Skocz do zawartości

Szukam chętnego do tworzenia OTS-A!


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie obraź się ale twój ots jest po prostu denny. Newsy typu "w sobotę ots będzie uruchomiony już o 8 rano" i płacenie ~5zł za 200 assasin starów to jakaś kpina. Ile graczy w ogóle się zalogowało 100? Z góry widać, że zależy Ci tylko na zarobieniu kasy jak najmniejszym kosztem. Z resztą nawet nigdzie nie mogę znaleźć informacji co do serwera a liczba graczy online 3 zrzuca z nóg. Wystarczy trochę profesjonalizmu i poświęcenia, a liczba graczy znacząco się powiększy. Konkursy na tutora to już w ogóle śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób zarobiłem na sprzęt dzięki, któremu ots będzie działał codziennie od 7 do 22. OTS powstal dosyc nie dawno. Nie wymagaj nie wiadomo czego. Zreszta sporo zrobilismy! Zdarzało się, że logowało po 15 osób :) Nie oceniaj książki po okładce panie Will. Zalogowałeś się na ten OTS? :D Mamy stałych graczy... To już sukces :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób zarobiłem na sprzęt dzięki, któremu ots będzie działał codziennie od 7 do 22. OTS powstal dosyc nie dawno. Nie wymagaj nie wiadomo czego. Zreszta sporo zrobilismy! Zdarzało się, że logowało po 15 osób Nie oceniaj książki po okładce panie Will. Zalogowałeś się na ten OTS? Mamy stałych graczy... To już sukces :>

Grałem już na tylu ots, że wiem co pisze. Zdarzało się być gm. Grałem ostatnio na ots co powstał gdzieś w grudniu a w godz ~19 po 150 osób online. Nie robi się pacca za kasę bo to nie real. Nie daje się tuta połowie serwa za rl kasę bo to już komedia. Pewnie mogę sprawdzić, ale sorry nie wiem na jaką to wersje tibi. Normalnie takie rzeczy wyrzuca się na widok bo to ma duże znaczenie dla kogoś kto wpadł na stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzbuje jego rad. Zawsze sam rozwiązuje swoje problemy.

A rób sobie co chcesz, przecież nie każe Ci nic robić z granatem przy głowie. Mi to w sumie wisi co Ty zrobisz, chciałem dać kilka prostych rad i tyle. Twój ots w końcu (z obecnie 1 osobą online).

Masz jakiś problem to idź na ots-a gdzie rozdają gm-y i jest exp x3000, a autor ots-a to jakiś dzieciak 14 lat.

Właśnie opisałeś swój ots(bez tego expa) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kojarzysz może Drans OTS. Otóż, po starcie udało nam się uzyskać 100 osób online, po kilku dniach.

phi, a atlasOTS którego admina znam i sam miałem tam swojego czasu GM'a, i na właśnie jego potrzeby powstał tau-acc maker carbolymera. tam na starcie już było 150 osób i był dedykowany serwer specjalnie pod bardzo wymagające aplikacje. bodajże 1000 zł na miech płacił, a profit miał dość spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy się dobrze wyczuje się target.

 

Z tego co pamiętam, sam Carbolymer był adminem na tym OTS : P

no bo byliśmy. do tego mieliśmy tam takiego ######stego programistę C++, ale był zarozumiały w hooy^3... pokłóciłem się z nim i odszedł ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...