Skocz do zawartości

Duhees


donway

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Ładnie a tak w ogóle to wrogowie mogliby się ruszać. Na końcu zrób napisy, czy coś, a nie błąd. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt paintowa

Kolego. Nie znasz możliwości painta, ani różnic między paintem a np. PS'em, więc nie pisz takich głupot. Grafika paintowa może być jak najbardziej idealna do gry.

 

No to wypowiem się na temat grafiki.

Po pierwsze, w menu dwa napisy źle na siebie się nakładają. W ogóle, niestety, menu jest brzydkie. A pomysł na tytuł gry w tle źle zrobiony. Dlaczego ? Tytuł powinien być tylko w tle, a tutaj wyróżnia się on bardziej niż opcje do kliknięcia.

Nie rób obramówki na klockach

"Obramówka" nie jest zła, tylko trzeba ją odpowiednio użyć.

obramwkablebleble.png

A tak przy okazji, po co tu jest tyle tych białych pixeli ??

boniemabiaego.png

Dalej. Wymiary... Czemu te "klocki" są krzywe ? Ja myślałem, że to są kwadraty :( .

wymiarybradzoproste.png

A jak już jestem przy czerwonych kloocach... Są one źle pocieniowane... Pillow shading i w ogóle. Przykład a'la mario :P :

pillowshadingx.png

I od razu o kolorach...

koloooooooooooooooooory.png

Nie trzeba znać angielskiego, żeby wyczytać, że użyłeś 583 kolory :o . Nie ważne, czy robiłeś to w paincie, czy w czymś lepszym... Na takie coś, to jest o wieeeele za dużo kolorów. Możnaby użyć 100 lub kilka razy mniej :) .

 

A ogólnie. Grafika jest teraz lepsza od jej pierwszej wersji. Jednak ja nadal nazwałbym ją tylko - grafiką testową :] . Rób dalej, a powiem więcej :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Nie znasz możliwości painta, ani różnic między paintem a np. PS'em, więc nie pisz takich głupot.

Mianem Paintowej okreslam taka, ze bierzesz pedzel w paincie i malujesz krzywego Ździśka, albo innego z bandy łysego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, prosiłbym : p

 

Sequence.png

 

Póki co wyszło mi takie coś z tym, że chciałbym jeszcze dodać pochodnie na ścianach. Trudno się dopasować do czyjegoś stylu :S

 

Jak uznasz, że syfek to siądę jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bym chętnie zobaczył jak to w grze wygląda bo byłoby łatwiej ocenić niż na takim kawałku.

Tlo_duhees.pngIf możesz to podstaw to do gry jak tło tak, żeby klocki sąsiadowały ze sobą tworząc całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...