Skocz do zawartości

Zablokowane Moderacja


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy po prostu mają dobre zdanie o tych, którzy odpowiedzieli im nawet na jedno proste pytanie i są w stanie wstawić ich do Creditsów. Raczej źle te o nich nie świadczy, wręcz przeciwnie :) .

ale od razu w programowaniu? ja bym ich dodał do "speszyl tenksów". chociaż dobrze, że w ogóle ich dodał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna, ja jednak nie porównywałbym obecnego stanu GMClanu, do tego z poprzedniego roku. A jeśli chodzi o noobstwo - wiadomo to nie od dziś.

 

Niestety noobostwo się szerzy, nie tylko na gmc, w całym internecie. Z czego to wynika? Sprawa jest bardzo prosta, coraz młodsze dzieci mają stały dostęp do internetu i myślą że jak nawyzywają na jakimś forum to są fajne. Niestety takich przekozaczonych gówniarzy jest coraz więcej, walczyć z tym nie warto, najlepiej olać lub zbanować.

 

Do adminów : Wszelkie akty trollowania powinny być karane o wiele bardziej surowo niż inne przewinienia. Np. czasowym banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że idea tego tematu nikomu nie pasuje, dlatego zostaję przy tym jak jest i proszę mnie nie uważać za hipokrytę.

 

Zmiana tematu: Dlaczego PoxiPol nie jest modem, a mimek tak? Co redakcja brała pod uwagę? Umiejętności, pomoc innym, ilość warnów czy po prostu przeszłe doświadczenia pojedynczej jednostki związane z danym użytkownikiem?

 

Tylko nie piszcie, że chcę zgnoić mimka, czy że mam żal do GMClanu (??), bo to nie ma sensu. Po prostu wiele osób to ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Slash, tutaj masz odpowiedź:

zrzutekranu.jpg

 

 

A konkretniej, to nie pamiętam zbytnio jak Mimek dostał moda, ale na pewno jest w moim mniemaniu lepszym userem niż Poxipol, ponieważ jest konkretniejszy od tego drugiego. Kleju to taki internetowy napinacz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaklub, kazda kandydatura na redaktora/moda jest rozpatrywana przez wszystkich jej czlonkow i wystarczy jedna negatywna opinia i odpada, wiec zadno z Twoich domyslow nie jest prawda - nikt by nie byl za kims tylko dla tego ze jest fanem/czlonkiem gear studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidds, w redakcji kazdy jest od czegos konkretnego, maxiu ma lige i najwiecej odbieranych raportow, woock to legenda od poczatku i on zajmuje sie prostowaniem naszych/waszych durnych ideii (ktorych coraz mniej ostatnio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zadno z Twoich domyslow nie jest prawda - nikt by nie byl za kims tylko dla tego ze jest fanem/czlonkiem gear studio

to dobrze, że nie został bo jest fanem. podkreślam, że jego wkład w stronę jest dość duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skoro gadacie o mnie to sie wypowiem, i wyraze swoje zdanie.

 

Rozumiem ze mnie czesc administracji nie lubi (gnysek), oraz to ze czesc moderacji mnie nie lubi (chyba wszyscy : O), lecz to z czym Slash wyskoczyl, spowodowalo ze zastanowilem sie nad tematem.

 

Nie mam nic do Mimka, gdyz uwazam ze jestesmy kumplami, lecz bardziej wlasnie do redakcji, ktora mianuje nic nie robiacych uzytkownikow moderatorami, a tych ktorrzy sie staraja, kompletnie ignoruja lub "nie lubia".

Juz nie raz pisalem do nie 1 osoby z redakcji, wraz z moim przykladem, i wiekszosc odpowiedzi ktore otrzymywalem to nie"nie mam czasu" co bym zrozumial, lecz "nie chce mi sie". Okej, nie zawsze wam sie musi wszystko chciec, ale jesli tak ma byc caly czas, to po cholere jestescie redaktorami?

A skoro tak wyglada moderacja i redakcja, to jaki wy macie system wybierania odpowiednich uzytkownikow(o czym wspomnial juz Slash)?

