Skocz do zawartości

DPS


Sev69

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DPS(Dimension Problem Squad(tytuł roboczy))

 

Gatunek: Strzelanka(taktyczna)

 

Opis: Będzie to strzelanka podobna do Planet Wars 3000.Mnóstwo potworów do rozwałki,kilkanaście rodzajów broni, konwencjonalnej(karabin,strzelba)jak i niekonwencjonalnej(lasery,bfg),możliwość gry do 4 osób,przedmioty(apteczki,granaty).

Chciałbym poznać wasze opinie o wersji "nawetniealfa",aby dowiedzieć się czy warto kontynuować projekt.

Pod F1 instrukcja.

 

Fabuła:

Na razie nie ujawniam.

 

Autorzy:

Programowanie:Sev69

Fabuła:Sev69

Grafika:Nie przyznaje się,bo WSZYSTKO ulegnie zmianie

Muzyka:Internet

 

Screeny:

http://img74.imageshack.us/img74/5818/dpss.png

 

Download:

https://gmclan.org/up5600_4_DPS.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszą rzeczą którą musisz zmienić to wybór ilości graczy.

Jeżeli jeden gracz jest tylko, to do wyboru ma opcje grania samemu, lub że pozostałymi steruje komputer itd.

Chciałbym poznać wasze opinie o wersji "nawetniealfa",aby dowiedzieć się czy warto kontynuować projekt.

Warto, ale jeszcze sporo pracy przed Tobą.

Proponowałbym jeszcze sterowanie ośmiokierunkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dziwne. odpalam gierkę najpierw nie mogę znaleźć siebie samego. rozglądam się, patrzę jakiś prostokącik z pistoletem. Po tym jak rozgryzłem chodzenie wziąłem jakieś apteczki, też prostokątne. Nagle podjeżdża do mnie jakiś pająkopodobny twór. nie wiedząc co robić wciskam spację. Szok! ekran robi się biały, chyba gra się pauzuje, nie jestem pewien.Puszczam spację klikam myszką. Nic. Walę enter. Nic. Spanikowałem, walę w losowe klawisze. Nic się nie dzieje. no dobra zabił mojego prostokąta. Widzę stoją jeszcze jakieś 3. No dobra mówię, co tam jeden mniej jeden więcej... próbuję przełączyć. Może to dziwne ale... Znowu nic się nie dzieje! To co zaobserwowałem sugeruje jednak żebyś:

1. wymienił grafikę

2. dołączył jakiś opis sterowania

3. dodał jak najwięcej rodzajów potworów

a może coś z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre komentarze!

Sorry że nie napisałem o instrukcji,ale już poprawiłem.Jeśli chodzi o to że kontroluje się kwadraciki ,to po prosty narazie nie mam pomysłu na głównych bohaterów,może macie jakieś sugestie.Grafika wiem że jest jak przez dziecko rysowana ale to wszystko pójdzie do wymiany,so dont worry(tylko muszę znaleźć jakiegoś grafika).Co do potworów mam już zaplanowanych dwóch(z innego gatunku),będą w miarę oryginalne :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Tak jak na początku myślałem :D to jest robione na podstawie Triumph War 2099. Tam się z takimi jak ja to nazywałem, roztoczami walczyło :D ale koncepcja ta sama prawie - gniazda, grubsze roztocze po których zabiciu wychodzi kilka mniejszych itd. No nic, życzę powodzenia :)

 

EDIT:

http://www.victorygames.pl/Triumph-War-2099

stąd można pobrać pierwowzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...