Skocz do zawartości

Xbox 360 Arcade


Dragon

Wielki finał :D .  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ...

    • Xbox 360
      4
    • PC
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar sobie kupić Xbox 360 Arcade z wejściem HDMI oraz z 60 GB dysku twardego i moje pytanie jest takie, czy ktoś ma konsolę Xbox i może mi powiedzieć czy jest fajna czy cuś :P ? Chcę se kupić konsolę z dwóch powodów:

 

- Nie chce mi się kupować ciągle RAM'u i kart graficznych do PC

- Można grać w gry na najwyższych detalach i prze neta :D !

 

No, to chyba koniec :sp_ike: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Jak nie masz ochoty na PS3, to bierz Xboxa bo to jedyny alternatywny wybór. Ja polecam PS3, bo mam :) Ale tak naprawdę nie ma znaczenia jaka konsola, obie są na swój sposób dobre i na każdej się gra fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ochoty na PS3, to bierz Xboxa bo to jedyny alternatywny wybór.

nie bagatelizuj Wii. wbrew pozorom nie wszystko co wychodzi na tę konsolę to gówno dla casuali (wspomnę chociażby o MadWorldzie)

 

btw. zastanawia mnie, czemu wszyscy nienawidzą Wii i wiilotów, a Motion Controller od Sony wzbudza niesłychany entuzjazm (o Natalu Microsoftu nie wspomnę, bo to inna liga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pees3.

plusy:

ps3.

minusy:

ps3.

 

wee.

plusy:

wee.

minusy:

wee.

 

to od ciebie zależy, co ty weźmiesz. xbox jest cholernie głośny i awaryjny, ps3 jest nudne, bo twórcy zapomnieli, że robią konsolę, a nie centrum multimediów. próbują to poprawić. próbują. jest parę ciekawych pozycji, ale wciąż za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Będzie wojna :P ! A czy ktoś ma PS2/PS3 i Xbox'a? Jeśli tak to proszę tę osobę o napisanie plusów i minusów xD

 

Mam PS2 i PS3, Xboxa nie, ale często u kumpla grałem.

 

Xbox działa strasznie głośno, nie ma darmowego grania po sieci i ogólnie Polska jako kraj została przez Microsoft olana jeśli chodzi o różne usługi i trzeba udawać, że się jest obywatelem innego kraju :) Ale jest Halo, Gears of War czy Forza. To fajne gry, których Sony nie ma (chociaż ma odpowiedniki, tzw. Halo-killery).

 

Na PS3 masz darmowe granie po sieci, masz Polski sklep z dodatkami, grami i demami (a w drodze jest już pełna lokalizacja menu konsoli), wychodzi coraz więcej Polskich gier ( pełen dubbing: Killzone 2, Buzz, SingStar, Uncharted 2, God of War III, Gran Turismo 5, Heavy Rain, MAG ). Niestety duża część developerów po macoszemu traktuje gry na PS3 (bo tworząc na X360 praktycznie mają od razu wersję na PC, więc są to dwie pieczenie na jednym ogniu) i gry na konsolę Sony są czasem trochę gorzej zoptymalizowane (np. haczą momentami po 28 - 29 FPS zamiast 30 ), ale nie jest to reguła. Np. Uncharted 2 pokazuje, że konsola Sony ma niesamowicie wielką moc: polecam http://tvgry.pl/?ID=624

 

Są cztery gry w które grałem na obu konsolach: GTA IV, Burnout, PES i FIFA. Tylko GTA IV było nieco gorsze na PS3, reszta była identyczna.

