Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

EksBot:

Ładny, pewnie trochę spędziłeś czasu na tych łuskach, ale lepiej wygląda jak weźmiesz "Pokaż obraz", bo gmclan zniekształca krawędzie.

heh, to właściwie nie są łuski. Podczas robienia go pomyślałem, że zrobię go takiego kudłatego, a wygląda jak drzewko (jakby usunąć: ręce, nogi, maskę i włosy na górze, a dodać korzeń). A czy spędziłem duzo czasu? Mniej więcej tyle ile zajeło mi rysowanie maski (czyt. 5-15min na oko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze odniosę się do ludzika ZeroXbot'a. Przyznam szczerze, że ten mały pixel art zrobił na mnie jakieś wrażenie :jezor: Całkiem ładny, mały stworek i fajny światłocień. Pasował by do jakiej wesołej platformówki, gdyby reszta była utrzymana w tym stylu.

 

*ekheem* ponieważ wiekszość "zafascynowała się" obrazami Jypy'ego/a(?) i rysunkami Wojzaxa

Szczerze mówiąc nie zauważyłem fascynacji w komentarzach moich prac :jezor: Liczyłem, że więcej osób oceni :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze odniosę się do ludzika ZeroXbot'a. Przyznam szczerze, że ten mały pixel art zrobił na mnie jakieś wrażenie :jezor: Całkiem ładny, mały stworek i fajny światłocień. Pasował by do jakiej wesołej platformówki, gdyby reszta była utrzymana w tym stylu.

 

 

Szczerze mówiąc nie zauważyłem fascynacji w komentarzach moich prac :jezor: Liczyłem, że więcej osób oceni :crying:

To jest jakby projekt właśnie takiego bohatera. Moje umiejetności są na tyle dobre, żeby ładnie pocieniować, ale ogólnie rysunki z innej perspektywy niż z: przodu, góry, boku mi nie wychodzą, a jakby jescze animacje liczyć to nie wiem kiedy bym tą grę skończył :(

 

@Phoenix: Na początek radzę Ci poczytać kilka tutoriali i poprzeglądać pixelarty np. na tej stronie

I trochę więcej samokrytyki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosiek:

1. Tarcze jak na początkującego (tak zakładam) to całkiem całkiem.

2. Siekiera zrąbana :D

3. Nie mieszaj pixelartu z Anti-aliasingowaną czcionką (Tak sie robi m.in. w przypadku gdy np. interfejs jest pixelartowany)

 

@Phoenix:

Lol, Poxi napisał, ze do dópy, to żeś mu podziękował :D , a ja ci poradziłem to się nabzdyczyłeś. Ja Ci tylko dobrze radzę. Ja też tak zaczynałem, ale z tą samokrytyką, miałem na myśli, żebyś wiedział czy praca sie tobie podoba, czy wygląda przestrzenie, czy dobrze kolory dobrałeś i pocieniowałeś. Wstawiaj te co lepsze prace. Ja wstawiam gdzieś tak 1 na 10 ( w tym 5 z tych 10 laduje w koszu :P ). No i chyba tyle, bo nie wiem co dalej pisać :D

 

No i jeszcze wstawię Włochy :]

wlosyaal2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bron ladna, tarcza smieszna, tygrys woot?

To jest broń? Mi to wygląda na jakis nowoczesny klucz oczkowy, napędany silniczkiem, korzystającym z paliwa jądrowego, który dokręca tak dobrze, że gwint sie topi. :D

 

1. Klucz 4/5 (mozna by nałożyć na to jakąś fajną metaliczną teksturkę)

2. Tarcza 5-/5

3. Tygrys 2+/5 (Za bardzo kulkowaty (-2), tekstur nie ma(-2), ale ogólnie postacie i zwierzęta są trudne (+1+)

:)

 

a jak tam moje włochy?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest broń? Mi to wygląda na jakis nowoczesny klucz oczkowy, napędany silniczkiem, korzystającym z paliwa jądrowego, który dokręca tak dobrze, że gwint sie topi. :D

 

1. Klucz 4/5 (mozna by nałożyć na to jakąś fajną metaliczną teksturkę)

2. Tarcza 5-/5

3. Tygrys 2+/5 (Za bardzo kulkowaty (-2), tekstur nie ma(-2), ale ogólnie postacie i zwierzęta są trudne (+1+)

:)

 

a jak tam moje włochy?? ;>

 

Ja bym to nazwal wysysaczem mozgu. Ale co to za roznica? Kazdy wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nikas, te kolory kłują mnie w oczy!

Xarfron, spodobała mi się tarcza. Ma w sobie to coś.

YksBot: Te włochy to jakieś takie niezaciekawe. Ale do dragon balla by się nadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dodać do galerii mój mały komiks który zrobiłem nie mając nic ciekawego do roboty.

Jest przeznaczony dla prawdziwych koneserów, fanów wysublimowanego humoru o nie banalnym poziomie i prawdziwie kolorowej, ciekawej grafice Pixel Art.

 

A teraz niech przemówi sztuka:

 

09c81b3615.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie :D Pozwolisz, ze sobie go pokoloruje? (spróbuję) :)

 

Śmiało ;p

Chociaż w oryginale musi pozostać taki czarno biały, ale proszę :jezor:

Pamiętaj tylko żeby przy swojej wersji umieścić stosowną informację:

" ©opy right (of this amazing art) reserved for Jypy Gm Clan "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...