Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moja pierwsza próba stworzenia grafiki do gry. Pasek z życiem i maną/energią. Wiem, że bronie można by było jeszcze doszlifować... Udało się?

 

Nie lubie tej kolorystyki. Fajnie ze takie duze. Widac ze lineart robisz recznie, gratuluje, dobre przy rastrowej grafice, mi sie reka bardziej trzesie ;P ale nie łatwiej takie proste firgury robic pathem? Chyba ze chodzi o taki styl, jakby odręczny.

 

@lew leo - słodka jest ta postac bardzo. Z boku bardzo fajnie, ale patrząc po naszyjniku to jak ona ma szyje, jakos do tylu, nie bedzie wrazenia ze głowe wyciąga do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tej kolorystyki. Fajnie ze takie duze. Widac ze lineart robisz recznie, gratuluje, dobre przy rastrowej grafice, mi sie reka bardziej trzesie ;P ale nie łatwiej takie proste firgury robic pathem? Chyba ze chodzi o taki styl, jakby odręczny.

 

No cóż, od niedawna posiadam tablet, więc jest o wiele łatwiej i szybciej rysować. A z kolorami zawsze miałem problemy, jestem daltonistą i gdy miałem coś pokolorować to zawsze wołałem mamę :D I tak, to miało być odręczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
gdy miałem coś pokolorować to zawsze wołałem mamę :D

Ja też, w podstawówce mama mi kolorowała bo ja uznawałem tylko ołówkowe kontury.

 

@lew_leo: a będzie się dało zmieniać jej te ubrania i dodatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecną nie przewiduje takiej opcji musze najpierw skonczyć postać i złożyć jakiś prototy :P

 

Moja pierwsza próba stworzenia grafiki do gry. Pasek z życiem i maną/energią. Wiem, że bronie można by było jeszcze doszlifować... Udało się?

WvjMg1F.gif

to mi przypomina iż powinienem zacząć planować gui do swojego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza próba stworzenia grafiki do gry. Pasek z życiem i maną/energią. Wiem, że bronie można by było jeszcze doszlifować... Udało się?

 

Tam nie słuchaj, każdy ma swój gust. Jak dla mnie wporzo. Kojarzy mi się z jakiegoś powodu z Shank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, czuć ze wiesz o co chodzi, bardzo mi sie podoba luz postaci, bardzo fajna ta łydka, jak ja lubię dobre łydki... nie oceniam ruchu, bo dla mnie to takie względne, przyczepiłabym sie do anatomii nóg, troche sie stawy rozjechały, ale w grze bym uznała to za efekt przerysowania i pewnie bym nawet nie zwróciła uwagi, a tu szybciutka podmalówka o co mi chodzi, mam nadzieje ze nie masz mi tego za złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wygląd postaci fajnie, trochę mało detalu ale do jakiejś mobile gierki, gdzie byłoby to dużo mniejsze to pewnie styknie, animacja to widać, że tu dopiero zaczynasz się z tym zaznajamiać ale animacje niekoniecznie ty musisz robić, ważne, że jest spoko postać pocięta na części i ktoś inny to może animować

 

jest przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ANtY - mógłbym zrobić go bardziej szczegółowego, z lepszym kolorowaniem ale tym samym dodałbym sobie więcej pracy przy animowaniu. Niestety tego nikt za mnie nie zrobi a, że wcześniej zbytnio się tym nie zajmowałem to można powiedzieć, że dopiero uczę się animacji. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

@Wojzax - łatwiej jest poruszyć osobno głowę, niż zmieniać cały tułów :D Spróbuję to poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja to bym chętnie zobaczył jakąś animację ataku.

 

@BloodDzioch:

Ładne, ale może ciekawiej by było jakby planeta miała bardziej zgaszone kolory? Więcej ostrości i nadawałoby się na NewAge'ową koszulkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax

Doszedłem do wniosku że ta planeta to wgl mi tu nie pasuje (może dla tego że wklejona na chama)

Co do ostrości to się zgadzam, tego mi tu chyba właśnie szczególnie brakowało. Uznałem też że gwiazdy mogłyby bardziej...świecić (?). No nic, tego nie będę poprawiał już. Zrobię nowę prędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...