazwac. Jak trace kase, chce ja spowrotem, tak jak byla, Czy to w grze, czy w realu. Zginalem, ide po moja kase, dopiero jak wiem ze mnie ktos okradnie, to juz sie nei mecze.

 

mam 11 lvl, i expie na cyklopach ; <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak robi ;p, cycki też są dobre, ale dwarwy lepsze ;p kasa nie jest taka ważna, bo przychodzi i odchodzi ;) chodzi głównie o to, żeby inwestować w manapotiony, nigdy w health bo się nie opłaca, a uleczyć o wiele taniej i efektywniej można czarem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz gdzie... Nie wiesz jak... Gram w te grę od 2003 i system expienia jest zawsze taki sam. Różnica jest taka, że ja na 20 lvlu to wbijam na pojedynczy spawn dragona + parę Wyvern. I idzie jak po maśle. od 13 lvla powinieneś jechać na dwarfach, potem soldierach (zakładam że jesteś magiem?) i guardach. Najwięcej ich na faccu i najlepszy exp nawet dla 80+, widziałem jak kolega (głupi zresztą) bił na nich 100 lvl. Możesz tam w tydzień wbić nawet 40 lvl (bez no-life), wystarczy mieć "skilla" i nie bać się "wasteować" (kasa zawsze się zwraca).

Nie ma bata aby wbić 40lvl w tydzień. Na starym necie jechałem od 10lvl na guardach pallem z 80 distem i w miesiąc takiego nie wbiłem(zakładam, że moja liczba godzin grania w jednym miesiącu będzie podobna do twojego tygodnia).

 

edit:

daj mi hasła a do sylwestra bedziesz mial 40 lvl i 50k w banku

 

Mogę Ci dać swoje i jestem pewien, że do sylwestra nie wbijesz nawet 30(jak dobrze pójdzie) i dodatkowo bonusowo będę miał masę dedów na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata aby wbić 40lvl w tydzień. Na starym necie jechałem od 10lvl na guardach pallem z 80 distem i w miesiąc takiego nie wbiłem(zakładam, że moja liczba godzin grania w jednym miesiącu będzie podobna do twojego tygodnia).

 

edit:

 

 

Mogę Ci dać swoje i jestem pewien, że do sylwestra nie wbijesz nawet 30(jak dobrze pójdzie) i dodatkowo bonusowo będę miał masę dedów na koncie.

stoi, tak się składa, że jestem posiadaczem ek 154, ek 103, ms 80, ed 93, rp 69, rp 83 i to w niecały ostatni rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi.

Jak wygrasz przyznam na forum, że jesteś pro w tibi a ja zwykły noob. Jak przegrasz odwrotnie. Nie ma bata po tylu latach gry nigdy w życiu w coś takiego nie uwierzę. Mam 20lvl obstawiasz, że jaki wbijesz do sylwestra i na ilu dedach(pallem)?

ek 154, ek 103, ms 80, ed 93, rp 69, rp 83 i to w niecały ostatni rok.

Rok to nie kilka dni. Dla mnie to nic nie zmienia dalej twierdze, że nie dasz rady.

 

edit:

Jak dalej stoisz przy swoim napisz do mnie na gg to dam Ci passy. Jeśli sobie przekalkulowałeś wszystko to po prostu przyznaj się, że to niewykonalne(wbicie z 20 do 40 do sylwestra na najnowszym świecie) i będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem to 3 lata ,nie polecam w to grać i się uczyć ,może dziwnie brzmi ,lecz cały czas chciałem expić ,a jak przy nauce jakoś za bardzo skupić się nie mogłem ,myślałem na co pójdę expić jak się skończę uczyć i przerwałem grać głównie jak zobaczyłem ten update...

Przechodzenie przez siebie i zmienianie światów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też kiedyś ostro pocinałem w tą grę. Nawet było nieźle jak znajomi się zjawili... No, ale niestety jestem ciota w mmo wszelkiej maści i podczas gdy inni ( którzy zaczynali równo ze mną) posiadali już 40- 50 lvl ja walczyłem o 20 ;) Zawsze pojawiałem się w nieodpowiednim momencie, w nieodpowiedniej chwili. W efekcie po jakimś czasie wypadłem z gry. Powodzenia życzę w rozgrywce :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrasz przyznam na forum, że jesteś pro w tibi a ja zwykły noob. Jak przegrasz odwrotnie. Nie ma bata po tylu latach gry nigdy w życiu w coś takiego nie uwierzę. Mam 20lvl obstawiasz, że jaki wbijesz do sylwestra i na ilu dedach(pallem)?

 

Rok to nie kilka dni. Dla mnie to nic nie zmienia dalej twierdze, że nie dasz rady.

 

edit:

Jak dalej stoisz przy swoim napisz do mnie na gg to dam Ci passy. Jeśli sobie przekalkulowałeś wszystko to po prostu przyznaj się, że to niewykonalne(wbicie z 20 do 40 do sylwestra na najnowszym świecie) i będzie po sprawie.

0 deadów, pod warunkiem, że nie masz hunta. Na którym serverze grasz?

 

Pieter się nie odezwał także myślę, że to już koniec zakładu.

bo mnie najzwyczajniej na świecie nie było na FORUM!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...