Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Dla mnie to chyba nie, ale wypowiem się; mam tak wolnego neta (skończył się transfer, że twój GIF nie chce mi się załadować, ocenię jak mi transfer zresetują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Poxi, nawet dobre, ale trochę wykracza poza granice mojej percepcji, no i tracić na to 6 godzin to DUŻA przesada. Tyle rzeczy można zrobić przez ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

szpaq nie będzie większych bo takie ograniczenia do gry, i tak lewdo na ekranie się całe armie mieszczą ;)

 

Makary nie korzystam z gma, chodziło mi o animację gry, a nie statyczny obrazek, no ale nic.

 

BTW w poniedziałek będę miał tablet to coś będę tworzył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ork_berserker.png - ork berserker

to już ostatnia jednostka z hordy, a teraz pierwsza jednostka z armii elfów:

elfi_druid.png - elfi druid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Krew jest prawie czarna, a te piora wygladaja jak papierowe samolociki, srsly pierwsze skojarzenie. Ta aureolka też słabo, ale ogólnie to nieźle.

 

EDIT: o tym podpisie to już chyba była kiedyś dyskusja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Krew za daleko pada (od słupa do tam gdzie jest krew jest kawałek, a przecież spada w dół)

Krew nie jest za daleko bo serce jest przed krzyżem a nie przybite do krzyża

1. Aureola wygląda jak by to był owal przybity do drzewa.

Wiem że tu faila zaliczyłem nie narysowałem jej perspektywiczne względem reszty fotki

EDIT: o tym podpisie to już chyba była kiedyś dyskusja

tak i jak już wspominałem nie zmienię go :]

 

a te piora wygladaja jak papierowe samolociki, srsly pierwsze skojarzenie.

Nie przesadzaj tylko jedno piórko tak wygląda

Skrzydła przypominają mi te pierwsze modele aeroplanów, które się rozpadały po osiągnięciu wysokości 10 centymetrów.

Bo tak jak tamci nie umieli ich budować tak ja nie umiem ich rysować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


okopy1.png

Niedługo minie 28 miesięcy spędzonych na ziemi niczyjej, Dwadzieścia osiem długich miesięcy spania w błocie i jedzenia podłej żywności z zardzewiałych puszek. Od pięciu tygodni nie mamy kontaktu z dowództwem i od dawna nie dostajemy ani leków ani żywności. Najgorzej przeżywa to nasz doktor. Odkąd dostał tego paskudnego zakażenia dziąseł nie może mówić i codziennie wymiotuje różową breją z krwi, czarnych fragmentów dziąseł i zębów. Jeśli ten stan przeciągnie się parę dni więcej, obawiam się, że czeka nas kolejny w tym miesiącu pogrzeb. Stan Steffa się ustabilizował, ale nie sądzę, by do świąt był w stanie wziąć do ręki karabin. Zresztą, amunicji i tak nie ma. Do tego ta pieprzona mgła. Tak gęsta, że trudno odróżnić dzień od nocy. Hein twierdzi, że to ta stała wilgoć przyczyniła się do uszkodzenia radia. Moim zdaniem to on zniszczył urządzenie, chcąc nam oszczędzić złych wieści z centrali. Ataki wroga są już bardzo rzadkie, chyba się wycofują na wzgórza. Oznacza to tylko jedno - gaz bojowy. Nie znamy dnia ani godziny. Modlę się tylko, żeby śmierć przyszła po mnie podczas snu.

+animacja wyrywania sobie zęba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Txt fajny, ale na tym obrazku to trzeba się sporo przyglądać, żeby obczaić co tam jest, a i tak nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No dobra, ciało już widzę, ale czemu na środku jest tak jasno, tam z przodu chyba są te śmieszne rzeczy co są nad morzem do blokowania fal, a z tyłu ciemno nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoxiPol, przykro mi, ale po obejrzeniu tego obrazka i przeczytaniu, że robiłeś to 6 godzin, można jedynie stwierdzić, że jesteś urodzonym niegrafikiem :< . Sry.

 

Japanstache, nie rób animacji w GM'ie, bo takowe nie zapętlają się. Chyba, że zrobiłeś tak specjalnie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...