 

A PS2... co tu dużo mówić, jest wiele wspaniałych gier: MGS3, GT5, GOW, GOW2, FF XII, FF X, FF X-2, Persona 4, Burnout, Ratchet, Jak&Daxter, Singstar, EyeToy, Okami, ICO, Shadow of the Colossus i setki o których zapomniałem a też są fajne :) DO tego klasyki z PS1 jak MGS1, Final VII,VIII,IX, Crash, Spyro, Medal of Honor... i setki innych. Nie jest to już jednak HD i oglądanie z bardzo bliska źle działa na wzrok (w sensie denerwuje niższa jakość grafiki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego też założyłem podobny temat bo też nie mogę się zdecydować. Tylko ja nie myślę o Arcade (a może i powinienem) tylko o Elite bo na modelach premium i niżej często pojawia się błąd u dupia.... konsolę zwany RROD (Red Ring of Death). na mojej ankiecie Xbox 360 Elite dominuje (14 głosów) a PS2 nad którym bardzo się zastanawiam (3-4 głosy). Byłem w sklepie rozmawiałem z specami z działu. No cóż Grafa średnia lub do dupy jak na te czasy... Gierki i ich grywalność wręcz genialna. Ja jednak mimo wszystko nie zdecyduje się na Xboxa z powodu mojego telewizora CRT 21" i monitora 18,5" LCD no bo gra u mnie nie warta świeczki. Nie jestem jakiś zamożny. Kupno konsoli Xboxa to dla mnie tragedia budżetowa a dokupienie gier? 200 zł na nowe gry? hę? hę?! To katastrofa!!! Fajnie bo to siódma generacja rozumiem że tworzenie gier naprawdę jest trudne i trzeba coś zarobić jak na gry wydaje się 200 000 i w w górę!!! No ale to i tak jak dla mnie przegięcie pały!!! Też chce konsolę... i wiesz jesteśmy celem bardzo podobni... Ja też mam dosyć zmieniania karty graficznej. Posiadasz telewizor HD? ######.... zazdroszczę ci nie ukrywam! Spójrz na chwilę na wysłużone już PS2... ja na tym sprzęcie popierd...... gdy miałem 6-7 może 5 lat jak byłem w przedszkolu poszła się pieprzyć. Konsola kosztuje w Wersji Slim 450 zł? Gry NOWE ze sklepu... 70 zł? Platynowe Edycje. Z drugiej strony nie dziwie się że chcesz X-klocka... masz kumpli z grami... ja u siebie mam i takich i takich. Jednak mimo wszystko spowodu głośnej pracy, spowodu błędu RROD. A ostatni i najbardziej dotkliwy dla mnie błąd Droga konsola i drogie gry. PS2 zapytasz... wady? Nie nowe konsole się nie przegrzewają jak ich nie położysz na grubym dywanie... Jedyna rzecz jaka padnie jeżeli będziesz przerabiał konsolę to Laser... Problem? 40 zł to nie chyba majątek? padnie laser? trudno najwyżej jednego miesiąca nie kupisz se gry... poczeka... Spójrz na tytuły które wciąż jarają... Spójrz na ich ceny... Przelicz sobie Kupno PS2 i jakichś fajnych gier a potem przelicz kupno Xboxa 360 i ok. 5-6 gier... I co? Te gry to już prawie równowartość takiej drugiej konsoli czyż nie? NIE?! Oh... mój błąd... Zanim kupisz Xboxa pomyśl pooglądaj filmiki z Xboxa i PS2 poczytaj o nich sprawdź gry I... i... POMYŚL! CO ci się bardziej opłaca nowa grafa... i drogi sprzęt + płacenie za grę z kumplami?! Płacisz za łącze i jeszcze za to że chcesz sobie z kimś pograć... -_-*** Jeszcze dam ci jeden wykres moim zdaniem WADi ZALET obydwóch sprzętów...

 

Xbox 360 Arcade

+ Grafika

+ Blu-ray (jeżeli się nie pomyliłem)

+ Uruchamianie bez podchodzenia do konsoli (wciskasz przycisk z Pada i Start)

+ 3 lata gwarancji na RROD

+ Dysk Twardy

- Wadliwość

- Głośna praca

- CENA!!!

- PŁATNY MULTI!!!

