Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Zabawa nowa technika cieniowania (cenzura dla wrazliwych)

maskacen.png

wersja bez cenzury w linku: http://img593.imageshack.us/i/maskag.png/

scout.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciez nic sie tu nie swieci :) Mokra skora chyba ale to na cyckach bardziej. Co do przezroczystosci, to zalezy od rodzaju podkoszulka, nasiakniecia materialu - i przedewszystkim wizji autora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z tą dużą głową nie wygląda fajnie, prawy cycek ma za duży cień na górze, ten brzuch nie jest fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

z dużą głową właśnie fajnie wyglądają, bez tego to by było zbyt realistyczne. Ale rzeczywiście, te obwisłe brzuchy nie są zbyt ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wam to sie da rysunek nie z glowy tylko normalnie jak dziewczyna zapozuje, a ktos i tak narzeka ze nos nie taki usta nie takie brzuch gruby dupa krzywa :) Ogolnie gitara bo czasem widze co poprawic ale panowie nie kazda kobieta jest modelka i ma "optymalne" wymiary, nie kazda laska ma maly zgrabny nosek itp. W gusta kazdemu nie trafie ale i nie mam zamiaru, a typowych modelek z okladki to ja nigdy nie rysowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wam to sie da rysunek nie z glowy tylko normalnie jak dziewczyna zapozuje, a ktos i tak narzeka ze nos nie taki usta nie takie brzuch gruby dupa krzywa :) Ogolnie gitara bo czasem widze co poprawic ale panowie nie kazda kobieta jest modelka i ma "optymalne" wymiary, nie kazda laska ma maly zgrabny nosek itp. W gusta kazdemu nie trafie ale i nie mam zamiaru, a typowych modelek z okladki to ja nigdy nie rysowalem :)

 

Propa, jesteś już tyle czasu na GMClanie i nie wiesz że to klan narzekania i wytykania? :) Oczywiście jest sporo osób obiektywnych, ale większość tylko po to, aby się do czegoś przyczepić, bo albo sam nie umie tak zrobić, albo ma w wszystko w dupie i klepie trzy po trzy... Te Twoje rysunki są po prostu w innym stylu, ja akceptuje ten styl i mi się wszystkie Twoje nowe twory podobają, tak jak pisałem już kiedyś, że się wyrobiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Trzeba zaznaczyć panowie, że tylko posty zawierajace wychwalanie są oczekiwane.

 

@propa: jak ta w masce to modelka to ja ci nie zazdroszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć panowie, że tylko posty zawierajace wychwalanie są oczekiwane.

 

@propa: jak ta w masce to modelka to ja ci nie zazdroszcze :)

Nie to nie ona ale patrz nawet gdyby tak bylo to co to moja zona czy cos? Nie widziales jaki pasztet kiedys przyszedl jako modelka na studiach na rysunku, 120 kg zywej wagi bez dwoch jedynek w samej bieliznie. Wtedy nie bylo co zazdroscic. I nie nie ma oczekiwan na zadne rodzaje komentarzy czy wychwalane czy nie, krytyka jest luz, a nawet jechanie moich prac z blotem mozna z usmiechem czytac bo uwierz mi ze to mnie nie dotyka :) Tlumacze tylko kwestie typowo techniczna - nie kazda kobieta na moim rysunku jest fotomodelka, a i ja nie zywie zadnych rzewnych uczuc do fotorealizmu, wiec mowie ze czepianie sie kwesti ktore robie celowo ma taki sens jak powiedzenie piccassowi ze baba na jego rysunku ma za dlugie nogi, albo powiedzenie fotografowi ze jego modelka ma spieprzony nos. Krytyka jest w porzadku, krytykujcie dalej co spieprzylem i bedzie dobrze, halleluyah. Tylko wytykajac ze zamysl artystyczny jest nie taki jak powinien po prrostu nie potrzebnie tracicie energie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No właśnie, z jednej strony mówisz, że taka modelka akurat, a z drugiej, że nie przykładasz wagi do realizmu, to jak w końcu? Jak to drugie to mogłeś jej brzuszek propsnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z jednej strony mówisz, że taka modelka akurat, a z drugiej, że nie przykładasz wagi do realizmu, to jak w końcu? Jak to drugie to mogłeś jej brzuszek propsnąć :)

No moglbym ale co mam ja wychudzac? :) Wiesz nie przkladanie sie do realizmu mozna zaznaczyc wielkim lbem czy zmienionymi proporcjami, refleksjami swiatla czy czymkolwiek tam innym, ale jam mowie nie chce rysowac samych lalek barbie. Jak laska ma lekki brzuszek to fajnie to wyglada a i swiatlocien mozna fajnie na nim rozpracowac , i zawsze jest cos innego niz 'ogol'. Dlatego jak rysuje z glowy (przewaznie, nie oszukujmy sie) tez czasem walne jakis niemodelkowaty akcent, ot tak zeby byl. Nie mylmy piekna i atrakcyjnosci (wiem ze niektore mordy nie wyszly mi piekne chociaz sie staralem, a inne wyszly calkiem niecelowo, ale to juz inny temat) i nie idealizujmy tak wszystkich do ku*wy nedzy :) Troche brudu nikogo nie zabilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć panowie, że tylko posty zawierajace wychwalanie są oczekiwane.

 

@propa: jak ta w masce to modelka to ja ci nie zazdroszcze :)

 

Nie no bez przesady, krytyka jest bardzo ważna, ale krytyka pisana przez osoby, które rozpatrują takie rzeczy obiektywnie. Mało tu dzieciaków, którzy się nudzą i nic nie robią tylko piszą na złość?

Krytyka jest też pewną formą mobilizacji, czyli jak się nie podoba innym, to robić jeszcze lepiej żeby się im podobało. Co innego jak ktoś napisze w jednym zdaniu "Lipa, widziałem lepsze", nie podając nawet szczegółów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Porysuj sobie dłonie z reala bo to najbardziej u ciebie leży chyba (i wcale się nie dziwię, bo to chyba najtrudniejszy element)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...