Skocz do zawartości

Zablokowane Moderacja


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli ktoś w danym temacie z pytaniem napisze, że nie zgadza się z moim rozwiązaniem, mogę chyba spytać go dokładnie dlaczego i podać inną propozycję. Za to się chyba warna nie stawia??

 

Nikas jest przykładem tak genialnego człowieka, który pisze posty w żaden sposób nic niewnoszące do tematu. Chciałbym, żeby się trochę wysilił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś w danym temacie z pytaniem napisze, że nie zgadza się z moim rozwiązaniem, mogę chyba spytać go dokładnie dlaczego i podać inną propozycję. Za to się chyba warna nie stawia??

twoim rozwiązaniem, chodzi o te zasady w Valhalli co w innych działach? dla mnie albo wypie***lić Valhallę, albo zostawić tak, jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRS, offtopic to, podobno, zejście z tematu. Ja akurat ani razu z niego nie zszedłem.

 

Nikas, a no o to, że ranmus pisze posta, a ty piszesz, że go nie popierasz.

 

Jaklub, to było tylko porównanie, bo uważałeś, że gadam coś, a inaczej postępuję. No a dla mnie albo usunąć Valhallę, albo zmienić zasady w niej panujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko w tej sprawie:

Nie od dziś wiadomo że na GMClanie jest jeden wielki burdel, aż odechciewa mi się czasem tu siedzieć, ale nie jest aż tak źle. Da się żyć! A spowodowane jest to tym, że każdy w redakcji ma własne, odmienne zdanie i nijak nie idzie się dogadać co do jakichś ewentualnych wielkich reform. Tak wiec mi jako moderatorowi (i wszystkim innym w redakacji) nie pozostaje nic innego jak trzymać się aktualnego niedoskonałego regulaminu i dawać warny na tak zwanego "czuja". Z tym, że każdy ma tego "czuja" trochę innego i różnie podchodzi do każdej sprawy.

Sztywnych zasad co do banów i warnów nie ma i nie zanosi się by miały być. Stąd takie, a nie inne skutki.

Moderacja robi swoje. Pilnuje przestrzegania prawa. A to, że prawo nie jest idealne to jest już kompletnie inna bajka.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry tam reprezentują niski poziom i co z tego? Tam przynajmniej nikt nie zmienia co dwa posty tematu, a i nie ma tyle chamstwa.

 

Jaklub, chyba zapomniałeś, o co chodzi w tym temacie. Nie mam nic do noobów i wszelkich początkujących, mogą sobie wydawać gry. Ale spam w Valhalli bywa nie do zniesienia i jest tu naprawdę ciężko warna dostać.

 

Hmm, a może zaczniemy się odnosić do pierwszego postu, bo właśnie stąd się ten burdel bierze. Moim zdaniem jest okej, Misiek ma rację. Jedynym problemem jest to, że ktoś chce nieraz tu o rady w sprawie kupna sprzętu czy czegoś nabyć, a ludzie zaczynają schodzić z tematu. Valhalla musi być, bo tworzenie kolejnych dziesięciu działów mija się z celem. Nie powinna ona jednak zbytnio odbiegać od innych działów, bo to nie rozmowy niekontrolowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, chyba zapomniałeś, o co chodzi w tym temacie. Nie mam nic do noobów i wszelkich początkujących, mogą sobie wydawać gry. Ale spam w Valhalli bywa nie do zniesienia i jest tu naprawdę ciężko warna dostać.

mogą, ale jeśli osobiście wolę poczytać tematy w Valhalli, nawet jeśli jest w nich burdel niż psuć humor kolejnemu kolesiowi, który robił grę o 3 miesiące za krótko (i po paru takich ocenach odejdzie z GMClanu, zniechęcony porażką). warnów powinno być więcej, ale zejścia z tematu powinny być dozwolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być dozwolone, ale zależy w jakim stopniu i w jakich tematach.

 

Co do gier, warto pamiętać, że na dzień dzisiejszy każda nowa słaba gra na gmc różni się od innych, wszelkie przeróbki CtC już dawno się skończyły. Zawsze można nowemu doradzić, co jest źle. A, i jeżeli ktoś jeździ po takich, np. Nikas, to świadczy tylko i wyłącznie o jego kulturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry tam reprezentują niski poziom i co z tego? Tam przynajmniej nikt nie zmienia co dwa posty tematu, a i nie ma tyle chamstwa.

 

 

No bo co można więcej dodać lub jak wyjść poza program dyskusji o "szczelającej formółce"? Na całą stronę kału może z trzy, cztery gry są znośne przynajmniej z wyglądu.

 

Powinny być dozwolone, ale zależy w jakim stopniu i w jakich tematach.

No i zrobić śliczną tabelkę co i jak i ładnie oprawić. Tematu linijką nie zmierzysz, na wagę nie położysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, jeszcze jedno.

