Skocz do zawartości

Zablokowane Szukamy chętnych


fgf.kom.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Szukamy chętnych do robienia gier w naszej firmie. ( FreeGamesFarm ) Nie musi być to osoba która umie robić wypasione gierki, tylko mini-gierki. Chcętnych zapraszam na oficjalną strone www.fgf.kom.pl w dziale news.

 

Pozdrawiamy w imieniu całej firmy ! ( bardzo duża ona nie jest :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic na stronie , nie ma lepszych gier , bannery za 2 zł ( żart ? ) pokazał byś jeden , że niby chcesz być szefem to nie znaczy , że masz nic nie umieć . Poprostu Nie ma co komentować .

 

Widze , że was w klasie nikt nie lubi dlatego klasy nie lubicie , dokuczają wam koledzy , a może koleżanki ? 11 lat i 12 lat to widze , że kiepsko sprawa stoi . PIEROG HAHHAHAHAHAHHA !!! Imprez nie lubisz to duży minus . "Umie robić i lubi strony WWW" właśnie widze wasza super stonkę . Drugi robakami się bawi ( o takich rzeczach nie powinieneś napisać Hahhaah ) . Windowsa nie umiesz zainstalować ? A za gry się bierzesz Hahhaha . Jeszcze chłopcy wstrzymajcie się z FIRMĄ i interesem . Jeszcze pouczcie się ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge coś dodać od siebie ??

Moge moge moge moge ??? :P

Thx

 

hahahahaha HaHaHaHaHaHa HAHAHAHAHAHA Co to ma być :D banda małolatów z kobierzyna nie będę ich kompromitował bo czasem sam nie jestem lepszy, ale nie przesadzajmy!!! :D

 

ten chudy to pedał skoro grubych lubi :D

hmmmm a tak po za tym też lubię Starcrafta: Broodwar ale gram na BN !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAMIESC MOJA GIERE

Rudy vs Placek by Grygorz

 

Strzelaninka typu cs w 2d. Widok z góry . Wcielasz się w postać rudego i łysego mężczyzny. Który musi stoczyć nierówny bój z panem Plackiem.

http://www.prv.pl/klikometr/index.php?i=29549

 

ALE STRONKA tak szczerze to bieda temat ja tak prof zapowiadał a tu wchodze i .............................lepiej nie mówic ale nie łam sie moze nast wyglad bedzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dajcie se spokój. To że chłopak nic dobrego nie stworzył, to nie znaczy że każdy ma go zjechać, powtarzając poprzednie posty.

Zamiast krytykować innych, napisalibyście coś sami, bo jak narazie to najczęściej krytykują Ci, co sami prawie nic nie stworzyli.

Otrząśnijcie sie, bo zaczynacie denerwować ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeWuO, nie wiem jak inni, ale ja umiem tworzyć strony i całkiem nieźle mi to wychodzi. I nikogo nie jadę, chyba że chodzi o rower czy coś ^^'. Udzielam chłopakowi przyjacielskiej rady :)

 

PS: Jeżel nie pokazałem nic na GMC, to nie znaczy, że nic nie zrobiłem. Takie domysły też denerwują ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to nie obchodzi czy umiecie czy nie. I nie obchodzi mnie to czy ktoś się ze mną zgadza.

BeWuO, nie wiem jak inni, ale ja umiem tworzyć strony i całkiem nieźle mi to wychodzi. I nikogo nie jadę, chyba że chodzi o rower czy coś ^^'. Udzielam chłopakowi przyjacielskiej rady

Powiedziałem coś do Ciebie, powiedziałem to do tych co zjeździli, nawet nie wiemc zy czytałem Twojego posta, przeczytałem pare i doszedłem do takiego wniosku do jakiego doszedłem.

Jeśli uważasz ze to nie dotyczy Ciebie, to po co piszesz? Pamietaj, że winny się tłumaczy.

 

PS. Jak coś chcecie napisać DO MNIE to PW, a nie na forum. Ja z reguły nie wracam do tematów, w których sie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...