Skocz do zawartości

Xbox 360 Arcade


Dragon

Wielki finał :D .  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ...

    • Xbox 360
      4
    • PC
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PSP:

 

Plusy:

 

+ grafa

+ grywalność

+ wyswietlacz

+ slide

+ 16 gb pamięci

+ psn

+ multimedia

+ jak chcesz to możesz sobie zbudować sensor ruchu (czy jak to się pisze)

+ tez możesz mieć podobno dotykowy ekran

+ wifi

+ emulatory np. gba, gb, nes, java, ds i inne

 

I inne zalety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- grafa

- grywalność

- wyswietlacz

haha xD

- jak chcesz to możesz sobie zbudować sensor ruchu (czy jak to się pisze)

- tez możesz mieć podobno dotykowy ekran

DSa tez mozna modowac

- wifi

- emulatory np. gba, gb, nes, java, ds i inne

A na co ci onne, jak masz tylko 14 czy ile tam przyciskow do wykorzystania xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że gdy mnie nie było, rozpoczęła wojna, w której nie wziąłem udziału! :o czas naprawić swój błąd.

A na co ci onne, jak masz tylko 14 czy ile tam przyciskow do wykorzystania xD

psp to narazie (podkreślam: narazie) najlepsza przenośna platforma do emulowania konsol, komputerów itp. właściwie to ono tylko do tego się nadaje.

DS nie, bo ekraniki mają za małą rozdzielczość, a to, że jest bardzo dobre skalowanie, mnie nie obchodzi: chcę dokładną pikselozę :[

to teraz przejdę do tego:

+ grafa

+ grywalność

+ wyswietlacz

+ slide

+ 16 gb pamięci

+ psn

+ multimedia

+ jak chcesz to możesz sobie zbudować sensor ruchu (czy jak to się pisze)

+ tez możesz mieć podobno dotykowy ekran

+ wifi

+ emulatory np. gba, gb, nes, java, ds i inne

- grafa: no tak, to dlatego kupiłeś PSP. już jąziomki piszą ostatnio, że nawet na PSP grafa jest słaba, więc raczej przez niektórymi kumplami nie zaszpanujesz.

- grywalność: powiedz, że to żart. na PSP nie ma dosłownie NIC. ja je jeszcze trzymam TYLKO dla homebrew i emulacji.

- wyświetlacz: zarysował mi się po miesiącu, wygląda teraz jak kupa. w PSP Go, które prawdopodobnie opisujesz, jest mniejszy.

- slide, 16 gb pamięci: to się tyczy PSP GO! nie mąć autorowi w głowie...

- psn: jaki to plus, nic interesującego na tym nie ma.

- multimedia: szczerze powiedz: czy korzystałeś więcej razy niż jeden np. z filmów?

- sensory ruchu, dotykowy ekran: domyślam się, że nawet nie zdołałeś kupić odpowiednich rzeczy do zbudowania tych nieużywanych przez nic bajerów (lub tylko przeczytałeś to gdzieś w necie).

- wifi: ależ zaleta. do tej pory skorzystałem z tego tylko raz (na wakacjach).

- emulatory - no, jedyny sensowny argument w tej wypowiedzi.

a co by nie było, że fanboj sony jestem: DS ma wady. pisałem już o cholernie niskiej rozdzielczości ekraników w porównaniu z PSP. poza tym jest ciężej o jakiekolwiek emulatory (kartridże) no i ogólnie mało jest gier "ją ziom spujrz lazka pogazuje dzycki" (choć dla mnie to zaleta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- grywalność: powiedz, że to żart. na PSP nie ma dosłownie NIC. ja je jeszcze trzymam TYLKO dla homebrew i emulacji.

.

Mogłbym zacytować: powiedz że to żart.

A Manhunt2? A the warriors? A god of war? nie wspominam o jakis tekkenach i fight nightach ktore znam tylko z nieco większych konsol, ale myśle że i na psp dają rade. gierek fajnych było więcej, ale tylko w te 3 grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę dobrych gier obok zalewu crapów. chyba nie po to kupuje się konsolę, by dostać kilka bardzo dobrych tytułów na rok. napiszę jeszcze raz: gdybym nie przerobił PSP i nie grał na emulatorach, pewnie dawno sprzedałbym PSP w cholerę.

 

niby jest fala zapowiedzi, ale na DSie jest duużo więcej pozycji. no i jednak jest trochę za późno, DS ma zbyt dużą przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP - brak dobrych gier, badziewny wyświetlacz i w najnowszych wersjach jest się skazanym tylko na oryginały. Ogólnie jak dla mnie, beznadzieja, nie chce mi się rozpisywać bardziej dlaczego.

Dlatego w ogólnym rozrachunku pozostały jedynie X360 i PC. Ja bym brał PC, bo:

- mając 12 lat nie będziesz mieć kasy na ciągłe kupowanie oryginałów i opłacanie abonamentu na Xbox Live, chyba, że Twoi rodzice będą skłonni na te wydatki

- jednak PC jest mimo wszystko bardziej uniwersalny od konsol

Mimo wszystko, to wybór należy do Ciebie - co Ty wolisz. Chcesz przenośna konsolę, którą zabierzesz gdzie chcesz? Bierz PSP. Chcesz mieć kombajn do gier, w który wpakujesz sporo kasy? Bierz X360. Chcesz mieć uniwersalną maszynę, którą w każdej chwili możesz unowocześnić? Bierz PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP - brak dobrych gier, badziewny wyświetlacz i w najnowszych wersjach jest się skazanym tylko na oryginały

właśnie dlatego PSP niedługo zacznie dostawać dobre gry - na PSP 3000 i PSP Go narazie nie można używać tak zwanych kopii zapasowych (co do tego pierwszego nie jestem pewny). developerom nie opłacało się robić gier na peespe. ale i tak uważam, że jest za późno dla Sony. do tego dochodzi jeszcze iPhone i również DS zejdzie na drugi plan (niestety - co to za granie bez przycisków). prawdziwe jaja będą, gdy jabłko wyda konsolę stacjonarną.

co do x-pudła. nie ufam Microsoftowi. trzystasześćdziesiątkę wydano 4 lata (!) po premierze pierwszego ikskloca. podobno w nowym roku ma wskoczyć na rynek jeszcze nowszy model.

doradzam: albo PC, albo poczekać rok na nowego Xboxa. jeśli stawiasz na cenę, bierz PSP - wydatki przy x-pudle i PC do grania są mimo wszystko porównywalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...