Ja jestem w pewnych sprawach pedantyczny. Gdybym ja tu był adminem panowały by jakieś w miarę sztywne reguły i konsekwencja. Ranma ma trochę inne podejście (w moim odczuciu). Traktuje to wszystko bardzo luźno. Dla niego GMClan to przede wszystkim rozrywka. Luźne rozmowy. W miarę dobra atmosfera. Nie ma lepszego czy gorszego podejścia. Oba są równie dobra. Zależy od tego co chcemy osiągnąć.

Więc ja twierdzę, że GMClan jest tym czym miał być w zamierzeniu Ranmy i jest ok. Chociaż mogło by być trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, a no o to, że ranmus pisze posta, a ty piszesz, że go nie popierasz.

jak pisałem swojego posta, to nie widziałem jeszcze posta ranmusa, dopiero po jego napisaniu zrobiłem edytkę, że to do slasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRS, ale jeżeli ktoś zasięga po odpowiednie rady dotyczące kupna czegoś (zostańmy przy tym przykładzie), to chyba każdy ma te wyczucie i zrozumie, że nie wypada schodzić z tematu. Co innego temat "jak spędzacie święta".

 

Nikas, przecież wiem. Ty też zadałeś pytanie, na które znałeś odpowiedź.

 

Platyna, jeżeli ktoś uważa, że na GMC jest obecnie burdel, to raczej nie jest tu dłużej niż miesiąc :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier, warto pamiętać, że na dzień dzisiejszy każda nowa słaba gra na gmc różni się od innych, wszelkie przeróbki CtC już dawno się skończyły. Zawsze można nowemu doradzić, co jest źle. A, i jeżeli ktoś jeździ po takich, np. Nikas, to świadczy tylko i wyłącznie o jego kulturze.

niby fala CtC się skończyła, ale wcale nie jest lepiej. ogromna większość nowych kończy swoją pierwszą grę, czyta oceny na GMClanie, w dupie ma poprawki i wywala GMa z kompa, czasami też przechodzą do Pytań dla początkujących z megaprofesjonalnymi radami lub właśnie do Valhalli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna, jeżeli ktoś uważa, że na GMC jest obecnie burdel, to raczej nie jest tu dłużej niż miesiąc tongue2.gif .

 

A ja uważam że burdel jest. Ale jest to burdel z którym da się żyć i ma swoje dobre i złe strony. A jestem tu trochę dłużej niż miesiąc : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i jeżeli ktoś jeździ po takich, np. Nikas, to świadczy tylko i wyłącznie o jego kulturze.

nie no wybacz mi, ale jesli ktoś wyskakuje na gmc z takim mega gównem, w dodatku daje sobie ocenę 5 to nic innego jak go zjechać :)

a to jest najlepsza metoda, wiem, bo sam kiedyś robiłem mega kupiaste gry, ostro mnie za nie jeździli, a jak sam teraz widzisz robię sobie takiego lizaka, piszą o nim na zagranicznych blogach z grami indie itp. a na gmclanie ma 4/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest najlepsza metoda, wiem, bo sam kiedyś robiłem mega kupiaste gry, ostro mnie za nie jeździli, a jak sam teraz widzisz robię sobie takiego lizaka, piszą o nim na zagranicznych blogach z grami indie itp. a na gmclanie ma 4/5 :)

chcę twoje skille reklamowe ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest najlepsza metoda, wiem, bo sam kiedyś robiłem mega kupiaste gry, ostro mnie za nie jeździli,

 

W moim odczuciu to nie jest kwestia "wychowania" takiego delikwenta przez użytkowników, ale raczej jego dorośnięcia.

Przyjdzie takie z podstawówki to jasne że sobie 5 wstawi i myśli że zrobił super projekt. Bo na jego możliwości to jest coś.

Ale w końcu dorośnie i zmądrzeje.

 

Każdy noobem kiedyś był. Poczytajcie sobie pierwsze posty Tymcia ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wstawił moją pierwszą grę, możliwe, że bym się zniechęcił. A jakoś teraz nieźle mi idzie nawet. Kiedyś też miałem takie do tego podejście, sam jednak wiem, że nie należy oceniać książki po okładce. Przykład - Mazo. Zadawał idiotyczne pytania czasami, a i tak wiem, że jest dobry w GMie.

 

Platyna, ja jednak nie porównywałbym obecnego stanu GMClanu, do tego z poprzedniego roku. A jeśli chodzi o noobstwo - wiadomo to nie od dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakoś teraz nieźle mi idzie nawet. Kiedyś też miałem takie do tego podejście, sam jednak wiem, że nie należy oceniać książki po okładce.

Zwłaszcza kiedy arkanoida z paroma levelami robi czterech ludzi. Skoro ich tylu to robiło to pewnie gra będzie fajniutka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...