Skocz do zawartości

Arma


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Arma

 

Gatunek: Strzelaninka top-down

 

Opis: Arma jest to strzelaninka top-down na dwóch graczy. Fabuły raczej nie ma. Chodzimy jednym z bohaterów i musimy zabić drugiego gracza określoną ilość razy. Mamy do dyspozycji 5 broni: pistolet, uzi, shootgun, plazmomiotacz, minigun oraz bazookę. Możemy również posiadać 4 specjalne przedmioty: granat, mina, beczka i ścianka. Do wyboru mamy 10 map i opcję Bitwy z latarką w ciemnościach. Mam nadzieję, że spodoba się wam moja gra. Życzę dobrej zabawy.

 

Download:Tu

Rozmiar pliku: 1886KB

 

Screeny:

Wybuch u drugiego gracza

Poszukiwania przeciwnika

Bitwa!

Trup

 

Autorzy: Adamentium

W grze użyłem przykładu Nikasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przy takich grach sterowanie dla jednego gracza powinno odbywać się przy pomocy pada, bo wiele klawiatur nie reaguje na wsiśnięte więcej niż 3 klawisze (a przy tej grze właśnie tak się dzieje).

Po drugie dodałbyś jakąś kampanię dla jednego gracza, bo mimo wszystko czasem nie ma z kim zagrać (jak np. teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że się podpisujesz, ze to twoje ale to jest mój przykład :)

ofkoz nie miałbym nic przeciwko gdyby nie to, że to po prostu chamskie podpisanie sie pod tym, że to twoje nawet nie wspominając o użyciu przykładu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że się podpisujesz, ze to twoje ale to jest mój przykład :)

ofkoz nie miałbym nic przeciwko gdyby nie to, że to po prostu chamskie podpisanie sie pod tym, że to twoje nawet nie wspominając o użyciu przykładu...

Przepraszam Nikas. Jutro cie umieszczę w credach bo teraz pisze z PSP. Tak na marginesie to użyłem muzyczki, systemu światła i podłogi.

EDIT: Już jesteś. Plik zaktualizowany.

 

Taa jak zwrócił uwagę to go umieściłeś, a gdyby nie zwrócił to tobie by przypisywali wszystkie zasługi

 

Hmm to że skorzystał z czyjegoś przykładu traktujesz jako minus? ;o Chyba po to są przykłady, żeby z nich korzystać..

Leninie. Przykłady nie są po to aby z nich korzystać ale są po to aby się z nich uczyć :)

 

A poza tym jak ktoś korzysta z przykładu to nie może uważać się za całkowitego autora gry i dochodzi do tego fakt iż przykład może być użyty przez kogoś innego bądź też nawet przez samego autora przykładu przez co gra traci na swej oryginalności w sensie że nie jest niepowtarzalna, a nie że to pirat, chociaż ma to coś z pirata, bo jak podejrzewam na początku nie wpisałeś nigdzie Niklasa(jeśli wpisałeś to przepraszam), co jest przecież podstawowym warunkiem korzystania z przykładu.

 

Co do gry to pograłem trochę i znalazłem jednego big buga mianowicie chodziłem trochę i nagle po ekranie poruszałem się tylko światłami... dziwne nie

 

Grafika 2/5 Nie rzuca na kolana

Klimat 3/5 Słyszałem niby w tle jakąś muzyczkę nawet pasowała do rozgrywki

Grywalność 1/5 Może to przez to że grałem sam do tego doszedł ten błąd

Ogólnie 6/15~2/5 Gra ogólnie mi się nie podoba

 

@up: Kolega nowy i chyba regulaminu nie czytał takimi postami przecież wcale nie pomaga autorowi, poza tym kolega pewnie wcale w tę grę nie grał wątpię żeby w ogóle grał w jakąś grę zrobioną w gm-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leninie. Przykłady nie są po to aby z nich korzystać ale są po to aby się z nich uczyć

Nauka nauką. Ale nie widzę nic złego w wykorzystaniu czyjegoś przykładu w grze.

Ale fakt, jak autor gry przypisuje sobie wszystki zasługi to coś jest nie tak :)

Zresztą to jest temat bez końca, nie ma co śmiecić tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good Job ! podoba mi się ta gra, postarałeś się, dobra grafika, fajnie wszystko wykonane jestem pod wrażeniem 5/5 ! :thumbsup: Fajnie by było gdybyś dodał jakąś fabułę gra by była naprawdę świetna.

 

CZlowieku, ty na prawde jestes.. niepowiem co bo dostane warna.

Gra, ktore byly robione miesiacami, z dobra grafika, (akurat mowie a warsimie) i nie powodujaca bolu oczu dajesz 1/5, a innym projektom, z podmieniona grafika i dodaniem 2 gracza (czyt. dublicate object, change event) dajesz 5/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...