Skocz do zawartości

komiks


trolu122

co sądzisz o komiksie?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. co sądzisz o komiksie?

    • fajny, mnie sie podoba
      13
    • do dupy, daj se spokój
      15


Rekomendowane odpowiedzi

http://img217.imageshack.us/img217/2336/odc1final.png

odc1 komiksu mojego autorstwa, co o nim sądzicie? chodzi o to że kumplom z klasy sie podoba bo kojarzą konkretne osoby i sytuacje, ale czy nadawałoby sie to do takiej globalnej publikacji? pytam bo nie ma sensu zeby skrobać komiksy tylko po to żeby pokazac je kumplom i w takim wypadku nie bede sie męczyl. sam lubie amatorskie komiksy ale ciezko jest obiektywnie ocenić cos swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładnie rysujesz, pierwszy odcinek mnie nie rozśmieszył, no ćóż może go nie zrozumiałem, jeśli chodzi o poprawki to ten ostatni dialog możesz zmienić nie wiem że rozmawia z psychologiem albo uczniem i na przykład tekst: "Ja zawsze się pani bałem" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na niepłodny klon losuxa który, choć bezdennie głupi, stał się klasyką i nie unikniesz porównania do niego.

nie znam

gruby w drzwiach wygląda jak cartman :

tak też miało być :D no i to jest właśnie najlepszy przykład, jak ktos wie o kogo chodzi zupełnie inaczej sie na to patrzy, dla reszty jest to zwykły grubas.

 

jak cos jeszcze zmajstruje to zamieszcze i zobaczymy co dalej, jak będzie bieda to sobie odpuszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to rysuj same rysunki a ja tylko będę uzupełniać dymki.

 

A i na przyszłość:

 

chodzi o to że kumplom z klasy sie podoba bo kojarzą konkretne osoby i sytuacje, ale czy nadawałoby sie to do takiej globalnej publikacji?

 

Nie powinno się niczego bazować na prywatnych kumpelskich żartach. Zasadniczo nie wiadomo czy wszyscy inni je polubią i będą dla nich dostatecznie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie powinno się niczego bazować na prywatnych kumpelskich żartach. Zasadniczo nie wiadomo czy wszyscy inni je polubią i będą dla nich dostatecznie jasne.

 

Hemp Gru.

 

Cthulhu wannabe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale ominęły mnie te dwa wyrazy.

 

Hemp Gru - polska grupa muzyczna zajmująca się hip-hopem. Zespół powstał w 2003 roku w Warszawie z inicjatywy dwóch raperów: Wilka (znanego z występów w grupach FJS i Molesta Ewenement) oraz Bilona[2].

 

Cthulhu (Lovecraft podaje wymowę "Kathooloo" [kə'θulu]; w Polsce przyjęło się ['ktulu]) to istota fikcyjna – Wielki Przedwieczny, najbardziej znane bóstwo z kręgu mitów stworzonych przez H.P. Lovecrafta. Leży uśpiony na dnie Pacyfiku w cyklopowym mieście R'lyeh. Kiedy jednak gwiazdy ustawią się we właściwym porządku, powróci i odzyska władzę nad światem.

 

Wątpię, żeby znajomość tych pojęć ograniczała się wyłącznie do grona Wojtka, Kazika i Stasia spod Kwiatowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...