Skocz do zawartości

Podboje Cesarzowej Plewki


OsamodasxD

Rekomendowane odpowiedzi

No to daje kolejne 2 screeny juz z przeciwnikami (jak narazie bez tla bo elemenety sa jeszcze w fazie testow)

 

dee3cd871046d914m.jpg 5510df8094149e4dm.jpg 9e75b990058b1439m.jpg

 

jeszcze nie wiem kiedy wydam demo, ciagle cos mi wpada do glowy zeby dodac to do gry itd.

 

A tak btw. to mam jeszcze 8 terenow do narysowania :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ataki wyglądają fajnie, ale chyba zbyt mocno. Niejeden bohater gry by chciał mieć taki Ulitimate. W dodatki co tu wszędzie pełno tych gwiazdek i niebieskiego? Pewnie przez to napieprzanie na swoim Facie masz oczy wypalone i widzisz niebieski jako losowe kolory i myslisz, że jest ładnie i kolorowo.

 

 

Zresztą mózg też pewnie ci się trochę podtopił i dlatego narysowałeś takie tło... Wygląda jak zabawy dziecka z Logokomeniuszem. 

 

 

Przeciwnicy... w ogóle nie pasują do cesarzowej... albo Ona nie pasuje o całej gry. Inny styl i inne wszystko.

 

 

Loadingi: nie dość że pomysł zerżnięty z Red Alerta 3 to jeszcze ta laska na obrazku. Zasada "Lets show some boobs"? Może. Ale moze też to też przez ten podtopiony mózg, który zaczął zamieniać się we fluor, który ze względu za swoją kwasowość przeżera ci się przez trzewia, co może być też powodem twoich problemów z oczami (2 teoria) i musisz zająć mózg czymś nieograniczającym wyobraźni... <_<

 

 

Ogólnie gra zapowiada się średnio, jest sporo niedomówień i niedopasowań...  :sp_ike:

 

Jak na razie to tak pośrodku 1,5/5. Keep it up to może podbijesz do 2 jak zmienisz wszystko poza Main Ulti... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No, dawno nic nie pisalem wiec teraz daje wam screeny juz z praktycznie gotowego dema:

 

93d34217a6a946ebm.jpg10e4e2875ec0bd70m.jpg5618802e1cd3c8c4m.jpga7a9d6dbb04833e4m.jpg03aaf54522c68f8fm.jpg

 

Od poniedzialku mam ferie wiec postaram sie zrobic juz demko. Zostalo mi jeszcze sporo pracy (zrobic questy, kombosy i takie tam) ale glowny ogol i zarys gry jest gotowy - teraz idze z gorki :D

 

Jedynie co jeszcze dodam w zapowiedziach przed wydaniem demo to jakis 2-3 minutowy gameplay, potem temat bedzie sluzyc jako newsy z pelnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie i panowie:

2010-03-01-plewa.JPG

 

Przed wami pierwsze minuty z gry:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pxTEtwcJMLY

 

W filmiku przeciwnicy sa testowi, nie zmienilem im odleglosci zwiazane z ich akcjami ;] Jeszcze tylko pare poprawek w grze, zbalansowanie dzwieku i wydam demo.

 

BTW: zapraszam na moja i kumpla stronke firekox.pl - nasze oficialne centrum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k link do strony poprawilem, poza tym mozna kliknac w moja sygnature ;]

 

na filmikow nie widac jej jak chodzi, wiem jest za prosta nie ma kregoslupa jak to kumple mowia ;D jak bede mial sporo czasu to cos z tym zrobie - tylko ze to od choroby roboty jest :D

 

przeciwnicy beda tak wygladac bo bedzie ich cala masa - rozne rodzaje itp itd wiec za duzo czasu zajeloby mi ich upiekszanie - tak poza tym przeciez to Cesarzowa jest najpiekniejsza postacia na swiecie ;]

 

btw. jakbyscie mogli kliknac w reklamy na naszej stronce - bede wdzieczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, konstrukcja wylada fajnie, efekty i udzwiekowiene sprawiaja bardzo pozytywne wrazenie...

 

..ale - czy ta gra bedzie polegac na wciskaniu na przemian przycisku atak/tarcza a pociski będą latac mniej lub bardziej losowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak nie wymienisz tych przeciwników to... powiem, że przeciwnicy są brzydcy.