Lubienie i nie lubienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mimek wykonał artykułów lub przykładów dla GMClanu?

między innymi tłumaczenie tutoriali do 39dll (sam korzystam), kurs o alarmach i timeline'ach, poinformował o RC GM8, becie GM dla Maca i trochę innych rzeczy, których teraz nie chce mi się szukać, bo jestem zajęty robieniem multi do mojej arcyoryginalnej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie chodzi tez o typowe lubie / nie lubie - jesli ktos widzi i pokaze zle zachowanie danego kandydata to normalne ze nie bedziemy chcieli nikogo takiego w nasze szeregi.

no fakt faktem na koniec i tak decyduje Ranma wiec zablysnijcie w jego oczach to moze bedziecie mieli szanse :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos na kazdego moderatora i admina oprocz woocka, snaka, maximala oraz matthewa. A i na Borka nic nie mam.

Czyli rozumiem ze jesli wam to udowodnie to pozbedziecie sie wszystkich?

Ah zapomnialem, zaczniecie sie bronic punktem nr 1 ; )

 

Matthew ma podobno zepsuty router czy cos, bo widze go tylko gdy jest na kom.

 

Rozumiem Ranmusie ze masz przewage, jednak nie mozesz swoimi czarnmi listami gasic zapalu niektorych uzytkownikow. Zwlaszcza patrzac na to ze redakcja jest beznadziejna, i nigdy im sie nic nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos na kazdego moderatora i admina

dajesz. konstruktywna krytyka nigdy nie zaszkodzi.

 

Zwlaszcza patrzac na to ze redakcja jest beznadziejna, i nigdy im sie nic nie chce.

nie bierzesz pod uwagę że istnieje świat poza GMClanem i im sie jest starszym tym więcej obowiązków. ja robie tyle ile moge, pomagam, "patroluje", daje arty/przyklady, wtedy gdy mam na to czas. inni maja podobnie. nikt nie twierdzil ze redakcja ma rzucic swoje zycie dla tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz. konstruktywna krytyka nigdy nie zaszkodzi.

Po co sie wysilac, skoro i tak ktorys mod/admin wyskoczy z "Punktem 1"? Chodzi mi o kartoteke Ziutta, jesli ktos sie nie domyslil.

nie bierzesz pod uwagę że istnieje świat poza GMClanem i im sie jest starszym tym więcej obowiązków. ja robie tyle ile moge, pomagam, "patroluje", daje arty/przyklady, wtedy gdy mam na to czas. inni maja podobnie. nikt nie twierdzil ze redakcja ma rzucic swoje zycie dla tego serwisu.

Ja nie otrzymuje odpowiedzi "nie mam czasu" lecz "nie chce mi sie". Jest roznica ; ) Tez mam coraz wiecej obowiazkow na glowie (najwarzniejsze testy w moim zyciu, rodzice mnie pewno wygonia po 17, wiec jeszcze wiecej pracy) i zrozumial bym odpowiedz nr 1, nie martw sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slash, tutaj masz odpowiedź:

zrzutekranu.jpg

 

 

A konkretniej, to nie pamiętam zbytnio jak Mimek dostał moda, ale na pewno jest w moim mniemaniu lepszym userem niż Poxipol, ponieważ jest konkretniejszy od tego drugiego. Kleju to taki internetowy napinacz. ;)

a czy ja też, znajduję się na czarnej liście ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuje PoxiPol się zastanowić dlaczego takie odpowiedzi otrzymujesz tylko ty.

 

Nie macie zielonego pojęcia jak redakcja funkcjonuje wewnątrz, a krytykujecie.

 

I dajże już spokój z tym pierwszym punktem. Nie rozumiesz kompletnie jego sensu. Zastanów się chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kartoteke Ziutta, jesli ktos sie nie domyslil.

jaka kartoteke? pisz poki masz okazje, bo za samo "Ziutt" ma sie ochote olac temat, ale jestem ciekaw co tam na kogo masz, zwlaszcza na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...