Skocz do zawartości

Głosy


XxMichałxX

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ludzi którzy mają dobry głos, najlepiej jakiś grubszy męski i mają mikrofony zeby nagrywac bezszumne glosy. Dam oczywiscie do creditsow a potrzebuje te glosy do gry Distorted. Bedzie to tak wyglądać że w trakcie tworzenia gry co jakiś czas będę pisał i podawał tekst, z atrybutami jak to wymówić itp. bo będzie jakaś rozmowa w misji np.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja mogę użyczyć mojego głosu, HD on nie jest ale, ale czasami idzie coś zrozumieć, no o ile seplenienie nie przeszkadza i mlaskanie (prawie jak kaczka), w każdym razie mogę poświęcić parę minut mojego cennego życia i coś tam przeczytać i nagrać, byle bez przekleństw i brzydkich wyrazów, oraz żeby treść nie obrażała moich przekonań religijnych, etnicznych, kulturowych, psychicznych, politycznych, patriotycznych i wszelkich innych. Można powiedzieć że przechodzę mutacje (właściwie to ona jakoś tak zatrzymała się). Myślę że mam głos męski, w każdym bądź razie zapach wydobywający się z moich ust jest męski. Gruby nie jestem ważę z 64kg i mierzę 184cm, jak to Ciebie nie przeraża to uważam że jestem idealnym kandydatem, w szczególności że jest ich tak duuuużo (sry za tego celowego orta ale chciałem podkreślić niedosłownie wyraz dużo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja się zgłaszam, ze swoim ostrym jak brzytwa i niegolonym tenorem, tyle że rzadko mam okazję cokolwiek nagrać. Mogę Ci też pomóc w naprowadzeniu dialogów na coś pasującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...