 

PlayStation 2 SLIM

+ Darmowe Multi

+ Wbudowany NA(Network Adapter) (Xbox też ma ale to chodzi tylko o to że wersja FAT nie ma)

+ Brak wadliwości (jeżeli nie traktujesz konsoli jak swoich wczorajszych skarpetek rzecz jasna)

+ Cena

- Grafika

- Brak Blu-Ray (nie te czasy... eh... Ale filmy z konsoli na DVD se pooglądasz)

 

Nie wiem co tu jeszcze dodać oczywiście... Nie musicie się zemną zgadzać... A ty TIGER się mocno zastanów podlicz kumpli cenę itp. Ja już wiem... Wybieram PlayStation 2 kilka gier i Kartę pamięci dodatkową... I wyjdę na prostą z kilkoma grami już czuje że będę zadowolony...

 

ZASTANÓW SIĘ KOLEGO BARDZO MOCNO PRZECZYTAJ CO JA CI NAPISAŁEM PRZECZYTAJ www.wikipedia.org www.google.pl tez toba nie pogardzi.

 

POZDRO. I SORRY ZA TAK DŁUGA LEKTURĘ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
+ Blu-ray (jeżeli się nie pomyliłem)

 

Pomyliłeś z PS3. No i PS2 nie ma multi, bo tam brak usługi sieciowej :) Jest owszem internet, ale chyba żaden serwer już nie stoi (do FIFY, Burnoutów itd) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że xbox nie ma blu-ray. Awaryjność też już spadła, a RROD występuje najrzadziej w Arcade, bo to chyba najnowsza wersja. Jak kupisz X'a ktory będzie miał HDMI to znaczy że masz nowy układ i rrod został już praktycznie wyeliminowany. Poza tym czy 700zł to na next-gena za dużo? Fakt gry są drogie, ale jest opcja games on demand (nie wiem czy działa w Polsce :( ) i tam jedna gra kosztuje 2400msp czyli jakieś 120zł (2100msp kupiłem za 100zł) Gold (potrzebny żeby grac multi) na 1 miesiąc kosztuje 25zł więc to chyba też niedrogo :) Ja kupiłem x'a ze względu na GTA4 i się opłacało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcade nie jest najnowsza... Najnowsza jest Elite (czarna). Może i ma nową płytę główną jeżeli Jasper to się zgodzę ale te matoły z Microsoftu wyeliminowały (niby) błąd RROD ale teraz jest jeszcze nowszy E74... ale o nim nie chce mi się już pisać... tylko tyle powiem że to symuluje błąd kabla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360 Poczytaj sobie Porównywanie wersji a się do wiesz... a Tu mam pierwszą linijke z Wiki: "29 kwietnia 2007 na amerykański rynek została wprowadzona najnowsza wersja konsoli o nazwie "Elite"."

 

EDIT: Ale nie mieszajmy już w temacie jak chcemy się pokłócić to popiszmy na Prywatnym... I JAK TAM TIGER JAK WYBÓR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Będzie stał... Bo z kolegą będę grał... Choć ten gamoń ma FATA i musi se kupić z Allegro Adapter, albo zamierza kupić Slima nie wiem...

 

Nie rozumiesz. Gry konsolowe posiadają jeden, głowny serwer postawiony przez producenta gry. Jeżeli on nie działa - to granie Online jest niemożliwe, a obecnie wszystkie gry jakie miały Online w sumie pozamykano, zostało chyba tylko Final Fantasy XI. Do tego konsola przerobiona również nie odpali trybu online z jednego prostego powodu - płyty nie przechodzą specjalnego testu DNAS. Chyba jednyną opcją jest gra w GT4 po Lanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba postanowiłem że kupie klocka... A co do tego głośnego działania konsoli, to zależy jaki masz telewizor, mój kumpel, to chłopak mojej siostry, 18 lat. Ma konsolę od roku i jak byłem u niego jajco słyszałem :P .

jak tam drą mordy to faktycznie trudno jakiegoś xboxa usłyszać. ;p

 

btw. ja nigdy xboxa nie słyszałem, ale podobno PS3 jest bardzo ciche, moje działa dość głośno, to co dopiero Xbox 360/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu :( , ja się załamię :( , z jednej strony a Xbox'a są drogie gry, ale są na niego moje 3 gry które chciałbym zagrać, Fable II, Two Worlds i Risen... A z drugiej strony, na PS3 są coraz więcej gier po polsku, można grać przez neta za darmo..gry są tanie...no ja się załamię :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...