A ogólnie wygląda to profesjonalnie, ale to samo mnie zastanawia co copoconaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no beda takie rzeczy jak zniszyczc glowna siedzibe ACP - np budynek, chronic jakies obiekty przez okreslony czas, bossowie itp - w demo bedzie tylko troche bicia i boss - scenariusze beda 4 razy krotsze niz w rzeczywistosci. Z tym celowaniem jeszcze mam poprawic, a przeciwnikow zostawie bo ma byc cala masa, jak bede mial sporo czasu to ich poprawie

 

atakow mamy 3 typy - powietrzne, do przodu i zaczynajace od tylu w razie jakbysmy mieli na ogonie przeciwnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeciwnikow zostawie bo ma byc cala masa, jak bede mial sporo czasu to ich poprawie

zdajesz sobie sprawe że oni psują cały dobry efekt? To tak jak ładna kobieta z wąsami, pyszny obiad ze zdechłą muchą w surówce, ew. ulubiona bluza z wypaloną dziurą na klacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że sam gameplay się mi podoba i ta gra też będzie jedną z dobrych gier na gmc(jak Fuaru Sausa). Podoba mi się "broń" Cesarzowej czyli to niebieskie fale i odgłosy jakie wydają wrogowie po dostaniu tą falą.

 

 

Czekam na demko i wystawiam 5 gwiazdek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przeciwnikow tez poprawie, ale nie w tym demo - mam zamiar wypuscic 2 dema - pierwsze te co teraz czyli z pokazaniem jak to mniej wiecej ma dzialac a drugie juz z bardziej rozbudowanym scenariuszem i wszystkimi elementami mapy. Dzienks za komenty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

fota z nowymi przeciwnikami (tymi zmienionymi ) i nowa twarz w banerze dialogowym

 

4c488f5e4a4f3048.jpg

 

poza tym jakie zmiany:

-klawisze speli U, I, O (nie bylo jeszcze) posiadaja dodatkowy spel przy nie naladowanym do konca pasku stanu czaru - czyli nawiasem mowiac robimy inny slabszy czar zamiast uzywac od razu cos mocnego

 

-klawisz J nie robi podobnego ataku co klawisz K, tylko bije mocniej w walce wrecz (na razie ida prace w tym kierunku, potem cos zaprezentuje na youtube)

 

 

tymczasowo tyle, chcialem pokazac glownie przeciwnikow bo starsza wersja sie nie podobala :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

uohohohoho dawno nic nie pisalem w tym temacie, a wiec racze go troszke rozruszac :rolleyes:

 

nowe 3 fotki z pauzy, menu i sceny podziemnej palacu cesarzowej:

beztytuumkx.th.jpg 18173204.th.jpg dfsxs.th.jpg

 

jakie zmiany jak na chwile obecna:

 

-glowny scenariusz gry zostal ulozony

-silnik gry ukonczony, zostalo tylko porysowac elementy map, przeciwnikow oraz znalesc dzwieki

-spora optymalizacja kodu, gra chodzi o wiele plynniej niz wczesniej - wtedy musialem nagrywac film w 640*480 zeby miec dosyc plynny obraz i pokazac wam na forum, teraz spokojnie nagrywam w 1024*768 bez utraty ani jednego FPS'a

- a spoilerow co do scenariusza wam nie dam :twisted:

 

jak tylko minie najgorszy okres w szkole to mozecie sie szykowac na normalne demko gry nie polegajacye wylacznie na przejsciu mapy na prawo, cos sie bedzie dzialo

 

chyba tyle :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dawno nic nie pisalem wiec wyskakuje juz z konkretami:

 

GAMEPLAY Z 1 MISJI GRY KTORY BEDZIE W DEMO (HD DO WYBORU):

 

http://www.youtube.com/watch?v=h5KtULwx5us

 

i pare screenow ktore warto zobaczyc:

 

8aad0e31b8fe937bm.jpg 457c76d9af75217bm.jpg 8bf08f594990d667m.jpg 6cc0944215151a60m.jpg f0df8ccd04f2a438m.jpg

 

W wersje demo bedziecie mogli zagrac juz niedlugo - zostalo mi jeszcze pare rrzeczy do zrobienia :sp_ike:

 

Wprowadzilem sporo poprawek w grze (strzelanie, skoki), nowe spele itp itd - co ja sie bede rozpisywal, samo zobaczcie :thumbsup:

 

Mam nadzieje ze sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem jednak jeszcze wstrzymac sie przed wypuszczeniem kolejnego dema - dodam mape z jednorozcem i kawalek palacu bo jak tak gram to tej gry nie starcza na 8 minut :D

 

ps. staram sie zeby wszystko ladnie wygladalo, jeszcze tylko bede musial zoptymalizowac kod ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...