Skocz do zawartości

Niemożliwe zadanie


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie tylko dla tylko Allegrowiczów :lol: , prosiłbym bym kogoś czy by umiał znaleźć komputer z minimum 3.0 GHz (lub 3.2) oraz z kartą graficzną obsługującą Pixel i Vertex Shader 3.0 (i może być 512 MB), pamięć RAM mnie nie nie interesuje, byle by poszła gra Risen na full lub średnich detalach :sp_ike: , teraz szukałem chyba z 2 godziny i nie umiem znależć... A, i cena... tak do 800 zł (może być trochę więcej). Jak ktoś znajdzie takiego kompa to będzie bogiem :o .

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item756345721_hp_compaq_..._fv_poznan.html

 

Kopmuter całkiem dobry, ale dysk twardy mały... Da się przeboleć. Można dokupić.

629zł + 25 zł przesyłka.

 

 

PS: komputery tanieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tiger: jestem pewien, że obsługuje. Jeśli nie wierzysz, to sprawdź tutaj

 

@Osiem: pisze przecież, że nie mógł 2 godziny znaleźć...

Choć z drugiej strony, znalazłem po 10 minutach, mimo że pierwszy raz wszedłem na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item753855506_e5300_5_2g..._dvdr_ibox.html

 

cały tysiąc, ale uważam, że za taką cenę to brać póki jest :)

 

ps. zawsze można się dogadać ze sprzedawcą i spytać, czy możliwy jest zakup bez cd-romu, hdd i ramu. Koszt powinien obniżyć się o 200-300 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że karta graficzna jest porównywalna z 8600GT i wpełni styka do Risena. Szkoda, że na takim zasilaczu można zajechać kilka miesięcy i jak nagle coś nam się zacznie bździć to go wymienić na nowy. Szkoda

 

Chociaż powiem tak - dzisiaj odpaliłem Risena na moim Q6600 2.66mhz, 8800GTS, 4GB RAM i zostałem niemile zaskoczony. Silnik który miał być zoptymalizowany tak naprawdę, to jest znów zrobiony z dupy. Bo jak na początku jakoś dawało radę, tak im więcej grałem tym większe ścinki dostawałem. FPS w granicach 25-35 na 1024x768. Ciekawe kiedy wyjdą patche i coś poprawią. Ogólnie mówiąc, tak chwalili te optymalizację, tymczasem gra miejscami gorzej wygląda niż gothic 3 i jest mało przejrzysta. Od razu po odpaleniu polecam zmniejszyć suwak roślinności do prawie minimum, bo teren staje się bardzo nieczytelny a roślin nie można dojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem w Risena i powiem wam że gothic 3 ssie pod każdym względem przy tej grze... Optymalizacja wcale nie jest zła, gra śmiga na detalach ustawionych na full w 1920*1080 więc nie wiem o co wam chodzi. Fabuła jest wciągająca więc jak siadłem to długo nie mogłem odejść. Polecam wersje z rosyjskim dubbingiem i polskimi napisami ;D gra zyskuje dodatkowego swojskiego klimatu.

 

Komp na jakim gram(mowilem wczesniej ale macie jeszcze raz):

 

Intel Core 2 Duo E8400 3.0Ghz

Gygabyte Radeon 4850 512 O.C

4 GB Ram 800mhz

Windows XP SP3

 

Grajta ludzie bo warto :D Czuć w tej grze magię pierwszych części Gothic'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde Ghz sie mało liczą... bo co z tego ze se dual core'a podkręcisz do 4Ghz jak osiagnie ledwo 50% tego co dobry C2D? Trzeba z 4GB ramu mieć no i grafikę dobrą jak np. 4850 (chociaż teraz to już nie cudy techniki)

i masz Risena na full :D Btw. Sam sobie odpowiedz jaką mam wersję skoro mam rosyjskiego lektora i spolszczenie wyciete z wersji PL? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem ci Risen chodził na najwyższych detalach, na takiej rozdzielczości z 3.0 GHz ? Przecież żeby grać na full detail trza mieć 3.2 GHz... A masz pirata czy oryginała ? Sorki że pytam...

Ja mam rdzenie po 2.4 i tez mi chodzi na max :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger, zależy JAKI PROCESOR, JAKA KARTA i JAKIE RAMY. To nie jest tak, że mówię 3.5ghz, grafika 2TB i 4gb ramy. Jeżeli:

Procesor, to będzie jakiś wspomniany P3/4

Grafika zintegrowana : jakiś radek x200

I najtańsze ramy : goodram, 667MHz lub co gorsza 533MHh

 

Rozumiesz - liczby to nie wszystko. To samo tyczy się z rozmiarem.

 

btw. dzięki kolesiowi który napisał mi komentarz na moim blogu, risen mi już nie ścina - jak się okazuje gra jest dobrze zoptymalizowana - naprawdę. Trzeba pogrzebać w sterownikach, by wszystko działało cacy. A dokładniej zmienić jakąś wartość czegośtam, jak ktoś chce wiedzieć, niech wejdzie na mój blog, zjedzie trochę na dół, kliknie w 1 obok newsa (to znaczy, że 1 komentarz jest) i się Wam tajemnicza treść nieznanego autorstwa pokaże ;) Ja już cieszę się risenem na full bez przycinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...